Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Теорія організації
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Еволюційно-екологічна модель (модель природного відбору)

Автори - М. Хэннон і Д. Фріман. Сформувалася на початку 1980-х рр. Можливості суспільства залежать від розвитку нових форм організацій. Якщо організаційних форм багато, серед них з'являються лідери, швидше інших ті, що пристосовуються до змін. Розвиток організацій багато в чому схоже з розвитком біологічного виду: пристосувалися до змін виживають, не пристосувалися - гинуть. Тому сучасні організації повинні знаходитися в стані постійної зміни та інновацій. Зміни в суспільстві відбуваються за рахунок зростання нових організаційних форм. Еволюція організацій - не обов'язково стійкий процес, періоди швидких змін змінюються періодами стабільності. Більш великі і багаті ресурсами організації більш стабільні. Малі - більш активні, мінливі, але не стійкі. Ефективність організації визначається її здатністю вижити.

Теорія угруповання (модель Томпсона)

У даній концепції організація розглядається як раціональний організм, прагне до здійснення своїх цілей. Діяльність і поведінку організму раціональні, тобто спрямовані на досягнення мети і характеризуються передбачуваністю. У той же час організація є відкритою системою і функціонує в умовах невизначеності зовнішнього середовища, тому її поведінка обумовлена логікою недосконалою раціональності. Виходячи з цих двох завдань, організація виділяє частину своїх підрозділів на досягнення цілей, а іншу частину - для протистояння зовнішнього середовища.

Існує три рівні організації: технологічний (здійснення виробничої діяльності), управлінський (управління технологічним рівнем) і інституціональний (регулювання взаємодія організації і навколишнього середовища).

Для досягнення своїх цілей в умовах невизначеності зовнішнього середовища організація використовує механізми угруповання дій в рамках спеціалізованих підрозділів, переглядаючи свою організаційну структуру для координації діяльності в існуючих умовах. Таким чином, координація здійснюється шляхом проектування і структурування організації.

Ресурсна модель організації. Розроблена в 1970-е рр. К. Вернерфельтом, надалі теорія була розвинена Р. Румельтом та іншими дослідниками. Згідно з цією моделлю фірма - більше ніж адміністративна одиниця, вона являє собою сукупність виробничих ресурсів, розподілених між різними користувачами за допомогою адміністративних та економічних рішень. Це означає, що різнорідні і малорухомі ресурси створюють можливості для фірми отримати економічну ренту з різних джерел.

Дана модель включає наступні види ресурсів:

- інформаційні ресурси (інформація про організації та навколишньому її середовищі);

- технічні ресурси (сировину, матеріали, напівфабрикати, обладнання, енергія та ін);

- технологічні ресурси (методи і технології перетворення сировини);

- фінансові ресурси (стан активів, ліквідність, фінансова стійкість, структура капіталу, кредити);

- людські ресурси (кваліфікаційний, демографічний склад персоналу);

- ресурси організаційної структури (гнучкість і швидкість).

Ресурсна теорія віддасть пріоритет аналізу нематеріальних ресурсів - таких, як людські ресурси, інтелектуальний капітал і знання. Дана теорія покликана виявити зв'язки і пояснити чинники конкурентних переваг, їх динаміку в категоріях ресурсів фірми. Саме розходження в ресурсах, нерівномірність їх розподілу є причиною конкурентної переваги організацій. Найбільш компетентні фірми відрізняються від інших здатність культивувати ресурси, розширюючи межі їх обміну, вважаючи його початком момент виготовлення (а не передачі), а кінцем - момент споживання (а не отримання товару).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Природний відбір інститутів
Концепція сталого розвитку і модель екологічно орієнтованого зростання
Критерії відбору моделі поведінки
ЕВОЛЮЦІЙНІ КОНЦЕПЦІЇ РОСІЙСЬКИХ ЕКОНОМІСТІВ-АГРАРНИКІВ
Дослідження екологічного стану природних і штучних біоценозів (еколого-біологічна експертиза)
Ситуаційна модель прийняття рішень Врума - Йеттона - Яго
Метод групування та балансовий метод
Модель Томпсона і Стрикленда
Групування витрат за статтями калькуляції
Теорії і моделі мотивації
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси