Меню
Головна
 
Головна arrow Маркетинг arrow Управління продажами
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Як правильно завершити телефонний дзвінок і домовитися про особисту зустріч

Після того як ви нарешті поговорили по телефону з потрібною людиною, зробили пропозицію і отримали згоду, необхідно домовитися про особисту зустріч. Ви ж ще не забули, що особиста зустріч - це мета вашого телефонного дзвінка? Саме вона допоможе проявити все своє мистецтво для здійснення продажу.

При таких домовленостях є кілька маленьких хитрощів, які потрібно знати та використовувати у роботі.

Домовтеся про час зустрічі.

Ви домовляєтеся про найближчому часі зустрічі, використовуючи різні питання. При цьому важливо враховувати результати проведеного телефонного дзвінка, загальну атмосферу бесіди і особистість вашого співрозмовника.

Якщо ви відчуваєте, що розмова йде дружелюбно, є позитивний настрій, то можна виявити розумну ініціативу і трохи "натиснути" на співрозмовника, отримуючи для себе переваги. В такому випадку використовуйте наступні питання: "Мені було б зручно під'їхати до вас завтра, о 15.00. Вам підходить?" або "Я завтра, після обіду, припускаю бути у вашому районі і з задоволенням до вас заїду. Вас це влаштовує?".

Однак бувають й інші ситуації, коли розмова йде напружено, клієнт не дуже розташований до спілкування або в поганому настрої. В цьому випадку потрібно проявити трохи більше лояльності по відношенню до клієнта і трохи обережності.

Ваші питання тому повинні бути іншими, наприклад: "Я з задоволенням подстроюсь під ваш графік роботи. Коли вам буде зручно зустрітися: в середу або четвер?"; "У мене щільний графік роботи, але я готовий змінити його заради нашої зустрічі. Коли вам зручніше зустрітися - вранці або після обіду?".

Домовтесь про місце зустрічі. З'ясування вашого майбутнього місця зустрічі необхідно проводити також за допомогою запитань, враховуючи характер бесіди. Як правило, такі зустрічі відбуваються в офісі клієнта, наприклад: "Давайте обговоримо місце нашої зустрічі. Я готовий під'їхати до вас в офіс. Для вас це буде зручно?". Іноді бувають винятки, коли, наприклад, ви хочете показати виставку вашої продукції, яка займає цілу кімнату, або дати клієнту можливість випробувати ваш товар в дії, наприклад: "Я хотів би вас запросити в офіс нашої компанії. Тут я зможу вам продемонструвати весь асортимент і познайомити з останніми зразками наших новинок. Ви згодні?".

Не забудьте записати адресу, маршрут руху і телефон місця передбачуваної зустрічі. Часом такі дрібниці відіграють важливу роль і їх незнання може негативно відбитися (наприклад, у разі запізнення) на результати зустрічі.

Акцентуйте увагу співрозмовника на деталях.

Після того як ви домовилися про час і місце зустрічі, відзначте це в особистому розкладі і постарайтеся, щоб це зробив і ваш співрозмовник, наприклад: "Велике спасибі за бесіду, на закінчення я хотів би уточнити деталі. Отже, в моєму розкладі записано, що ми з вами зустрічаємося завтра, 3 жовтня, о 15.00 у вашому офісі, який розташований за адресою... Контактний телефон номер... Все правильно? Будьте ласкаві, зробіть, будь ласка, таку ж відмітку в вашому щоденнику. Вже зробили? Відмінно. Спасибі ще раз, до побачення".

До першої зустрічі не слід робити підтверджують телефонних дзвінків.

Це правило легко пояснюється. Не слід давати привід клієнту після досягнутих домовленостей відмовитися від запланованої зустрічі, використовуючи такі причини, як несподіваний приїзд акціонерів, позапланове зібрання, терміновий виклик у філію іншого міста і т.п. Ви не зможете перевірити, чи так це насправді чи просто клієнт вважає майбутню зустріч не дуже важливою і в останній момент готовий її скасувати, використовуючи будь-який привід. Будьте впевнені, що якщо раптом непередбачені події дійсно будуть перешкоджати вашої зустрічі, то клієнт сам докладе всі сили, щоб знайти і поставити вас до відома.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Етикет телефонних розмов
Як завершити телефонна розмова
Проведення корпоративних заходів та особистих зустрічей з керівництвом
Вам дзвонить клієнт: 10 правил
Ви телефонуєте клієнту: 10 правил
Суміжні договори
Особисте страхування
Припинення трудового договору внаслідок порушення встановлених Трудовим кодексом РФ або іншим федеральним законом правил укладення трудового договору (ст. 84 ТК РФ)
Загальні процесуальні правила провадження обшуку
Оподаткування договорів особистого страхування в Російській Федерації
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси