Меню
Головна
 
Головна arrow Документознавство arrow Як правильно написати реферат, курсову та дипломну роботи
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Що писати в ув'язненні

Висновок поряд з введенням також є найважливішою частиною роботи. У ньому слід на 1~5 сторінках (в залежності від типу роботи) викласти основні висновки.

У висновку викладаються наступні аспекти:

- висновки, зроблені автором роботи по дослідженню теоретичної частини роботи;

- підсумки аналізу предмета дослідження;

- рекомендації щодо удосконалення предмета дослідження.

Добре, якщо висновок до дипломної роботі буде починатися з невеликого вступу за темою роботи. Висновки у висновку повинні бути короткими, лаконічними, але узагальнюючими суть проаналізованого питання. Копіювання частин тексту з введення або основної частини роботи у висновок не допускається.

Часто викладачі просять написати висновок у відповідності з поставленими завданнями. Тоді в ув'язненні буде добре виглядати фраза: "У процесі виконання роботи її мета була досягнута, а завдання вирішені. У роботі були проаналізовані основні джерела по темі дослідження... В дипломній роботі були розкриті основні положення теорії на прикладі.

Висновок може бути створено у вигляді суцільного тексту або нумерованим списком. У другому випадку, як правило, пишуть:" У результаті проведеної роботи були зроблені наступні висновки". А далі слід нумерований список.

У висновку допускається здійснити короткий переказ роботи. При переказі змісту роботи можуть застосовуватися наступні фрази.

першому розділі роботи було проаналізовано теоретичні питання дослідження...".

"У другій главі даної роботи були розглянуті основні напрямки роботи підприємства,

третьому розділі даної дипломної роботи були описані заходи по вдосконаленню..."

Якщо у введенні була поставлена гіпотеза, то у висновку необхідно обов'язково вказати підтвердилася вона або була спростована. Наприклад: "У результаті проведеної роботи гіпотеза підтвердилася, у результаті проведеного експериментального дослідження було встановлено, що у дітей із загальним порушенням мови спостерігаються труднощі в складанні зв'язного тексту".

Закінчити укладання краще загальним висновком за темою роботи, а також перспективами застосування розроблених рекомендацій в інших умовах або на інших предметах дослідження.

Наприклад: "Проведене дослідження дозволило розробити наступні проектно-практичні рекомендації та оцінити можливість їх впровадження:

1. Перший напрямок запропонованих рекомендацій пов'язана з подоланням плинності кадрів шляхом надання особливих умов праці для працівників в порівнянні з іншими фірмами Санкт-Петербурга за рахунок надання додаткових днів відпустки, преміювання.

2. Другий напрямок пов'язано зі зниженням значного навантаження на персонал в напружені дні за рахунок залучення додаткового персоналу та додаткових грошових виплат.

3. Третій напрям підвищення ефективності системи мотивації пов'язано з розвитком нематеріального стимулювання персоналу. Тут можливе впровадження різних бонусів, грамот, усних подяк.

Запропоновані рекомендації по розробці системи мотивації в ТОВ "Машстрой" можуть застосовуватись і в інших дилерських компаніях машинобудування, у яких існують проблеми мотивації персоналу".

В роботі також добре буде виглядати виділення перспектив дослідження теми роботи. Наприклад: "Перспективи дослідження даної теми полягають у необхідності дослідження методів мотивації персоналу, особливостей оптимізації витрат на мотивацію. При цьому завжди слід пам'ятати, що мотивований працівник краще використовує свої здібності, нові можливості технічні засоби, що призводить до отримання бажаного результату і більш ефективній роботі всієї організації".

Повний варіант написання висновки до дипломної роботи наведено в додатку.

Таким чином, висновок виступає узагальненням підсумків роботи, її результатів.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Що писати введення
Обвинувальний висновок: поняття, значення, структура і зміст
Умови укладення шлюбу
Ув'язнення і свідчення експерта та спеціаліста
Порядок укладання, ведення та припинення договору страхування
Висновок
Висновок
Висновок
Висновок
Висновок
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси