Меню
Головна
 
Головна arrow Маркетинг arrow Маркетинг в комерції
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Приймання продукції

У контрактах купівлі-продажу передбачаються умови про якість продукції, що поставляється, які виділяються в спеціальний розділ або входять до складу розділу "Предмет контракту". У відповідності з Федеральним законом від 2 січня 2000 року № 29-ФЗ "ПРО якість та безпеку харчових продуктів" якість продаваної продукції повинна відповідати умовам договору та вимогам Міжнародного стандарту ІСО 9000. Якщо в контракті не передбачені умови якості, то продавець зобов'язаний передати покупцеві продукцію звичайної якості.

Якість продукції в контрактах, укладених у межах однієї країни, визначається прийнятими стандартами. Щоб покупець отримував якісну продукцію, організація-виробник зобов'язана створювати умови для цього: правильно оформляти документи, що засвідчують якість, своєчасно їх відсилати, дотримуватися чинних на транспорті правила вантаження, кріплення вантажів, а найголовніше - забезпечувати відвантаження продукції високої якості.

Приймання продукції від організацій транспортного обслуговування здійснює одержувач. В даний час згідно з Інструкцією про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання за якістю (№ П-7) існують наступні терміни приймання продукції:

- для швидкопсувної продукції - 24 год після надходження транспортного засобу на склад;

- при одногородней поставці - не пізніше 10 дн.;

- при іногородньої - не пізніше 20 дн.

Одержувач при прийманні продукції повинен перевірити справність пломб, технічний стан транспортного засобу, наявність захисного маркування, справність тари, тобто все те, що свідчить про забезпеченість збереженості вантажу при перевезенні.

У ряді випадків, передбачених чинними на транспорті правилами, одержувач продукції зобов'язаний зажадати від транспортників складання комерційного акта, а при доставці продукції автомобілем - позначки на товарно-транспортній накладній.

Акт про прихованих недоліках, виявлених у продукції з гарантійним терміном служби, має бути складений протягом 5 днів з моменту виявлення недоліків, але в межах встановленого гарантійного терміну. Торгові організації можуть складати акт про приховані дефекти протягом чотирьох місяців після отримання продукції. Якщо для участі у складанні акту викликається представник виробника, то до встановленим 5-денного терміну додається час, необхідний для проїзду.

Прихованими дефектами вважаються такі, які не можуть бути виявлені при звичайній перевірці і проявляються лише в початковий період експлуатації, в процесі підготовки до монтажу або при монтажі, випробуванні.

Приймання продукції за якістю здійснюють уповноважені на це керівником підприємства або його заступником компетентні особи (представник служби головного інженера або менеджер з якості). Вона проводиться у відповідності з технічними умовами, стандартами та іншими обов'язковими для сторін правилами, а також за такими супровідними документами, що засвідчують якість, сертифікат, технічний паспорт, посвідчення якості. Якщо документи, що підтверджують якість продукції, відсутні, це не є причиною припинення приймання. В цьому випадку повинен бути складений акт про фактичну якість і комплектність продукції у відповідності з ГОСТом.

У випадках виявлення відхилень якості продукції, що надійшла від вимог стандартів, одержувач повинен призупинити подальше приймання продукції і скласти акт. Крім того, для подальшого приймання продукції одержувач повинен викликати виготовлювача (відправника), явка якого обов'язкова.

Представник з того ж міста має з'явитися не пізніше наступного дня, іногородній - зобов'язаний повідомити телефонограмою або телеграмою не пізніше ніж на наступний день своє рішення про направлення представника.

Виготовлювач (відправник) продукції має право уповноважити на участь в прийманні продукції представника іншого підприємства, видавши йому разове посвідчення.

Якщо виготовлювач (відправник) продукції або його представник не з'явилися у строк, то перевірка якості може здійснюватися з представником незалежної експертизи.

Особи, які підписують акт приймання продукції по якості і комплектності, який містить не відповідають реальності дані, несуть встановлену законом відповідальність.

У тих випадках, коли стандартами, технічними умовами або договором передбачено відбір проб для якості, здійснюється вибіркова перевірка з поширенням її результатів на всю партію продукції, що надійшла.

Інструкцією про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання за кількістю' (№ П-6) визначається правильність приймання продукції за кількістю, яку повинен забезпечити одержувач, встановивши цілісність і відповідність пломб транспортної тари, відсутність зміщення вантажу в транспортному засобі, відповідність укладання спецмаркировке.

Приймання продукції за кількістю здійснюється у встановлені строки:

- по вазі і на виявлення пошкоджених місць - у момент вивантаження або в момент одержання від постачальника;

- за кількістю товарних одиниць в кожному місці - не пізніше 10 дн. з дня вивантаження, а швидкопсувної продукції - не пізніше 24 год.

Приймати продукцію за кількістю повинні особи, уповноважені на це керівником або заступником керівника, знаючі інструкцію з правилами приймання.

Приймання продукції по кількості проводиться за товаросупровідними документами (товарно-транспортна накладна, рахунок-фактура та ін). Відсутність таких документів не повинно зупиняти приймання, в цьому випадку продукція приймається за фактичною її наявності, але в акті про приймання зазначається відсутність документів.

Покупець повинен встановити відповідність фактично поставленої продукції умовам контракту. Він має право відмовитися оплачувати надлишки продукції, не передбачені контрактом. Виготовлювач (постачальник) і покупець при укладенні контракту повинні передбачити спосіб визначення кількості фактично поставленого товару і підлягає оплаті покупцем.

Найбільш простий спосіб встановлення кількості товару при виконанні операції - це прийняття ваги або обсягу зазначеного у транспортних документах. Кількість товару може бути також визначений за вагою брутто з наступним визначенням ваги тари і вагу нетто. У ряді випадків (коли це передбачено ГОСТом або ТУ) зважування вантажу, що надійшов проводять вибірково. У контракті повинно бути передбачено у відсотках кількість місць (ящиків, мішків тощо), що підлягає зважуванню. Результати зважування в пунктах прибуття необхідно зафіксувати у вагових сертифікатах.

При виявленні недостачі приймання продукції призупиняється. Одержувач продукції повинен викликати представника відправника для складання акта приймання, телефонограмою або телеграмою, який зобов'язаний не пізніше наступного дня дати відповідь, чи буде він брати участь у прийманні продукції. Неодержання відповіді у зазначений термін дає право одержувачу проводити приймання продукції без явки представника.

Навіть при відсутності представника відправника приймання продукції повинна тривати з представником іншої організації, які мають документ на право участі у прийманні.

Результат приймання продукції оформляється актом. Зміст цього акту становить: повна характеристика вантажу, що надійшов; технічний стан транспортного засобу; стан пломб, транспортної тари; наявність маркування; спосіб встановлення нестандартної продукції (зважуванням, обмірюванням, рахунком місць); висновок про місце та причини утворення нестачі.

При встановленні нестачі до акта приймання повинні бути додані такі документи: справжні транспортні документи; копії товаросупровідних документів; пакувальні ярлики, вкладені у кожне тарне місце; документи, що підтверджують повноваження представника; документи, що підтверджують дані зважування або обміру вантажу.

У випадку недостачі продукції одержувач пред'являє постачальнику претензію у встановлені терміни. До претензії повинні бути додані зазначені документи.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Приймання продукції
Здача-приймання товару за кількістю та якістю
Порядок проведення сертифікації продукції
Документальне оформлення наявності та руху готової продукції
Порядок сертифікації продукції, що ввозиться з-за кордону
Конкуренція і якість продукції
Приймання товарів
Аналіз якості продукції
ОБЛІК ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Бухгалтерський облік зберігання готової продукції
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси