Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Теорія комунікації
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Зворотній зв'язок та шум

Обов'язковим елементом будь саморегульованої системи є зворотний зв'язок. В теорії комунікації під "зворотним зв'язком" розуміють відповідну реакцію одержувача на повідомлення джерела. При зворотному зв'язку комунікація стає двостороннім процесом, дозволяючи обом сторонам коригувати свої цілі і свою поведінку по відношенню один до одного.

Зворотний зв'язок - це реакція на те, що почуте, прочитане або побачене; інформація (у вербальному або невербальному оформленні) відсилається назад відправникові, засвідчуючи про міру розуміння, довіри до повідомлення, засвоєння і згоди з повідомленням.

Термін "зворотній зв'язок" з'явився в кібернетики - науки про процеси управління і контролю в системах різного типу. Саме завдяки використанню принципу зворотного зв'язку кібернетика стала загальною теоретичною основою вирішення проблем обробки інформації і управління. Вона знайшла своє застосування в самих широких областях життєдіяльності людини: від конструювання приладів управління і зв'язку в електроніці і складній техніці (в літаках і космічних кораблях), створення автоматичних протезів і автоматичних медичних інструментів до проектування машин з елементами інтелекту (самонавчаючих комп'ютерів). Тому зворотний зв'язок називають "стрижневим поняттям кібернетики" (Е. Кольман), "універсальним принципом кібернетики і живої природи" (В. Л. Полєтаєв), "секретом життя" (Н. Вінер) і "секретом загальної впорядкованості, організованості" (П. Латиль). У кібернетиці під зворотним зв'язком розуміють процес отримання системою інформації про наслідки рішень і дій таким чином, щоб у разі необхідності змінити її поведінку і наблизити до омріяної мети.

З точки зору кібернетики біологічні, соціальні та механічні системи (живі організми, люди, суспільства, механізми) діють за одним і тим же принципам, скрізь спостерігаються подібні моделі поведінки.

Зворотний зв'язок в ході соціальної комунікації відрізняється від аналогічних процесів в автоматичних системах, так як відповідна реакція одержувача може бути передбачена зі 100%-ю точністю. Непередбачуваність реакції в деяких випадках може стати основною причиною виникнення комедійних або, навпаки, трагедійних ситуацій.

Принципово важливо для управління комунікативними процесами, що зворотний зв'язок являє собою:

o контролює (регулює) зворотний вплив;

o вплив, обумовлене передачею інформації;

o вплив, що має своєю кінцевою метою підвищення організованості системи.

При наявності зворотного зв'язку відправник і одержувач міняються комунікативними ролями. Початковий одержувач стає відправником і проходить через всі етапи процесу обміну інформацією для передачі свого відгуку початковому відправникові, який тепер відіграє роль одержувача. Ефективний обмін інформацією повинен бути двосторонньо спрямованим: зворотний зв'язок необхідний, щоб зрозуміти, якою мірою повідомлення було сприйняте і зрозуміле.

Зворотний зв'язок може сприяти значному підвищенню ефективності обміну інформацією. Саме завдяки зворотного зв'язку джерело інформації дізнається, досягнутий бажаний результат комунікації (позитивний зворотний зв'язок) або повідомлення викликало не ту реакцію, на яку розраховував джерело (негативний зворотний зв'язок). У ряді джерел висловлюється думка про те, що для підвищення ефективності комунікації негативний зворотний зв'язок має навіть більше практичне значення, ніж позитивна, так як вона може стати основою конструктивного діалогу (згадайте вислів про спорі, в якому народжується істина). Згідно з рядом досліджень, двосторонній комунікативна зв'язок (при наявності можливостей для зворотного зв'язку) у порівнянні з однобічним (зворотний зв'язок відсутній), хоча й протікає повільніше, проте ефективніше знімає соціальну напругу, більш точна і сприяє підвищенню впевненості у правильності інтерпретації повідомлень.

У будь-якому випадку стійкий зворотній зв'язок - необхідна умова результативної комунікації.

Шум або фонові перешкоди

В умовах реальних комунікацій практично неможливо побудувати процес передачі інформації без безпосереднього або опосередкованого шумового (фонового) супроводу. Хіба тільки в умовах глибокої космічного простору. На мові теорії комунікації шумом називають те, що спотворює сенс передається інформаційного повідомлення. Накладення різних шерехів, звуків, фонового супроводу тощо може не просто ускладнити процес передачі інформації, а навіть повністю заблокувати і дискредитувати. Так, за часів Радянського Союзу для боротьби з західної радиопропагандой широко використовувалися спецслужбами радіочастотні "глушилки", створювали ефірні перешкоди і шуми, що ускладнювало роботу зарубіжних радіостанцій. Звідси у процесі техніко - технологічної комунікації з'явилося таке поняття, як "шумові перешкоди". Детальніше шуми ми розглянемо у розділі "Бар'єри комунікації".

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Зворотний зв'язок

Моделі контролю із зворотним зв'язком
Прямі і зворотні зв'язки в системі управління
Зворотна оренда
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси