Меню
Головна
 
Головна arrow Логістика arrow Логістика
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 24. Організація складських процесів з елементами логістики

Коротка характеристика складських операцій

Логістичні функції складів реалізуються в процесі здійснення окремих логістичних операцій. § 21.3 показано, що функції різних складів можуть істотно відрізнятися один від одного. Відповідно, будуть різні і комплекси виконуваних складських операцій. У широких межах варіюються і способи виконання однорідних операцій.

Розглянемо склад складських операцій, виконуваних на складах підприємств оптової торгівлі.

Принципова схема складу наведена на рис. 115.

Рис. 115. Принципова схема складу

В цілому комплекс складських операцій являє собою таку послідовність:

o розвантаження транспорту;

o приймання товарів;

o розміщення на зберігання (укладання товарів на стелажі, штабелі);

o отборка товарів з місць зберігання;

o комплектування та пакування товарів;

o навантаження;

o внутрискладское переміщення вантажів.

Коротко охарактеризуємо окремі операції.

Найбільш тісний технічний і технологічний контакт

складу з іншими учасниками логістичного процесу має місце при здійсненні операцій з вхідним і вихідним матеріальними потоками, тобто при виконанні так званих вантажно-розвантажувальних робіт. Ці операції визначаються наступним чином:

o розвантаження - логістична операція, що полягає у звільнення транспортного засобу від вантажу;

o навантаження - логістична операція, що полягає в подачі, орієнтуванні і укладанні вантажу в транспортний засіб.

Технологія виконання вантажно-розвантажувальних робіт на складі залежить від характеру вантажу, типу транспортного засобу, а також виду використовуваних засобів механізації.

Різні варіанти виконання вантажно-розвантажувальних робіт з тарно-штучними вантажами наведено на рис. 116.

Наступною істотною з точки зору сукупного логістичного процесу, операцією є приймання вантажів, що надійшли за кількістю і якістю.

Рішення по управлінню матеріальним потоком приймаються на підставі обробки інформаційного потоку, який не завжди адекватно відображає кількісний і якісний склад матеріального потоку. В ході різних технологічних операцій у складі матеріального потоку може відбуватися несанкціоновані зміни, які носять імовірнісний характер, такі як псування і розкрадання вантажів, наднормативна убуток і ін Крім того, не виключені помилки персоналу постачальника при формуванні партій відвантажених товарів,

Рис. 116. Різні варіанти виконання вантажно-розвантажувальних робіт з тарно-штучними вантажами: а, б, в - механізованим способом; г, д - з допомогою засобів малої механізації в результаті яких утворюються нестачі, надлишки, невідповідність асортиментного складу.

У процесі приймання відбувається звірка фактичних параметрів прибулого вантажу з даними товарно-супровідних документів. Це дає можливість скорегувати інформаційний потік.

Проведення приймання на всіх етапах руху матеріального потоку від первинного джерела сировини до кінцевого споживача дозволяє постійно актуалізувати інформацію про його кількісному і якісному складі.

На складі прийнятий за кількістю та якістю вантаж переміщується в зону зберігання. Тарно-штучні вантажі можуть зберігатися на стелажах або в штабелях. Деякі способи укладання вантажів на зберігання наведено на рис. 117, а, ст.

Рис. 117. Виконання різноманітних операцій в зоні зберігання: а, б, в - механізованим способом; г - з допомогою засобів малої механізації

Наступна операція - отборка товарів з місць зберігання, може здійснюватися двома основними способами:

o отборка цілого вантажного пакета;

o отборка частини пакета без зняття піддона.

Ця операція може виконуватися з різним ступенем механізації. На рис. 117, м зображена операція отборки з допомогою засобів малої механізації, на рис. 117, б - механізована отборка.

У висотних складах тарно-штучних вантажів відбірник в спеціальному стелажному підйомнику пересувається вздовж осередків стелажа, відбираючи необхідний товар. Такі склади називають статичними.

Інший варіант отборки реалізується в так званих висотних динамічних складах. Тут стелажний підйомник автоматично подається до комірки з необхідним вантажем. З допомогою телескопічного вилочного захвату вантажний пакет виймається з місця зберігання і транспортується до робочого місця отборщика. Необхідну кількість вантажу відбирається, решта подається назад в місце зберігання.

Максимальна висота статичних складів становить зазвичай 12 м.

Динамічні склади зазвичай крупніше статичних. Висота стелажів 16-24 м, але може досягати і 40 м, довжина - до 150 м.

Товар зі складу підприємства оптової торгівлі може доставлятися замовнику силами цього підприємства. Тоді в приміщенні, відокремленому від основного приміщення складу, необхідно організувати відправних експедицію, яка буде накопичувати підготовлений до відвантаження товар і забезпечувати його доставку покупцям. Приміщення, отправочной експедиції також відокремлено від основного складу.

Завершує технологічний процес на складі операція навантаження, яка в нашому випадку виконується на автомобільної рампи. § 24.2-24.6 розглядаються особливості виконання окремих складських операцій.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Структурний аналіз складських процесів
Мережеве планування складських процесів
Розробка стандартних процедур складського процесу
Вантажна одиниця - елемент наскрізного логістичного процесу
ОРГАНІЗАЦІЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ЛОГІСТИКИ
Коротка характеристика фізико-механічних методів визначення показників якості
Коротка характеристика хімічних методів визначення показників якості товарів
Основні функції і характеристики складської системи
Коротка характеристика соціальних класів
Класифікація та коротка характеристика критеріїв конкурентоспроможності
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси