Меню
Головна
 
Головна arrow Маркетинг arrow Реклама і зв'язки з громадськістю
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Російська асоціація студентів зі зв'язків з громадськістю (РАССО)

РАССО була створена в 2003 р. як структурна частина Російської асоціації зв'язків з громадськістю (РАСО). Метою створення РАССО стало підвищення професійної підготовки членів Асоціації, захист їх професійних інтересів, розвиток ділових відносин між членами Асоціації та провідними PR-практиками країни, розвиток міжнародних контактів з аналогічними іноземними організаціями, а також створення сприятливих умов для працевлаштування після закінчення навчання.

Російське представництво Європейської асоціації студентів, що вивчають зв'язки з громадськістю (CERP Students)

CERP Students (Confederation European Public Relations) була створена в 1989 р. в Раді Європи в Страсбурзі за підтримки Європейської Комісії з питань Освіти та Культури. CERP Students є складовою частиною Європейської конфедерації зв'язків з громадськістю (CERP). На сьогоднішній день CERP Students об'єднує студентів з 20 країн Європи. Три рази в рік в країнах - членах організації проводяться конгреси CERP Students, на які запрошуються провідні фахівці PR-ринку. У процесі лекцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів обговорюються проблеми, пов'язані з розвитком зв'язків з громадськістю в Європі. Члени CERP Students RUSSIA взяли активну участь в конгресах в Австрії, Словенії, Швеції та Бельгії. Члени CERP Students мають доступ до ресурсів електронної бібліотеки. Журнал "exPRess" CERP Students, що виходить щоквартально, дає саму свіжу інформацію про новинки європейського ринку PR.

Медіасоюз - загальноросійська організація працівників ЗМІ

Медіасоюз створений як некомерційна організація. До його складу входять кілька десятків Гільдії, в тому числі Гільдія РR. Предмет діяльності Медіасоюзу: сприяння діяльності ЗМІ та незалежних журналістів в Росії; сприяння реалізації свободи слова і друку; сприяння соціального захисту журналістів.

Приклад. "Медіалогія" - незалежна російська дослідницька компанія в галузі ЗМІ, єдина на російському ринку, що спеціалізується на медиаанализе в реальному часі. "Медіалогія" вирішує задачі моніторингу і аналізу ЗМІ, дозволяє оцінювати ефективність PR і маркетингових комунікацій. Компанія "Медіалогія" склала медиарейтинг PR-агентств (табл. 6.2),

Таблиця 6.2. ТОП-20 PR-агентств (за період січень-березень 2011 р.)

ТОП-20 PR-агентств (за період січень-березень 2011 р.)

які найбільш яскраво були представлені у ЗМІ в I кварталі 2011 р. Основою для побудови рейтингу став індекс інформаційного благоприпятсвования.

Індекс інформаційного сприяння (ИИБ) відображає не тільки кількісне, але і якісне присутність компанії в інформаційному полі. ИИБ залежить від впливовості ЗМІ, помітності повідомлення, яскравості згадки об'єкта, цитування, конфліктності, характеру згадки в ЗМІ та інших параметрів.

Лідером медіа рейтингу серед PR-агентств по якісному показнику ИИБ за досліджуваний період стала компанія Центр політичних технологій за рахунок високої комментарийной активності голови правління Центру політтехнологій Бориса Макаренка і топ-менеджерів компанії. Друге місце у Центру політичної кон'юнктури Росії, представники компанії коментували ситуацію в Лівії та угоду між ВР і "Роснефтью". Замикає трійку лідерів фонд "Петербурзька політика", компанія згадувалася в ЗМІ в основному за рахунок рейтингу політичної виживаності губернаторів, підготовленого спільно з Міжнародним інститутом політичної експертизи.

Методика побудови рейтингу PR-агентств: учасники - агентства, що працюють на ринку політичного та бізнес-PR . Рейтинги побудовані на основі бази системи ЗМІ "Медіалогія", яка включає більше 5400 впливових російських і зарубіжних джерел (ТВ, радіо, газети, журнали, інформаційні агентства, Інтернет-ЗМІ і блоги). Всього проаналізовано 16 294 повідомлень. Дані для рейтингу розраховані на 6 квітня 2011 р.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Російський кодекс професійних та етичних принципів в області зв'язків з громадськістю.
Професійна організація PR-фахівців Американське суспільство по зв'язках з громадськістю - PRSA (Public Relations Society of America)
Інформаційний супровід і зв'язку з громадськістю під час переговорів: нові інформаційні технології
Професійна організація PR-фахівців Американське суспільство по зв'язках з громадськістю - PRSA (Public Relations Society of America)
Російський кодекс професійних та етичних принципів в області зв'язків з громадськістю.
Інформаційний супровід і зв'язку з громадськістю під час переговорів: нові інформаційні технології
Форми планування потреби організації в працівниках
Організація відбору працівників
Особливості трудового договору з працівниками релігійних організацій
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси