Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Державна служба
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Система стимулів

Більшість засобів впливу на державного службовця для підвищення продуктивності його праці належить російським законодавством до системи гарантій.

Головним організаційним стимулом підвищення якості праці для державного службовця є класифікація. Класифікація державних службовців у Франції - найскладніша: посада, штат (це сукупність службовців, регульованих одним і тим же особливим статутом і здатних претендувати на одержання тих же рангів), всередині штату посади об'єднані в чини, ранги, категорії А. В. С. D; ранги поділяються на розряди (класи прирівнюються до рангу, коли вони набуваються в порядку, встановленому для підвищення в ранзі), положення. Своєрідним якістю французького законодавства є і законодавче закріплення списків професійної придатності та професійної цінності кандидатів на державні посади (наприклад, у ст. 119 Закону від 9 січня 1984 р.). Особливістю французького законодавства є надзвичайно динамічний його характер. Державний службовець не може не рухатися вперед, не підвищувати свою кваліфікацію і не зайняти через певний проміжок часу більш високий рівень у своєму штаті. Якщо службовець але якихось причин відмовляється піднятися на більш високу ступінь служби, він може бути виключений із списку підвищення в посаді або списку класифікації (ст. 58 Закону 1984 р.). В цій статті говориться, що "кожен службовець, який отримує підвищення в ранзі, зобов'язаний прийняти посаду, яка йому пропонується в його новому ранзі".

Зовсім інакше оцінюється жорстка класифікація державних службовців в Російській Федерації. Описуючи своє ставлення до Закону РФ про основи державної служби. А. В. Оболонський пише: "Так, нещодавно порив наших бюрократів до незалежності своєї корпорації отримав нарешті юридичне оформлення у вигляді Федерального закону "Про основи державної служби Російської Федерації". Цей зразок "корпоративного статуту" містить, мабуть, безпрецедентну для сучасних держав систему бюрократичних чинів..." Марно: основну частину бюрократичного апарату реформи не збагатили, система рангів покликана бути стимулом вдосконалення державного апарату.

У період державної служби до державних службовців застосовуються заохочення і стягнення, які є методами забезпечення якості та стимулювання їх праці. Наприклад, розпорядженням Голови Уряду РФ Ст. Путіна від 28 березня 2000 року № 459-р А. П. Кузнецов звільнений з посади начальника Жовтневої залізниці за систематичне невиконання службових обов'язків. За успішне і сумлінне виконання державним службовцем своїх посадових обов'язків, переді л ж пчельную і бездоганну службу, виконання завдань особливої важливості і складності до нього застосовуються різні заохочення. Види заохочень і порядок їх застосування встановлюються федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації.

В історії Росії нагороди за службу були найрізноманітніші: могли бути подаровані вотчини, шуби з царського плеча, коштовності і т. п. Т. Е. Новицька свідчить, що Кримський похід князя Ст. Ст. Голіцина царівна Софія зазначила роздачею відзначилися шуб, маєтків, а також грошовими пожалованиями. Питання стимулювання діяльності державних службовців нагородами і благами є і був завжди надзвичайно актуальним і в правовому, і в моральному плані. Не випадково, що ряд вчених присвячує цьому питанню пильну увагу'. Слід погодитися з тим. що "все гостріше постає завдання сформувати загальну концепцію інституту правового заохочення, що відповідає сучасним вимогам, дати фундаментальну теорію цього вельми оригінального юридичного інструменту", абсолютно вірно відзначають В. М. Ведяхін. А. А. Павлушина і А. А. Коробова.

Зазначена група авторів відзначає прогалини в правовому регулюванні заохочення як засобу правової політики, що не сприяє реалізації стимулюючої ролі заохочення, оскільки в законодавстві відсутнє навіть саме визначення заохочення. Професор А. В. Малько пропонує правове визначення заохочення наступним чином: правове заохочення "є форма і міра юридичного схвалення добровільної заслуженої поведінки, у результаті чого суб'єкт винагороджується, для нього настають сприятливі наслідки". Він пропонує навіть прийняття Нагородного кодексу РФ. що представляється актуальним у зв'язку з дуже непослідовною і розпорошеною по відомствам нагородної практики в РФ. Наведене визначення заохочення необхідно, зокрема, для відмінності заохочення від пільг, регулювання яких Законом № 122 останнім часом роздирає протиріччями російський народ. Також воно необхідне для відповідної кваліфікації випадків відмови від державних нагород за різними мотивами.

За бездоганну і ефективну цивільну службу застосовуються такі види заохочення та нагородження:

1) оголошення подяки із виплатою одноразової заохочення;

2) нагородження почесною грамотою державного органу з виплатою одноразової заохочення або з врученням цінного подарунка;

3) інші види заохочення та нагородження державного органу;

4) виплата одноразового заохочення у зв'язку з виходом на державну пенсію за вислугу років;

5) заохочення Уряду Російської Федерації;

6) заохочення Президента Російської Федерації;

7) присвоєння почесних звань Російської Федерації;

8) нагородження відзнаками Російської Федерації;

9) нагородження орденами і медалями Російської Федерації (ст. 55 Федерального закону РФ № 79-ФЗ).

Історія нинішньої нагородної системи Росії починається в січні 1992 р.. коли при Президенті РФ була терміново створена Комісія з державних нагород. Система державних нагород Росії зараз включає в себе 14 орденів, 18 медалей. 3 відзнаки та 68 почесних званий2. Нагородження іменною вогнепальною і холодною зброєю передбачено, наприклад, пунктом 35 Положення про Служби спеціальних об'єктів при Президентові РФ, тобто об'єктів мобілізаційної готовності, затвердженого Указом Президента РФ від 15 березня 1999 року № 350.

На підставі Указу Президента РФ від 2 березня 1994 р. № 442 "Про державні нагороди Російської Федерації" державними нагородами Російської Федерації є: звання Героя Російської Федерації, ордени, медалі, відзнаки Російської Федерації; почесні звання Російської Федерації. Президент Російської Федерації видає укази про заснування державних нагород; видає укази про нагородження державними нагородами; вручає державні нагороди; утворює Комісію але державних нагород при Президентові Російської Федерації для проведення громадської оцінки матеріалів про нагородження та забезпечення об'єктивного підходу до заохочення громадян.

У системі державних нагород є відомчі нагороди, зокрема, відзнаку "За бездоганну службу" і почесні звання заслуженого працівника відповідної галузі народного господарства.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Три стимулу до праці
Мотивація і стимулювання
"Ключові" стимули у поведінці тварин
Стимули інтернаціоналізації компанії та мотивація менеджменту
Системи інформаційної підтримки аналітичної діяльності BI
Іррегулярні системи
Платіжна система Російської Федерації
Поняття та елементи банківської системи
Елементи фінансової системи Німеччини
Основні правові системи сучасності
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси