Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Мікроекономіка в питаннях і відповідях
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Антимонопольне законодавство США

Держава проводить антимонопольну політику на основі антимонопольного законодавства. Найбільший досвід у цій області накопичений у США, де антитрестівські закони почали розроблятися і застосовуватися на практиці більш 100 років тому.

Перший антитрестовський закон був прийнятий у 1890 р. і названий по імені його розробника - Шермана. Слід підкреслити, що монополія як така не є в США незаконної: термін "монополізація", застосовуваний у законі Шермана, відноситься не до типу ринкової структури, а до дій. Наприклад, якщо фірма придбала патент на новий продукт і стала єдиним виробником на даному ринку (зазвичай терміном на 17 років), то вона не порушила жодного закону. Зате контракт, об'єднання або змова, спрямовані на обмеження торгівлі або комерції, можна відповідно антитрестовскому законодавства трактувати як "монополізацію". Що конкретно вважати "монополізацією" - вирішує суд.

В 1914 році був прийнятий закон Клейтона, який забороняв конкретні види антиконкурентних дій, наприклад цінову дискримінацію (встановлення різної ціни на аналогічні товари), якщо вона підриває конкуренцію. Хоча закон Клейтона характеризується більшою у порівнянні з законом Шермана, визначеністю в характеристиці дій, які можна трактувати як "нечесну конкуренцію", він залишає за судами право вирішувати, в яких випадках згадані дії підривають конкуренцію.

Отже, існуючі антитрестівські закони, подібно всім іншим нормативним актам, готуються політиками, приводяться до виконання юристами і інтерпретуються суддями, тому багато економістів скептично ставляться до їх ефективності. Деякі навіть вважають, що боротьба за конкуренцію часто перетворюється в боротьбу проти конкурентів.

З моменту прийняття акта Шермана антимонопольні закони поширилися в більшості країн світу. Цей процес не був одномоментним: так, в Італії відповідний закон був прийнятий лише у 1990 р. Є ряд країн, де антимонопольне законодавство відсутнє: Афганістан, Болівія, Парагвай та ін

У разі, коли заходи, здійснювані державою, призводять до результатів зі знаком мінус, тобто відмінним від задуманих, і діяльність, спрямована на усунення провалів ринку, виявляється нерезультативною - фіаско ринку частково переходить в фіаско держави.

Антимонопольне законодавство в Росії

Основою російського антимонопольного законодавства є Федеральний закон від 26 липня 2006 року № 135-ФЗ "ПРО захист конкуренції" (Закон про захист конкуренції). Він містить обмеження свободи підприємницької діяльності та свободи договору для господарюючих суб'єктів, що займають домінуюче положення. Наявність останнього встановлюється на основі визначення частки компанії у загальному продажу на ринку або сукупної частки, яку займають кілька найбільших (в сенсі обсягу продажів) компаній.

Таким суб'єктам при деяких винятках забороняється:

o встановлення, підтримання монопольно високих чи монопольно низької ціни товару;

o вилучення товару з обігу, якщо результатом такого вилучення стало підвищення ціни товару;

o нав'язування контрагенту умов договору, невигідних для нього чи не стосовних до предмета договору;

o економічно або технологічно не обґрунтовані скорочення або припинення виробництва товару, якщо цей товар є попит або розміщені замовлення на його постачання за наявності можливості його рентабельного виробництва;

o економічно або технологічно не обґрунтовану відмову або ухилення від укладання договору з окремими покупцями (замовниками) у разі наявності можливості виробництва або поставок відповідного товару;

o економічно, технологічно та іншим чином не обґрунтоване встановлення різних цін (тарифів) на один і той же товар, якщо інше не встановлено законом;

o встановлення фінансовою організацією необґрунтовано високою або необґрунтовано низької ціни фінансової послуги;

o створення дискримінаційних умов;

o створення перешкод доступу на товарний ринок або виходу з товарного ринку іншим господарюючим суб'єктам;

o порушення встановленого нормативними правовими актами порядку ціноутворення.

Поряд з цим Закон про захист конкуренції вводить контроль за злиттями організацій, продажем і купівлею великих пакетів акцій компаній, а також заборона на узгодження цін між господарюючими суб'єктами, розподіл ринку і деякі інші практики. На сьогоднішній день можна сказати, що монопольне законодавство Російської Федерації не реалізується. Звідси і провалів (фіаско) держави.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Юридична відповідальність за порушення антимонопольного законодавства
Антимонопольне законодавство
Антимонопольне законодавство
Відповідальність за порушення антимонопольного законодавства
Антимонопольне регулювання ринку
Юридична відповідальність за порушення антимонопольного законодавства
Антимонопольне законодавство
Антимонопольне законодавство
Відповідальність за порушення антимонопольного законодавства
Федеральна антимонопольна служба (ФАС Росії)
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси