Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Державна служба
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 4. Відповідальність державних службовців

Державна служба - це служба громадська, публічна, вона не може бути вилучена з-під контролю суспільства на всіх етапах її проходження. Специфіка правового статусу державного службовця, посадової особи полягає в тому. що презюмується свобода його дій у межах його компетенції. Таким чином, ця особа набуває іноді надзвичайно важливі для людей повноваження. Так, посаду Президента країни Б. Н. Єльцин використав для соціальної революції, при якій громадяни втратили як виробничого потенціалу, так і багатьох соціальних завоювань радянської доби. Волею одного посадового .особи приватизуються, присвоюються найбільші підприємства, пов'язані з життям маси народу. Наприклад, постановою Державної Думи Федеральних Зборів РФ від 8 квітня 1998 року № 2364-П ГД1 "ПРО незаконні дії виконуючого обов'язки Голови Уряду РФ С. В. Кирієнко з передачі Грузії об'єктів нерухомості російських військових баз. перебувають на території Грузії" зазначається, що договір між РФ і Грузією не ратифікований і не набрав чинності, а власність згідно ст. 7 договору передається з моменту вступу договору в силу. С. В. Кирієнко наказує Міністерству оборони РФ своїм розпорядженням від 24 березня 1998 р. за № 405-р "виконувати не набув чинності міжнародний договір, що суперечить статтям 20. 23 і 24 Федерального закону "Про міжнародні договори Російської Федерації".

Підпис державного службовця в деяких особливо важливих для держави випадках вимагає підтвердження іншими державними органами, так. міжнародні договори спочатку парафируются, потім ратифікуються представницькими органами. Державна Дума спеціально приймала акти, щоб припинити отримання іноземних позик урядом В. С. Черномирдіна, коли ці позики активно розкрадалися.

Професійна службова діяльність громадянського службовця здійснюється відповідно до посадовим регламентом, який затверджується представником наймача і є складовою частиною адміністративного регламенту державного органу. В посадовій регламент включаються, зокрема, обов'язки, права і відповідальність громадянського службовця за невиконання або неналежне виконання посадових обов'язків у відповідності з адміністративним регламентом державного органу, завданнями і функціями структурного підрозділу державного органу та функціональними особливостями замещаемой в ньому посади цивільної служби {ст. 47 Федерального закону РФ № 79-ФЗ).

Юридична відповідальність визначається як "застосування до особи, яка вчинила правопорушення, заходів державного примусу, передбачених санкцією порушеної норми, у встановленому законом порядку"2. Але в Законі про державної громадянської службі положення про відповідальність сформульовані занадто загально. Так, ст. 68 "Відповідальність за порушення законодавства Російської Федерації про державної громадянської службі Російської Федерації" Федерального закону № 79-ФЗ містить відсилочну диспозицію абстрактного змісту: "Особи, винні в порушенні законодавства Російської Федерації про державної громадянської службі Російської Федерації, притягуються до відповідальності в порядку, встановленому справжнім Федеральним законом і іншими федеральними законами".

Серед недоліків Указу Президента РФ від 12 серпня 2002 року № 885 "Про затвердження Загальних принципів службового поведінки державних службовців" можна відзначити, що правовий статус державних службовців, наділених організаційно-розпорядчими повноваженнями по відношенню до іншим державним службовцям (п. 3 Загальних принципів), не передбачає їх права вирішувати питання, зокрема, про дисциплінарної відповідальності підпорядкованих суб'єктів державної служби. У той час як притягнення до відповідальності державних службовців, які порушують права громадян, повинна бути не тільки правом, але й обов'язком начальника. Це принципова вимога для дієвості державного апарату, тим більше, що прийняття самого Указу мотивується: "в цілях підвищення довіри суспільства до державних інститутів" (преамбула Указу).

Правильно організована система заходів контролю за державним службовцям - умова ефективної діяльності державного апарату.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Види відповідальності, що застосовуються до державних службовців
Відповідальність державного службовця за виконання незаконного наказу керівника
Статус державного службовця
Регулювання правового становища державного службовця
Відповідальність громадянського службовця
Відпустка державного службовця
Основні поняття державної служби і принципи службової поведінки державних службовців
Класифікація державних службовців
Державна посада. Класифікація державних службовців
Гарантії державним службовцям. Грошове утримання державного службовця
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси