Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Державна служба
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 3. Проходження державної служби

Призначення на посаду відкриває стадію проходження державної служби, яка включає елементи: випробувальний термін, атестація, регулярне підвищення кваліфікації та перепідготовка, заохочення і стягнення, відставка або вихід на пенсію.

Випробувальний термін

Результат конкурсу не є гарантією стабільності заняття державним службовцем державної посади: першою стадією проходження державної служби є випробувальний термін. І це одне з протиріч конкурсної системи заміщення посад в російському державному апараті, оскільки конкурсна система не забезпечує реального відповідності кандидата на державну посаду її особливостей. У цивільному праві переможцю конкурсу не можна відмовити в отриманні конкурсного результату, а у разі відмови учасника конкурсу від його результатів у деяких випадках він може бути примушений до володіння результатами конкурсу. Правова категорія "конкурс" у сфері державної служби має інші характеристики.

Історично в Росії, як зазначає Тобто Новицька, вступ на державну службу традиційно здійснювалося в залежності від походження людини. Люди низького походження, з трудящих станів. набиралися на службу (насамперед військову) "але приладу", тобто за добровільною запису. Така служба іноді набувала характеру сімейної, сімейні узи служили додатковою гарантією сумлінності вступника. "Служиві люди по батьківщині, тобто за походженням, "версталися" в обов'язковому порядку. Ухилення від служби суворо каралося аж до позбавлення маєтку. Для набору служивих людей по батьківщині організовувалися огляди". Процедура при вступі на державну службу була, природно, іншій: принесення клятви, присяги на вірність, а не випробувальний термін.

Процедура випробувального терміну в сучасній Російській Федерації ріднить державну службу з трудовим наймом.

На відміну від Федерального закону від 31 липня 1995 р. № 199-ФЗ "Про основи державної служби Російської Федерації", статті 23 якого випробувальний термін встановлювався на період від трьох до шести місяців, статтею 27 Федерального закону від 27 липня 2004 року № 79-ФЗ "ПРО державну громадянської службі Російської Федерації" цей встановлений термін від трьох місяців до одного року. Навряд чи ця зміна пов'язана з тим, що за раніше передбачений термін приймаюча службовця влада не встигала оцінити його прийнятність на відповідній посаді. Швидше за все, влада бажає підвісити до невизначеності будь-яка особа в межах її досяжності.

Випробування при призначенні на державну посаду федеральної державної служби Урядом Російської Федерації стосується постанова Уряду РФ від 5 липня 2000 року № 490 "Про випробування при призначенні на державну посаду федеральної державної служби Урядом Російської Федерації"2. Громадяни, які вперше приймаються на державні посади федеральної державної служби, і державні службовці, переказуються на державні посади федеральної державної служби іншої групи і іншої спеціальності, при призначенні їх Урядом РФ піддаються випробуванню терміном на три місяці. Тільки у разі призначення на посаду цивільної служби в порядку переведення з іншого державного органу може встановлюватися строк випробування тривалістю від трьох до шести місяців (в. 4 ст. 27 Федерального закону № 79-ФЗ).

Оскільки правове регулювання іспитового строку у законодавстві є уніфікованим, на відміну від випробування в трьох формах раніше Федеральним законом від 31 липня 1995 р. за № 119-ФЗ, то наслідками незадовільного результату випробування є право представника наймача, у відповідному випадку: 1) надати цивільному службовцю раніше перепризначену посаду цивільної служби; 2) до закінчення строку випробування розірвати службовий контракт з цивільним службовцям (п. 7 ст. 27 Федерального закону РФ № 79-ФЗ).

Прикладом судового казусу але питання випробувального терміну є рішення Верховного Суду РФ від 16 листопада 2000 р. Абзац 3 пункту 6.1 Інструкції про порядок застосування Положення про службу в органах внутрішніх справ РФ, затвердженої наказом МВС РФ від 14 грудня 1999 року № 1038, яким тривалість випробувального терміну була встановлена "не більше одного року", визнаний судом недійсним, "оскільки не відповідає частині 4 статті 19 Закону РФ від 18 квітня 1991 р. № 1026-1 "Про міліцію", що передбачає, що для вступника до міліції встановлюється випробувальний термін від трьох до шести місяців в залежності від рівня підготовки і посади, на яку стажист надходить".

Зазвичай, особливо при кваліфікації внутрішньовідомчих правовідносин державного службовця як підпадають під дію норм трудового права, вважається, що правовий зміст іспитового строку полягає в полегшеному, без необхідності запитувати згоду профспілки або обліку інших обтяження, порядок звільнення державного службовця, невідповідність вимогам якого служби виявляється під час випробувального терміну. Інші вчені пов'язують призначення випробувального терміну, по-перше, з надходженням громадянина на державну службу вперше, а по-друге, коли громадянин або державний цивільний службовець надходить на посаду вищу, ніж та. яку він заміщав раніше, для заміщення якої потрібен більш високий класний чин2. Якщо строк випробування закінчився, а державний службовець продовжує державної служби, він вважається таким, що витримав випробування (в. 9 ст. 27 Федерального закону № 79-ФЗ) і подальше звільнення допускається лише підстав, передбачених федеральним законом.

Такі ж правила встановлюються в більшості законів суб'єктів РФ про державну службу. Наприклад, Закон міста Москви від 26 січня 2005 року № 3 "Про державну громадянської службі міста Москви"3. Своєрідними є положення цього закону, які поділяють випробувальний термін і термін кваліфікаційного іспиту. При відсутності у цивільного службовця відповідного замещаемой посади цивільної служби класного чину кваліфікаційний іспит проводиться і класний чин присвоюється у місячний термін з дня закінчення встановленого випробного терміну (п. 8 ст. 24 Закону р. Москви). Закон міста Москви дозволяє і колізію Федерального закону РФ № 79-ФЗ; в ньому передбачено, що у разі, якщо цивільний службовець прийнятий на цивільну службу і заміщає посаду цивільної служби за результатами конкурсу, рішення про визнання результатів випробування незадовільними представник наймача приймає з урахуванням мотивованої думки конкурсної комісії (п. 10 ст. 24 Закону р. Москви).

Зразки правового регулювання випробувального терміну в зарубіжному законодавстві представлені, наприклад, статтями 17 - 19 Загального статуту Римської курії. Ватикану, від 4 лютого 1992 р. Там випробувальний строк встановлено від 1 до 2 років. При цьому повідомлення про встановлений строк випробування надсилається кандидату в письмовій формі, а в разі звільнення в період випробувального терміну повідомлення про це в письмовій же формі передається у відповідну єпархію єпископу або настоятелю. Такий порядок пов'язаний з основними характеристиками вимозі до посадовій особі Римської курії, серед яких: доброчесність, розсудливість, вченість, досвід (стаття 13).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Проходження державної цивільної служби
Вступ на державну службу, її проходження та припинення
Нормативні засади проходження цивільної служби
Технологія проходження цивільної служби
Проходження служби в органах і установах прокуратури
Умова і строк
Пенсія за вислугу років громадянам з числа працівників льотно-випробного складу
Процесуальні строки та процесуальні витрати
Строки у виконавчому провадженні
ПРОЦЕСУАЛЬНІ СТРОКИ В ЦИВІЛЬНОМУ СУДОЧИНСТВІ
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси