Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Адміністративний процес
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Спеціальне право скарги

Право на спеціальну адміністративну скаргу доповнює право на загальну адміністративну скаргу. Її підстави і порядок вирішення регламентуються КоАП РФ, Митним кодексом РФ.

Спеціальне право скарги пов'язано з особливостями правового статусу громадян, які мають право на звернення з такою скаргою (наприклад, військовослужбовця). Стосовно даної категорії осіб передбачається інший порядок позасудового та судового оскарження. В якості суб'єктів оскарження можуть бути лише особисто зацікавлені у справі особи та їх законні представники. Скарга подасться в більш короткі терміни і в письмовому вигляді (усна скарга не розглядається). Так, військовослужбовець має право оскаржити дії (рішення) органів військового управління і військових посадових осіб, що порушують його права і свободи, у порядку підпорядкованості і в військовий суд у відповідності з Законом РФ № 4866-1.

На думку авторів, в адміністративному процесі є окремий вид і порядок оскарження особами, які користуються державними та іншими видами послуг. Даний вид оскарження, по-перше, закріплений у федеральних законах, по-друге, є урядові вимоги. З урахуванням його важливості для адміністративного процесу розглянемо нею більш докладно.

Так, керівників усіх рівнів державних органів у процесі регулювання внутрішніх організаційних процесів (регламентування) у підрозділах та службах, що володіють правом або обов'язками надання державних послуг, необхідно враховувати норми Федерального закону від 27 липня 2010 року № 210-ФЗ "Про організацію надання державних та муніципальних послуг" (в ред. від 28 липня 2012 року № 133-ФЗ), а також вимоги постанови Уряду РФ від 16 серпня 2012 року № 840 "Про порядок подачі і розгляду скарг на рішення і дії (бездіяльність) федеральних органів виконавчої влади та їх посадових осіб, федеральних державних службовців, посадових осіб державних позабюджетних фондів Російської Федерації".

Як бачимо, даний документ виданий у відповідності зі ст. 11.2 названого Федерального закону.

Сенс необхідності подібного судження полягає в тому, що якщо питання надання державних послуг (функцій) вважати як самостійний принцип у державному управлінні, то і питання їх регулювання в адміністративному процесі необхідно розглядати окремо. Цього ж вимагає і уряд країни.

Іншими словами, в науці адміністративного права і процесу закономірно присутня абсолютно новий самостійний принцип оскарження у сфері надання державних послуг - незаконних рішень (вимог) і дій (бездіяльності) федеральних органів та їх посадових осіб, федеральних державних цивільних службовців, посадових осіб державних позабюджетних фондів Російської Федерації.

Без такого (науково-практичного) судження і тлумачення в правовій науці ми не зможемо говорити про дотримання засад правозастосовної діяльності, державному управлінні, реалізації конституційних та інших законодавчих норм в Росії. При цьому суб'єктами надання державних послуг виступають: федеральні органи виконавчої влади та їх територіальні органи, їх посадові особи; державні позабюджетні фонди Російської Федерации3 та їх посадові особи.

З іншого боку, такі вимоги повинні бути присутнім і на рівні місцевих і муніципальних органів виконавчої влади, зокрема, видання ними подібних нормативних правових актів, що регулюють питання оскарження порушень правил надання послуг на місцевому, так і на муніципальному рівнях.

Постанова Уряду РФ № 840 визначає, що:

o федеральним органам виконавчої влади (МВС Росії і територіальним органам, органам державних позабюджетних фондів країни, що надають державні послуги1, необхідно забезпечити прийом та розгляд скарг у відповідності з правилами надання послуг;

o органам державної влади суб'єктів РФ і органам місцевого самоврядування слід керуватися цією постановою при встановленні особливостей подання та розгляду скарг на рішення і дії (бездіяльність) органів державної влади суб'єктів РФ та їх посадових осіб, державних цивільних службовців органів влади суб'єктів РФ, а також органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, муніципальних службовців.

Реалізація федеральними органами виконавчої влади, органами державних позабюджетних фондів країни повноважень, передбачених постановою, здійснюється в межах установленої граничної чисельності працівників цих органів, а також бюджетних асигнувань, передбачених їм у федеральному бюджеті на керівництво та управління у сфері встановлених функцій.

По суті правила надання послуг визначають процедуру подання скарг на порушення порядку їх надання, що виразилося у незаконних рішеннях та діях (бездіяльності) федеральних органів та їх посадових осіб, федеральних держслужбовців, посадових осіб державних позабюджетних фондів країни при наданні послуг та їх розгляду. Дія правил поширюється тільки на скарги, подані з дотриманням вимог Федерального закону "Про організацію надання державних та муніципальних послуг".

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Основні види звернень громадян. Загальне та спеціальне право скарги
Позбавлення спеціального права
Скарги на відмову внести виправлення або зміни у записи актів громадянського стану
Скарги засуджених до арешту, позбавлення волі, довічного ув'язнення, осіб, які утримуються під вартою, застосування до них заходів стягнення і скарги адміністративно заарештованих на застосування до них видів дисциплінарних стягнень
Спеціальні принципи міжнародного приватного права
Скарги на дії (бездіяльність) державних органів, організацій і посадових осіб, що ущемляють права громадян
Розгляд судом скарг учасників кримінального процесу на порушення їх прав і свобод в досудовому виробництві
Спеціальні права запозичення (СДР)
Спеціальні економічні зони (СЕЗ) у світовій економіці
Право на звернення (скарга, заява, клопотання)
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси