Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Державна служба
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Введення

Більшість проблем у сучасній Росії випливають із-за неякісного виконання державними службовцями своїх обов'язків, їх безвідповідальності. Усвідомити основні характеристики працездатного державного апарату, створити систему стимулів для якісного виконання посадовими особами покладених на них державою повноважень, намітити шляхи вдосконалення відповідальності державних службовців - це важлива наукова і практична проблема.

Поточне законодавство РФ з питань державної служби відрізняється незбалансованістю, відсутністю послідовності в проведенні принципів правового регулювання державної служби, так що для вивчення цього явища в якості зразка, еталона, з яким потрібно слідувати, - немає підстав. Разом з тим треба вміти знайти основні ознаки державної служби, зуміти проаналізувати поточний стан державної служби в Російській Федерації і нормативним порядком привести її до необхідних, науково пізнаним параметрами і якостям.

У часи перебудови М С. Горбачова і реформ Б. Н. Єльцина поширилася думка, що "...в житті бюрократів немає ніякого сенсу, вона майже цілком побудована на споживанні і на створенні перешкод в житті активних людей". М. Восленський вважав весь склад державного керівництва СРСР номенклатурою, при цьому він називав її класом-паразитом. А. А. Гришковець називав радянську державну службу "исполкомовско-міністерської службою". Ясно, що така ідеологія поширювалася з метою підриву радянської державності. Це означає тільки те, що Гвідон визначив як "параліч влади, думки і волі", а А. В. Ковлер - "кінець демократії". Важко при такому підході забезпечити раціональність правового регулювання державної служби. У реальності будь-який з видів кризи, по суті, пов'язаний саме з функціонуванням державного апарату, невмінням або небажанням державних службовців виконувати свої функції організаторів суспільного процесу в країні.

Основними проблемними питаннями правового регулювання державної служби є:

а) визначення історичного місця: суті та основних параметрів державної служби;

б) основні суперечності принципи комплектування державної служби державними службовцями;

в) специфіка проходження державної служби;

г) основні способи забезпечення режиму законності при здійсненні державними службовцями своїх повноважень; їх відповідальність.

Вивчення параметрів державної служби проводиться як на матеріалах законодавства Російської Федерації про державну службу та про працю, так і в плані порівняльного правознавства на прикладах з законодавства зарубіжних країн. Якщо в тексті не зазначено інше, то використовуються з Франції: Закон № 83-634 від 13 липня 1983 р. або Закон № 84-16 від 11 січня 1984 р.; але Швейцарії: Федеральний закон про статус державних службовців від 30 червня 1927 р.; по Ватикану: Загальний статут Римської курії від 4 лютого 1992 р.; по Японії: Закон про державні публічних посадових осіб Японії (Закон Л? 120-1947 р.); по Ірану: Закон про реорганізацію кадрів міністерств, державних і підвідомчих державі установ від 3 вересня 1981 р. Всі ці джерела правового регулювання державної служби опубліковані у виданнях:

Дьомін А. А. Державна служба в країнах основних правових систем світу. Законодавство / Під редакцією і з вступною статтею A. A. Дьоміна. М.; Книгодел, 2008. - 792 стор. (законодавство Російської Федерації, США, Франції, Швейцарії, Ірану. Ватикану, Японії. Китаю);

Правове забезпечення державної служби в зарубіжних країнах: Навчальний посібник. У трьох частинах / Під заг. ред. І. Н. Барцица. Отв. ред. A. A. Дьомін. Частина I. Французька Республіка. Федеративна Республіка Німеччина. М.: Вид-во Російської академії державної служби при Президенті РФ. 2005. - 260 стор.; Частина І. Сполучені Штати Америки, Сполучене королівство Великобританії і Північної Ірландії. М.: Изд-во РАГС. 2005. - 105 стор.; Частина 111. Канада. Японія. М.: Изд-во РАГС, 2005. - 119 стор.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси