Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Теплова обробка молока

При експлуатації обладнання для теплової обробки молока необхідно ретельно стежити за герметичністю з'єднань трубопроводів і особливо ущільнювальних гумових прокладок у пластинчастих апаратах. Герметичність перевіряється перед роботою апарату пропусканням через нього холодної води. Паропроводи, призначені для підведення пари до нагрівачів, пастеризаційно-охолоджувальних і стерилізаційно-охолоджувальних установок, повинні мати теплову ізоляцію. Апарати установок, призначені для високотемпературної пастеризації і стерилізації, повинні мати захищені кожуха. Всі електродвигуни, пускова апаратура і щити управління повинні бути заземлені.

При роботі автоматів забороняється поправляти руками пакети в гніздах формующего столу, оглядати, чистити і змащувати автомат, а також усувати пошкодження. Під час експлуатації автомата всі захисні кожухи й огородження повинні бути в справному стані. Перед роботою автоматів необхідно перевірити справний стан запобіжних пристроїв; спрацьовування кінцевих вимикачів, запобіжних муфт і микровыключателей штампів.

Виробництво сиру, сирних виробів та морозива

Навколо творогоизготовителей з прессующими ваннами, сирних і сирних ванн повинні бути майданчики з неслизьким покриттям. При роботі на відкритому і закритому охолоджувачах з витискувальний барабанами забороняється проштовхувати сир руками з бункера на робочі поверхні барабанів, очищати робочі поверхні під час їх роботи. Слід не допускати попадання сторонніх предметів в апарати, що мають шнекові пристрою. Під час роботи вальцювання для сиру оброблюваний продукт забороняється проштовхувати руками між вальцями, чистити їх, знімати і встановлювати ножі. Зазор між вальцями повинен бути не менш 0,1-0,2 мм.

При обслуговуванні фризерів безперервної дії перед початком роботи машина оглядається. Всі її робочі частини повинні бути справні, в циліндрі і приводному механізмі не повинно бути сторонніх предметів. Перед початком роботи необхідно перевірити, чи вільно обертається мішалка і шестерні насосів, справно захисне заземлення, правильно зібраний фризер, чи є у робочого місця справний протигаз і т. д. Пуск фризера в роботу здійснюється згідно інструкції з експлуатації з дотриманням послідовності і вимог, передбачених інструкцією. За контрольноизмерительным приладів стежать за температурою суміші, що надходить у фризер, тиском фризерования і інжекції в аміачному акумуляторі. Якщо манометри відсутні, або вони не опломбовані, або закінчився термін перевірки, то робота неприпустима. Не можна працювати на фризері, якщо не відрегульований запобіжний клапан, який повинен відкриватися при тиску 1,6 МПа. Після зупинки фризера можливе примерзання мішалки в циліндрі. Тому перед черговим пуском необхідно переконатися, чи вільно провертається мішалка, а якщо ні, то здійснити оттайку її. Перед зупинкою фризера закривають кран подачі аміаку в інжектор і вентиль подачі аміаку в акумулятор, припиняють подачу суміші морозива з бачка в циліндр. Розбирання і миття фризера починають, коли спаде тиск фризерования. При обслуговуванні фризерів періодичної дії пуск їх в роботу здійснюють після наповнення циліндра сумішшю морозива з мірною ванни. Перед миттям фризер розбирається, причому виймати мішалку можна тільки в рукавичках. Під час миття фризера стежать за тим, щоб вода і миючі засоби не потрапляли в електродвигун.

При випікання вафельних стаканчиків перевіряють справність обладнання, заземлення, правильність складання, наявність близько машин дерев'яних решіток або килимків. Під час роботи стежать за наявністю тесту в бачку, температурою випічки вафель і роботою вентиляції. Тільки після зупинки обладнання можна чистити пуансони і матриці.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Транспортування та охолодження молока.
Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для теплової обробки
ОБРОБКА СТОКІВ І ОСАДІВ СТІЧНИХ ВОД
Підготовка і первинна обробка даних
Захист від теплових і оптичних випромінювань
Управління цінами на нові вироби та коригування діючих цін
Характеристика основних властивостей сировини, матеріалів і виробів
Міжнародна система МЕК з сертифікації виробів електронної техніки (ИЭТ)
Міжнародна система сертифікації електротехнічних виробів МЕК (МЭКСЭ)
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси