Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Економіка підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Соціальна звітність підприємства

Соціальний звіт підприємства - це не просто звід кількісних і якісних показників його громадської діяльності, а складна система інформації, що відбиває не тільки благодійні та спонсорські програми підприємства, але і будь-які інші соціально значущі аспекти його діяльності, які можуть спричинити суттєві наслідки для самого підприємства, споживачів його продукції, акціонерів, державних органів, контрагентів або будь-яких інших пов'язаних з ним груп суспільства

Практика складання соціальної звітності була введена провідними світовими корпораціями з кінця 1970-х років в цілях зміцнення ділового іміджу підприємства та підвищення його інвестиційної привабливості. Сучасні соціальні ініціативи разом з тим зумовлюють прибутковість підприємств і їх комерційний успіх.

У Росії процес соціальної активізації бізнесу почав розгортатися з кінця 1999 р., але тільки з 2002 р. з'явилися перші звіти про його соціальної діяльності. Більш інтенсивно вони використовуються останні п'ять-шість років. Для російського підприємства складання соціального звіту за міжнародними стандартами не обов'язково. Однак лідери вітчизняного бізнесу, наслідуючи приклад зарубіжних підприємств, стали регулярно їх складати. Поширення практики соціальної звітності стає найважливішою державним завданням на шляху до досягнення відкритості і прозорості російського бізнесу. Комітет ради федерації з економічної політики та підприємництва власності встановив Національну премію за кращі соціальні звіти. Її власник стає здобувачем Європейської премії в наступному році.

Так, фінансова корпорації "Уралсиб" отримала міжнародну премію за корпоративну прозорість "Transparency Award" (Женева). Нагорода вручається компаніям за досягнення в підвищенні рівня прозорості бізнес-структур, фінансових систем, а також за досягнення в галузі соціальної відповідальності. ФК "Уралсиб" перша серед російських компаній підготувала аудований соціальний звіт по Керівництву GRI G3. Компанія Pricewater House Coopers, яка проводила аудит звіту, повністю підтвердила його відповідність високій оцінці В+.

На що проходила в квітні 2011 р. в Москві тижня російського бізнесу номінантами конкурсу стали ВАТ "Башнефть". ВАТ "ТНК ВР Холдинг", ФК "Уралсиб", ОК "РУСАЛ", ВАТ "Северсталь".

У сучасній зарубіжній практиці соціальні звіти корпоративних структур створюються не за довільним формам, а у відповідності з міжнародними або національними стандартами, що визначають зміст звіту, його структуру, порядок збору даних і їх обробки. З 2004 р. в Австрії, Франції, Великобританії, Канаді, Мексиці, Бразилії, Австралії, Таїланді введено в дію національні стандарти з однаковою назвою - "Корпоративна соціальна відповідальність" ("Corporate Social Responsibility"). На основі цих стандартів розроблений і з 2005 р. введений у дію Міжнародний стандарт - Керівництво з соціальної відповідальності ISO 26000 Guidance on Social Responsibility), призначений для підприємства будь-якого розміру у всіх країнах незалежно від їх рівня економічного розвитку*.

Соціальний звіт служить додатком до бухгалтерського звіту підприємства і містить кілька розділів: про взаємодії підприємства з навколишнім середовищем і проведених заходах, спрямованих на охорону природи; про економічних взаємовідносинах із суспільством (включає дані про заробітної плати, продуктивності праці, створення робочих місць, розхожих на нові технології і наукові дослідження, а також про витрати на навчання) і про соціальних взаєминах, що містить, наприклад, відомості про безпеку виробництва, умовах праці, здоров'я персоналу, плинність кадрів, дотримання трудового права, прав людини і т. п. Ці показники характеризують соціальну ефективність підприємства.

У практиці російських підприємств застосовуються різні форми соціальної звітності.

У міжнародному співтоваристві визнаний звіт, складений за стандартизованою формою соціальної звітності. В даний час існує близько 20 різних стандартів нефінансової звітності. Найбільше поширення одержали чотири стандарти: ISO 14000, SA 8000, АА 1000 і GR1. ISO 14000 є стандартом заходів по охороні і раціональному використанню навколишнього середовища; SA 8000 - світовий стандарт, акцентує увагу на трудових відносинах з урахуванням встановлених норм відповідальності роботодавця у галузі умов праці; АА 1000 спрямований на впорядкування соціальних ініціатив компанії і підвищення їх ефективності. Популярними в бізнес-співтоваристві є принципи соціальної відповідальності, розроблені міжнародною організацією "Глобальна ініціатива зі звітності (Global Reporting Initiative, GRI). В основі даного підходу лежить концепція сталого розвитку, тобто знаходження балансу між потребами нинішнього покоління в економічному добробуті, сприятливого навколишнього середовищі і соціальне благополуччя і аналогічними потребами майбутніх поколінь. Звітність в області сталого розвитку містить результати аналізу економічного, екологічного і соціального впливу діяльності компанії на навколишнє середовище.

Існують також форми звіту соціального аудиту та форми комплексного звіту за методом потрійного підсумку (Triple Bottom Line), методу Лондонської групи порівняльного аналізу (London Benchmarking Group), методом групи корпоративного громадянства (Corporate Social Citizenship) та ін.

Але найпоширеніша - вільна форма, яку використовує більшість російських підприємств. Як правило, це барвисті буклети про благодійних заходах підприємства, підтримки їм освіти, охорони здоров'я, культури і спорту, а також глянцеві брошури про досягнення в області охорони навколишнього середовища, прав людини, філантропії, умов праці. Проте ця форма не гарантує достовірності даних звіту, не забезпечує їх порівняння з показниками інших підприємств, що не визнається міжнародними організаціями.

Представляється, що в міру розвитку КСВ в перспективі постане питання про уніфікацію соціальної звітності та переходу на єдиний, обов'язковий стандарт звіту.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Коригування показників фінансової (бухгалтерської) звітності з метою відображення ринкової вартості активів підприємства
Облік і звітність на підприємстві
Використання фінансових коефіцієнтів в аналізі бухгалтерської (фінансової) звітності. Можливості і недоліки методу
Особливості аналізу зведеної (консолідованої) звітності
Аналіз ділової активності та рентабельності за даними бухгалтерської (фінансової) звітності
Соціальна відповідальність підприємства
Організація (підприємство) як соціальна система управління
Аналіз бухгалтерської (фінансової) звітності
Перевірка звітності, яка подається у державні органи та іншим користувачам звітності
Аналіз результатів соціального розвитку підприємства
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси