Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Правознавство
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Виробництво по справах про адміністративні правопорушення

Справи про адміністративні правопорушення, передбачені КоАП РФ, розглядають у межах компетенції, встановленої гол. 23, такі органи:

1) судді (світові судді);

2) комісії у справах неповнолітніх і захисту їх прав;

3) федеральні органи виконавчої влади, їх установи, структурні підрозділи та територіальні органи (їх налічується понад 60). Від їх імені справи про адміністративні правопорушення в межах своїх повноважень розглядають посадові особи, зазначені у гол. 23 КоАП РФ.

На відміну від судового порядку адміністративне провадження у справах про адміністративні правопорушення - це врегульований законом порядок вирішення індивідуальних адміністративних справ, конфліктів у сфері управління уповноваженими на те органами виконавчої влади і їх посадовими особами. Об'єктом адміністративного процесу є поведінка учасників правовідносин у сфері управлінських, майнових, фінансових, трудових і інших суспільних відносин, крім кримінально-правових. Об'єкт спрямований на реалізацію правомірної поведінки учасників.

Особливістю адміністративного процесу є позасудовий характер вирішення адміністративних справ, індивідуальність їхнього дозволу, а також регламентація одним нормативним правовим актом (КоАП РФ, розд. IV).

Новий Кодекс РФ про адміністративні правопорушення вводить поняття "захисник". Захисником може бути адвокат або інша особа. Тим самим розширюються можливості потерпілих щодо захисту своїх інтересів. Захисник допускається до участі в провадженні у справі про адміністративне правопорушення з моменту складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Виділяють чотири стадії провадження по справах про адміністративні правопорушення.

Перша - порушення справи про адміністративне правопорушення. Приводами до порушення справи є:

o безпосереднє виявлення уповноваженою особою події адміністративного правопорушення (наприклад, автоаварія):

o надійшли у правоохоронні органи матеріали, які містять дані про наявність події адміністративного правопорушення.

Специфічне процесуальне оформлення порушення справи про адміністративне правопорушення - протокол про адміністративне правопорушення (гол. 28 Кпап РФ). Справа вважається порушеною з моменту складання протоколу про адміністративне правопорушення або винесення прокурором постанови про порушення справи про адміністративне правопорушення (ст. 24.8 КоАП РФ). Якщо за правопорушення призначається покарання у вигляді попередження або адміністративного штрафу в межах 1 МРОТ, то посадова особа протокол не становить, а штраф стягуватися на місці вчинення проступку.

Друга - розгляд справи про адміністративне правопорушення, за яким проведене адміністративне розслідування. Це основна стадія адміністративного провадження (гол. 29 Кпап РФ). Справа розглядається за місцем його вчинення у 15-денний термін з дня отримання суддею або посадовою особою, як правило, у присутності правопорушника. За результатами розгляду справи про адміністративне правопорушення може бути винесено постанову:

o про призначення адміністративного покарання:

o про припинення провадження у справі про адміністративне правопорушення.

При призначенні адміністративного покарання враховуються характер вчиненого правопорушення, особу винного, його майновий стан (якщо це фізична особа) або майнове і фінансове становище юридичної особи.

Кодекс РФ про адміністративні правопорушення передбачає обставини, пом'якшувальні (щире розкаяння особи, яка вчинила проступок, скоєння адміністративного правопорушення в стані афекту або в умовах важких особистих чи сімейних обставин; вчинення проступку неповнолітнім або вагітною жінкою) і обтяжливі (продовження протиправної поведінки, незважаючи на попередження: повторне вчинення проступку; вчинення проступку групою осіб; втягнення неповнолітніх у вчинення проступку) адміністративну відповідальність.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення має бути винесено протягом двох місяців з дня вчинення або виявлення правопорушення (крім випадків, окремо обумовлених у законі). Якщо цей строк пропущено, ніхто не вправі його продовжувати. Адміністративне покарання не може бути призначене двічі за одне і те ж правопорушення.

Спори майнового характеру (про відшкодування матеріальної чи моральної шкоди), що виникають одночасно з вчиненим правопорушенням, вирішуються в порядку цивільного судочинства. Призначення адміністративного покарання не звільняє особу від виконання обов'язку, за невиконання якої призначено адміністративне покарання.

Третя - перегляд постанов і рішень у справах про адміністративні правопорушення. Постанова судді, уповноваженого органу чи посадової особи по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржене у вищестоящій інстанції протягом 10 днів після отримання ухвали суду або посадової особи. В цей же строк скарга повинна бути розглянута.

Четверта - виконання постанов по справах про адміністративні правопорушення. Постанова по справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку оскарження або негайно після винесення рішення, що не підлягає оскарженню.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Міри забезпечення виробництва по справі про адміністративні правопорушення
Обставини, що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення
Підстави та порядок припинення провадження у справі про адміністративне правопорушення
Призначення адміністративного покарання при вчиненні кількох адміністративних правопорушень
Виробництво по справах про адміністративні правопорушення
Виробництво по справах про адміністративні правопорушення: учасники провадження
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси