Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Аналіз і оцінка ризику виробничої діяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ЩОДО СТВОРЕННЯ ЗДОРОВИХ І БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ

Робота з охорони праці в організації передбачає спільні дії роботодавця, працівників, відповідних профспілкових органів і інших уповноважених працівниками представницьких органів за поліпшення умов і охорони праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань.

Обов'язок, функції та права сторін, що беруть участь у роботі з охорони праці, визначені законодавчими та нормативними правовими актами з охорони праці.

Серед найбільш важливих напрямків діяльності при організації робіт по охороні праці в організації є:

1. Освіта відповідної управлінської інфраструктури та покладання на посадових осіб обов'язків, необхідних для організації роботи по попередженню виробничого травматизму, професійних захворювань, створення сприятливих умов для працівників.

Так як, згідно ст. 212 Трудового кодексу РФ та ст. 14 федерального закону "Про основи охорони праці в Російській Федерації" № 181-ФЗ, обов'язки щодо забезпечення безпечних умов і охорони праці в організації покладаються на роботодавця в його інтересах розподілити обов'язки по забезпеченню здорових і безпечних умов праці між своїми заступниками, підрозділами та спеціалістами, внісши до їх посадові інструкції (положення про підрозділи) відповідні функціональні обов'язки.

2. Створення служби охорони праці в організації. У відповідності зі ст. 217 Трудового кодексу РФ та ст. 12 федерального закону "Про основи охорони праці в Російській Федерації" № 181-ФЗ в цілях забезпечення дотримання вимог охорони праці, здійснення контролю за їх виконанням в кожній організації, що здійснює виробничу діяльність, з чисельністю понад 100 працівників створюється служба охорони праці або вводиться посада спеціаліста з охорони праці, що має відповідну підготовку або досвід роботи в цій області. В організації з чисельністю 100 працівників і менш рішення про створення служби охорони праці або введення посади спеціаліста з охорони праці приймається роботодавцем з урахуванням специфіки діяльності даної організації.

Структура служби охорони праці та чисельність працівників служби визначаються роботодавцем з урахуванням Міжгалузевих нормативів чисельності працівників служби охорони праці в організаціях, затверджених постановою Мінпраці Росії від 22.01.2001 р. № 10.

Завдання, функціональні обов'язки та права працівників служби охорони праці визначені Рекомендаціями щодо організації роботи служби охорони праці в організації, затвердженими постановою Мінпраці Росії від 08.02.2000 р. № 14.

3. Забезпечення служб, виробничих підрозділів і посадових осіб організації законодавчими і нормативними правовими актами з охорони праці. По всім виробництвам, дільницях та видах робіт (напрямками діяльності організації) повинні бути нормативні правові акти по охороні праці, на підставі яких забезпечується і контролюється безпеку праці працюючих, розробляються інструкції з охорони праці, стандарти організації системи стандартів безпеки праці (СТО ССБТ), інші види локальних нормативних актів організації, що містять норми трудового права.

4. Планування робіт з охорони праці та розробка заходів по поліпшенню умов та охорони праці в організації. Включення заходів в колективні договори або угоди з охорони праці.

5. Встановлення компенсацій за важкі роботи і роботи з шкідливими або небезпечними умовами праці, не устранімим при сучасному технічному рівні виробництва та організації праці.

6. Забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям, засобами індивідуального захисту, лікувально-профілактичним харчуванням, необхідними профілактичними засобами у відповідності з нормативними правовими актами.

7. Організація навчання з охорони праці й перевірки знань з охорони праці керівників, спеціалістів і робітників, організація і проведення інструктажів з охорони праці згідно з встановленим порядком. Порядок навчання з охорони праці і перевірки знань вимог охорони праці працівників організацій прийнято спільною постановою Мінпраці Росії і Міносвіти Росії від 13 січня 2003 р. № 1/29.

8. Організація співробітництва з охорони праці роботодавців і працівників організації. У відповідності зі ст. 13 федерального закону "Про основи охорони праці в Російській Федерації" № 181-ФЗ в цілях співпраці з охорони праці роботодавців і працівників та (або) їх представників в організаціях з чисельністю понад 10 працівників створюються комітети (комісії) з охорони праці.

Комітет (комісія) з охорони праці організовує розроблення розділу колективного договору (угоди) про охорону праці, спільні дії роботодавця та працівників щодо забезпечення вимог охорони праці, попередження виробничого травматизму і професійних захворювань, а також проведення перевірок умов і охорони праці на робочих місцях та інформування працівників про результати зазначених перевірок.

9. Організація роботи кабінету охорони праці. Кабінет охорони праці та куточок охорони праці створюються з метою забезпечення вимог охорони праці, поширення правових знань, проведення профілактичної роботи з попередження виробничого травматизму та професійної захворюваності. В організаціях, виробнича діяльність яких пов'язана з переміщенням працівників по об'єктах і знаходженням на тимчасових ділянках роботи (наприклад, при роботі вахтово-експедиційним методом), доцільно обладнати пересувні кабінети і куточки охорони праці. Основні напрями діяльності кабінету охорони праці та куточка охорони праці визначені в постанові Мінпраці Росії від 17.01.2001 р. № 7.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Забезпечення безпечних умов праці при роботі на персональних комп'ютерах
Безпечна організація електро - і газозварювальних робіт
Обов'язки роботодавця щодо забезпечення безпечних умов праці
ОБОВ'ЯЗКИ РОБОТОДАВЦЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ І ОХОРОНИ ПРАЦІ
Безпечна організація виробництва газозварювальних робіт
Безпечна організація робіт нульового циклу
Організація роботи з охорони праці на підприємствах, в установах і організаціях
Безпечна організація транспортних і вантажно-розвантажувальних робіт
Організація виконання покарання у виді виправних робіт
Фізичне самовиховання і самовдосконалення - необхідна умова здорового способу життя
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси