Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Інформаційний консалтинг
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 5. Економічні основи проектування послуг експертного консультування

Методологічні принципи надання платних послуг експертного консультування

При визначенні собівартості консультаційних послуг даного типу за основу береться час, який потрібен для виконання цих робіт. Обчислення грунтується на плані завдання (кількість заявок, які надійшли) і на оцінках часу, необхідного для виконання різних заявок.

Крім часу, що витрачається консультантом безпосередньо на експертне консультування, також виділяють додатковий час на вчинення певних дій, побічно пов'язаних з наданням консультаційних послуг товаровиробникам. Залежно від обставин цей час може включатися або не включатися в повне час обслуговування заявки, наприклад, час, витрачений на поїздки. У тому випадку якщо поїздки до клієнта і назад, а також інші поїздки, необхідні для виконання завдання, вимагають великих тимчасових витрат, то рекомендується включати в загальний час виконання заявки. Якщо консультації надаються місцевим клієнтам і час на поїздки до них і назад незначно, то його рекомендується не враховувати при розрахунку собівартості.

Адекватні часові оцінки можна одержати лише в тому випадку, якщо план завдання точним і досить докладний. Так, наприклад, на діагностичній фазі завдання консультант може індивідуально вибрати один з кількох методів збору даних. Тимчасові витрати при цьому будуть значно відрізнятися. Щоб правильно встановити час на виконання всіх операцій і фаз завдання, необхідний певний досвід. Така оцінка зазвичай виконується старшими фахівцями консультує організації, відповідальними за планування завдань та здійснюють контроль за їх виконанням. При плануванні завдань використання власних нормативних таблиць (наприклад, число консультацій в людино-годинах на один робочий день) може значно підвищити ефективність консультування.

При цьому бувають випадки, коли точна оцінка часу скрутна або навіть неможлива. Такі ситуації виникають, якщо заявка на експертне консультування, яке треба провести, стосується маловідомого специфічного кола питань і незвичайна навіть для досвідченого фахівця. В цьому випадку отримати інформацію про необхідному часу на надання даної послуги можна на основі аналізу аналогічних ситуацій, що мають місце в інших консультаційних служб. Можливий також варіант, при якому, щоб надати послугу, можна взяти за основу більш гнучке угоду, не регламентоване жорсткими тимчасовими рамками.

Оплата праці при організації і контролі роботи з надання послуг, як і інших технічних і адміністративних операцій, може розглядатися і розподілятися в рамках яких прямих або непрямих витрат на розсуд консультує підрозділу.

Виходячи з того, що надання консультаційних послуг відноситься до розряду трудомістких робіт, при визначенні собівартості необхідно якомога точніше визначити витрати на оплату праці. В залежності від обсягів надаваних послуг і специфіки діяльності консультаційної служби склад і структура працівників центрів може бути різною. При цьому форма оплати праці основною штатною частини співробітників побудована на погодинній основі у формі окладу. Іншу частину складають залучені у міру необхідності консультанти, для оплати праці яких застосовується відрядна форма оплати праці.

При встановленні ціни (розцінки) на послугу експертного консультування одним з основних показників є час обслуговування заявки.

Розцінки на консультаційні послуга являють собою інструмент, який об'єднує фінансову і маркетингову політику управління. При встановленні ціни на консультаційну послугу необхідно не тільки враховувати, у скільки обходиться консультаційній фірмі надається послуга та який прибуток необхідно одержати, але і яка ціна за консультаційну послугу буде забезпечений платоспроможним попитом для того або іншого ринку і скільки клієнтів зможе і захоче її оплатити. Розглянемо основні окормы встановлення розцінок.

Нормальний рівень плати за послуги експертного консультування може бути давно усталеним і загальновідомим і навіть рекомендуватися професійною асоціацією (наприклад, у вигляді нижньої і верхньої її межі). Плата, що перевищує запропонований максимум, буде в цьому випадку прийнятною лише для певних (спеціальних) послуг, в іншому випадку її треба детально обґрунтувати.

Розцінки, призначувані конкурентами. Як і в інших областях бізнесу, консультаційній фірмі необхідно враховувати політику конкуруючих організації, що застосовується при встановленні ними розцінок, і як до їх політики ціноутворення відносяться клієнти.

Плата за послуги для різних ринкових сегментів. Може знадобитися диференціація плати за послуги для різних ринкових сегментів. Зазвичай для дрібних підприємств і некомерційних соціальних організацій плату призначають нижчі, ніж для великих.

Плата при просуванні послуг. Пільгова плата за послугу (наприклад, з 10-15%-ной знижкою в порівнянні зі звичайною) може застосовуватися при поставці на ринок нового типу послуг, щоб підвищити інтерес клієнтів. При завершенні кампанії просування послуг плату можна підняти до нормального рівня.

Плата з урахуванням дотацій. Державні консультаційні організації можуть продавати свої послуги за зниженими цінами деяких або ж усім клієнтам. Це стає можливим у разі державного дотування, метою якого є сприяти консул ьтированию і зробити його доступним клієнтам, для яких неприйнятні високі розцінки. Досвід інших країн показує, що навіть приватні консультанти можуть працювати на цих умовах за більш низьку винагороду в рамках спеціальних програм допомоги дрібним підприємствам, заохочення малого бізнесу, його розвитку в інших географічних районах, на початку створення нового бізнесу і т. п.

Розцінки, що визначаються клієнтами. Організації консультаційної служби можуть встановити максимальний рівень розцінок за послуги, який в більшості випадків визначається платоспроможним попитом споживачів.

Відповідність плати за послуги специфіці діяльності консультаційної служби. Рівень і метод встановлення розцінок залежать від специфіки діяльності консультаційної служби. Так, консультаційні фірми, що надають експертні консультації з питань, що стосуються стратегічно важливих напрямів діяльності товаровиробників, будуть встановлювати розцінки на відносно більш високому рівні, ніж консультаційні фірми, що надають консультації з найбільш загальних питань.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Економічні основи проектування послуг навчального консультування
Організаційно-економічні основи проектування послуг процесного консультування
Методика обліку витрат і розрахунку собівартості послуг експертного консультування
Експертне, процесне, проектне, навчальне консультування та їх особливості
Методика формування прибутку при наданні платних послуг експертного консультування
Методологічні принципи надання платних послуг процесного консультування
Методологічні принципи надання платних послуг навчального консультування
Методика формування прибутку при наданні платних послуг експертного консультування
Методика формування прибутку при наданні платних послуг процесного консультування
Методика формування прибутку при наданні платних послуг навчального консультування
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси