Меню
Головна
 
Головна arrow Психологія arrow Конфліктологія в соціальній роботі
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Інцидент і конфліктна ситуація

Перехід конфлікту з латентного стану у відкрите протиборство відбувається в результаті того чи іншого інциденту. Інцидент - дія, в основі якого лежить формальний привід для безпосереднього зіткнення учасників. Привід - це конкретна подія, яка служить поштовхом до початку конфліктних дій. При цьому воно може виникнути випадково, а може і плануватися заздалегідь, але привід ще не є конфлікт. На відміну від цього інцидент - це вже конфлікт, його початок.

Отже, інцидент часто створює амбівалентну ситуацію в установках і діях опонентів конфлікту. Тому важливими елементами розвитку конфлікту на цій стадії є збір інформації про справжні можливості і наміри опонентів, пошук союзників і залучення на свою сторону додаткових сил. Оскільки в інциденті протиборство носить локальний характер, весь потенціал учасників конфлікту ще не демонструється.

Конфліктна ситуація - це накопичені протиріччя, пов'язані з діяльністю суб'єктів соціальної взаємодії і об'єктивно створюють підґрунтя для реального протиборства між цими суб'єктами. Конфліктна ситуація не є простим наслідком виникаючих суперечностей і являє собою наступний процес:

зовнішня ситуація -> "визначення ситуації" -> конфліктна ситуація.

Інтерпретуючи зовнішню ситуацію як конфліктну, суб'єкт починає поводитися за правилами конфліктної взаємодії, трансформуючи такою поведінкою ситуацію в конфлікт. При цьому принципове значення мають дві характеристики переходу:

- фактори, що обумовлюють сприйняття ситуації як конфліктної;

- способи переходу до конфліктної взаємодії.

Головною ознакою, на підставі якого суб'єкт визначає ситуацію як конфліктну, розглядається сприймається несумісність власної мети і цілей іншої сторони. Тобто конфлікт - це не просто властивість ситуації, а скоріше висновки, що робляться на її основі. Якщо ситуація визначається як конфліктна, будуть вибиратися докази, що підтримують цю схему.

Несумісність цілей сторін як основна ознака сприйняття ситуації як конфліктної багатьма авторами пов'язується з виникають у людини відчуттям загрози. Конфліктна ситуація несе в собі загрозу для учасника взаємодії і вимагає мобілізації наявних у його розпорядженні ресурсів:

- щоб досягти бажаної мети, якщо мова йде про стороні, що виступає як активний початок;

- забезпечити максимально можливий захист, якщо мова йде про пасивному учасника взаємодії.

Таким чином, конфлікт - це насамперед сприймається як загрозлива суперечливість цілей сторін. Якщо ситуація вже визначена як конфліктна, подальше уявлення про неї буде формуватися з урахуванням цього визначення.

В залежності від того, який внесок вносить сама зовнішня ситуація у виникнення конфліктів і яку роль відіграють у цьому суб'єктивні фактори, що всі конфлікти можна умовно розташувати в наступному континіумі. На одному його полюсі будуть перебувати конфлікти, викликані виключно зовнішніми причинами: ситуація об'єктивно виявляється настільки конфликтогенна, що індивідуальні особливості суб'єктів фактично не мають значення, і ситуація викликає у них однакову реакцію. Теоретично можна допустити, що всі суб'єкти будуть сприймати цю ситуацію як конфліктну. На протилежному полюсі, навпаки, будуть розташовуватися конфліктні ситуації, викликані виключно суб'єктивними факторами: самі по собі вони не містять ніякого конфликтогеиного початку, але породжені суб'єктивної схильністю людей бачити в таких ситуаціях конфлікт. Чим ближче до "ситуаційному" полюсу, тим більше конфлікти викликаються факторами самої ситуації і тим меншу роль відіграють індивідуальні особливості суб'єктів. І навпаки, чим ближче до "особистісного" полюсу, тим більшого значення набуває "людський" фактор і меншу - об'єктивні особливості ситуації.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Профілактика конфліктних ситуацій
Комунікації в конфліктних ситуаціях
Особливості поведінки в конфліктних ситуаціях
Попередження виникнення конфліктних ситуацій
Психотехнології впливу на опонента в конфліктних ситуаціях
Психологічні особливості допиту в конфліктній ситуації
Управління конфліктною ситуацією
Проблема комунікації в конфліктних ситуаціях
Управління конфліктами в організації, на підприємстві. Дозвіл конфліктних ситуацій
Конфлікти на підприємстві. Попередження та вирішення конфліктних ситуацій
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси