Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Економіка підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Оцінка конкурентоспроможності продукції

Це вихідний елемент для виробничо-господарської діяльності підприємств в умовах ринкової економіки. Вона повинна проводитися на всіх етапах руху продукції, починаючи з процесу проектування і закінчуючи процесом її експлуатації споживачем. Потенційно основні параметри конкурентоспроможності закладаються на стадії розробки продукції (технічні, естетичні, нормативні), але визнання продукції покупцем відбувається все ж на ринку в момент продажу.

Така оцінка дозволяє знаходити резерви підвищення конкурентоспроможності продукції на всіх етапах се руху. Важливо швидко й точно визначати напрями підвищення конкурентоспроможності. Цьому сприяє постійний моніторинг.

Моніторинг конкурентного середовища дозволяє визначити напрями підвищення конкурентоспроможності. Практично дуже важливо оцінити конкурентів: наскільки вони агресивні, ніж переваги товаропровідних мереж конкурентів, як вони стимулюють реалізацію продукції. Високий рівень конкурентоспроможності продукції свідчить про доцільність його виробництва й можливості вигідного продажу.

При здійсненні покупок кожен споживач здійснює процес вибору необхідного йому виробу серед цілого ряду аналогічних, пропонованих на ринку, і набуває той з них, який найбільшою мірою задовольняє його потреба. Проводячи порівняння продукції, призначеної для задоволення однієї і тієї ж потреби, покупець враховує її конкретні споживчі властивості, з'ясовує ступінь відповідності власної потреби. При цьому він прагне досягти оптимального співвідношення між рівнем споживчих властивостей виробу та витратами на його придбання і використання, тобто отримати максимум споживчого ефекту на одиницю витрат. По відношенню до конкретної потреби зазначене співвідношення може бути досягнуто низкою різноманітної продукції завдяки наявності аналогічних властивостей. Тому різні види продукції будуть володіти здатністю задовольняти цю потребу і по відношенню до неї можуть розглядатися як взаємозамінні.

Для того щоб об'єктивно оцінити рівень конкурентоспроможності свого виробу, постачальник при аналізі повинен використовувати тз ж критерії, якими оперує споживач, обираючи продукцію. Тільки в такому випадку можна чекати, що оцінка, дана виробу постачальником, співпаде з думкою покупця. Отже, на якому б етапі існування продукції проводилася оцінка рівня її конкурентоспроможності, необхідно вирішити задачу визначення переліку параметрів, що підлягають аналізу та істотних з погляду споживача.

Існує кілька методів розрахунку показника конкурентоспроможності. Потрібно визначити цілі оцінки, які залежать від стадії життєвого циклу продукції, від стратегії і планів розвитку підприємства. Для кожного виду продукції необхідно оцінити рівень конкурентоспроможності, з тим щоб надалі провести аналіз і виробити успішну товарну політику. Дослідження поведінки покупців свідчать, що для них у процесі порівняння та відбору виграє та продукція, у якого відношення корисного ефекту Р до витрат на її споживання та придбання З максимально порівняно з іншою аналогічною продукцією. Тому умова переваги продукції підприємства всім іншим має вигляд

Це і є умова конкурентоспроможності. Але оцінка можлива тільки в порівнянні. Тому оцінка конкурентоспроможності продукції включає наступні етапи:

(а) аналіз ринку і вибір зразка продукції як найбільш конкурентоспроможного в якості бази;

(б) визначення набору порівнюваних параметрів обох зразків;

(в) розрахунок інтегрального показника конкурентоспроможності оцінюваної продукції.

Формування параметрів для порівняння конкурентоспроможності продукції передбачає визначення факторів конкурентоспроможності продукції.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Об'єкти оцінки конкурентоспроможності продукції
Оцінка конкурентоспроможності продукції
Суб'єкти оцінки конкурентоспроможності продукції
Практика оцінки конкурентоспроможності товарів
Методи оцінки конкурентоспроможності за критеріями споживчих переваг
Конкурентоспроможність продукції
Конкурентоспроможність підприємства та його продукції
Сучасні методи оцінки міжнародної конкурентоспроможності
Інтегральний показник якості як характеристика конкурентоспроможності продукції
МЕТОДИКА ОЦІНКИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ТОВАРІВ
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси