Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Мікроекономіка в питаннях і відповідях
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Ринок праці та профспілки

Істотний вплив на ринок праці в умовах недосконалої конкуренції відіграють профспілки. Вони можуть підвищити конкурентні ставки заробітної плати шляхом:

o збільшення виробничого попиту на працю;

o обмеження пропозиції праці з використанням замкнутих профспілок;

o безпосереднього збільшення ставки заробітної платні вище рівноважної з допомогою відкритих профспілок.

Серед економістів немає одностайної думки про необхідність встановлення мінімальної ставки заробітної плати як механізму по запобіганню бідності. З одного боку, мінімум заробітної плати породжує безробіття серед деяких низькооплачуваних робітників, з іншого - призводить до підвищення доходів тих, хто продовжує працювати.

Робітники, об'єднані в профспілки, можуть отримувати заробітну плату в середньому на 10-15% вище порівняно з нечленами профспілок.

Двостороння монополія (модель подвійної влади) - це об'єднання монопсоничною моделі з моделлю відкритих профспілок.

З одного боку, профспілка є монополістичним "продавцем" праці в тому сенсі, що він контролює пропозицію праці і може вплинути на ставки заробітної плати. З іншого боку, він протистоїть монопсоническому наймачеві праці (або сукупності олигопсонических наймачів), який теж може впливати на заробітну плату шляхом зміни зайнятості.

Чи є дана модель особливим випадком? Немає. В таких важливих галузях, як сталеливарна, автомобільна, "велика праця" - один великий виробничий профспілка веде переговори з "великим бізнесом" - кількома великими промисловими корпораціями. В умовах двосторонньої монополії на обох сторонах ринку праці можлива ситуація, коли усталена ставка заробітної плати та рівень зайнятості підходять до конкурентних рівнями значно ближче, ніж в тому випадку, коли існує монополія тільки на одній стороні ринку.

Профспілки, які виступають як монополісти у пропозиції робочої сили, роблять значний вплив на рівень заробітної плати. Як правило, для своїх членів вони домагаються досить значного її підвищення, що у свою чергу сильно впливає на ситуацію на всьому ринку праці.

Інвестиції в людський капітал

Інвестиції в людський капітал - це дія, що підвищує продуктивність праці робітників. Подібно витрат підприємців на верстати і обладнання, витрати, які сприяють підвищенню чиєїсь продуктивності, можна розглядати як інвестиції, бо поточні витрати, або витрати, які здійснюються з тим розрахунком, що ці витрати будуть багаторазово компенсовані зростаючим потоком доходів у майбутньому.

У цілому інвестиції в людський капітал охоплюють три види витрат:

o на освіту;

o охорона здоров'я;

o мобільність, завдяки якої працівники мігрують з місць з відносно низькою продуктивністю в місця з відносно високою продуктивністю.

Як і освіта, географічна міграція робітників тягне за собою витрати в сьогоденні, щоб отримати вигоду в майбутньому від підвищення ринкової вартості їх трудових послуг.

Ринок праці в Росії: його особливості

Ринок праці в Росії, порівняно з ринками праці інших розвинених держав, має низку наступних особливостей:

o він не до кінця сформований;

o внаслідок кліматичних особливостей і наявності великої території росіяни не відрізняються мобільністю;

o приховане безробіття - низький рівень безробіття за офіційними даними, при наявності тіньових і приховані форми безробіття, коли, наприклад, працівник переводиться на 0,1 ставки (формально це людина, яка має роботу, але реально 1/10 частина оплати праці не дозволяє утримувати себе і сім'ю);

o стан ринку праці не дозволяє говорити про високу ефективність. Гонка уряду за соціальною стабільністю призводить до того, що роботу зберігають низкоэффективные працівники, що призводить до серйозних проблем з продуктивністю праці. Відбувається резервування робочої сили;

o дуже низький рівень оплати праці, що призводить до низької продуктивності праці;

o низький середній рівень якості і гнучкості освіти, що призводить до високого рівня безробіття та низького рівня оплати праці кваліфікованих кадрів.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Формування заробітної плати на конкретних ринках праці. Конкурентний ринок праці. Модель монопсонії. Модель з урахуванням профспілок. Двостороння монополія
Ринок праці
Рівновагу на зовсім конкурентному ринку праці
Диференціація ставок заробітної плати і її причини. Інвестиції в людський капітал. Тарифна система
Соціальні інвестиції, їх сутність і значення для поліпшення якості життя і розвитку людського капіталу
Теорія "людського капіталу" Т. Шульца і Р. Беккера: освіта - "великий зрівнювач" або "велике сито"?
Особливості ринку праці.
Особливості формування та механізм функціонування ринку праці
Міністерство праці та соціального захисту рф (Мінпраці Росії)
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси