Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Оподаткування комерційної діяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Характеристика підакцизних товарів

Підакцизними товарами визнаються у відповідності зі ст. 181 НК РФ:

o спирт етиловий з усіх видів сировини;

o спирт коньячний;

o спиртовмісна продукція з об'ємної часткою етилового спирту більш 9% (розчини, емульсії, суспензії інші види в рідкому вигляді);

o алкогольна продукція і інша харчова продукція з об'ємної часткою етилового спирту більш 1,5%, за винятком виноматеріалів;

o тютюнова продукція;

o автомобілі легкові (будь-якої потужності);

o мотоцикли з потужністю двигуна понад 150 л. с.;

o нафтопродукти (прямогонний бензин, автомобільний бензин, моторні масла, дизельне паливо).

Спирт та спиртовмісна продукція

До підакцизних товарів відноситься тільки етиловий спирт (спирт-сирець і ректифікований), незалежно від виду сировини, з якого він зроблений (харчового або нехарчового). Технічний спирт (це не етиловий) не є акцизним товаром, його отримують з деревини або нафтопродуктів. Для виробництва акцизного спирту використовують картоплю, пшеницю, жито, овес, кукурудзу, просо, цукровий буряк і т. п. Значно рідше плодово-ягідні, виноградні матеріали. Виробництво спирту складається з трьох етапів:

o підготовчий (очищення від домішок тощо);

o основного (зброджування, перегонка та отримання спирту-сирцю);

o завершального (ратифікація).

Спирт-сирець не може бути використаний для харчових цілей, так як містить багато шкідливих домішок - сивушних масел, складних ефірів і т. д. Тому він піддається очищенню - ратифікації. При очищенні спирту-сирцю на ратифікаційних апаратах здійснюється відділення шкідливих домішок і підвищується концентрація спирту в готовому продукті з 88% у спирті-сирці до 96,5% в ректификате.

Основною сировиною для виробництва горілок служить спирт етиловий ректифікований, що представляє собою прозору безбарвну рідина без сторонніх запахів і присмаків. Питома вага при 20°С градусах - 0,78927 г/куб. см В залежності від ступеня очищення спирт підрозділяють на 1-й сорт (для алкогольної продукції не використовується), "Базис", "Екстра", "Люкс", "Альфа". Етиловий спирт з водою утворює суміш: 96,5% - спирт і 3,5% - вода.

Спиртовмісна і алкогольна продукція - це різні поняття, що має принципове значення для правильного застосування ставок акцизів.

Алкогольна продукція - це спирт питної, горілка, лікеро-горілчані вироби, коньяки, вино, пиво, напої, виготовлені на основі пива, інші напої з об'ємною часткою етилового спирту більш 1,5%.

До спиртовмісної продукції відносяться розчини, емульсії, суспензії і інші види продукції в рідкому вигляді з об'ємною часткою етилового спирту понад 9%.

Пиво і пивний напій віднесені до алкогольної продукції з 1 жовтня 2011 р., так як на практиці ці напої виготовляються з додаванням етилового спирту.

Пивом визнається алкогольна продукція, вироблена з солоду, хмелю або хмелепродуктов, дріжджів і води із застосуванням або без застосування зернопродуктів, цукровмісних продуктів, без додавання етилового спирту, ароматичних і смакових добавок, з вмістом утворився в процесі бродіння сусла етилового спирту.

Пивний напій - це алкогольна продукція, вироблена з пива чи солоду, зернопродуктів, цукровмісних продуктів, плодового, ягідного або іншої рослинної сировини, продуктів їх переробки, хмелю або хмелепродуктов, з доданням або без додання ароматичних і смакових добавок, з додаванням або без додавання етилового спирту, виробленого з харчової сировини, з вмістом етилового спирту до 7% обсягу готової продукції.

Виноматеріали - спиртовмісна харчова продукція, яка використовується в якості сировини для виробництва вина і отримана в результаті спиртового бродіння винограду, виноградного сусла або плодового або ягідного соку без додавання ароматичних і смакових добавок, без додавання або з додаванням етилового спирту, виробленого з харчового сировини, та (або) дистилятів, з вмістом етилового спирту не більше 22,5% обсягу готової продукції. До акцизної продукції не відноситься.

Денатурований спирт і спиртовмісна нехарчова продукція виготовляються на основі етилового спирту з додаванням денатуруючих речовин або їх сумішей з вибору організації-виробника:

1) гас або бензин в концентрації не менше 0,5% об'єму спирту етилового;

2) денатоніум бензоат (бітрекс) в концентрації не менше 0,0015% маси етилового спирту;

3) кретоновый альдегід в концентрації не менше 0,2% обсягу етилового спирту.

Всі ці домішки і добавки не сумісні з життям людини при їх вживанні. Порядок здійснення державного контролю над процесом денатурації (введення денатуруючих речовин) етилового спирту та спиртовмісної нехарчової продукції, встановлюється Урядом Російської Федерації. На етикетках спиртовмісної нехарчової продукції, призначеної для роздрібного продажу, поряд з іншою обов'язковою інформацією повинна міститися інформація про небезпеку використання для життя або здоров'я громадян цієї продукції в харчових цілях (при цьому відносно денатуруючої спиртовмісної продукції замість слів "етиловий спирт" має використовуватися шару "денатурат"). Дана інформація повинна бути розташована на лицьовій стороні етикетки і займати не менше 10 відсотків її площі (за винятком етикеток парфумерно-косметичної продукції).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Переміщення підакцизних товарів через митний кордон Митного союзу
Товари, що не є підакцизними
Переміщення підакцизних товарів через митний кордон Російської Федерації
Особливості сплати акцизів при експорті підакцизних товарів
Податкова база при ввезенні підакцизних товарів на митну територію РФ
Порядок проведення сертифікації продукції
Документальне оформлення наявності та руху готової продукції
Порядок сертифікації продукції, що ввозиться з-за кордону
Конкуренція і якість продукції
Аналіз якості продукції
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси