Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Правознавство
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Радянська держава: ознаки та механізм функціонування

Радянська держава складалося в конкретних історичних умовах і принципово відрізнялося від правової держави, формувався в західних країнах.

1. В протилежність поділу влади конституційним принципом Радянської держави став принцип єдності влади. згідно з яким вся влада концентрується в Радах. У них поєднані функції законодавчої і виконавчої влади, а самі депутати приймають закони, забезпечують їх виконання, і контролюють їх здійснення. Цей принцип отримав назву повновладдя Рад.

За задумом творців, він повинен був означати підпорядкування виконавчого апарату представницьким органам, а також верховенство Рад усіх рівнів, їх суверенне право скасовувати рішення, прийняті виконавчими органами. Однак, на думку лідерів більшовиків, перетворити Ради в органи народовладдя і самоврядування у безграмотної селянській країні було небезпечно, оскільки це усувало необхідність самої партії. З цієї причини саме партія більшовиків стала стрижнем Радянської держави, вона сконцентрувала у своїх руках основні важелі влади, зрослася з державною машиною.

2. Конституційним принципом Радянської держави стала керівна роль партії більшовиків (ВКП(б)). Це виражалося в тому, що партія, наділена конституційними повноваженнями по керівництву суспільством, здійснювала підбір і розстановку кадрів на всі основні керівні державні посади, приймала найважливіші політичні рішення у формі директив для державних органів - Рад. Останні оформляли ці директиви у формі законів, інших рішень або спільних з партією постанов.

3. Необмежена влада першої особи партії (голови політбюро). Генерального секретаря, а потім і КПРС. Свою владу Генеральний секретар здійснював через розгалужений бюрократичний апарат і розвинену каральну систему. Хоча в Конституції СРСР 1936 р. провозглашаюсь багато принципів правової держави (наприклад, верховенство прав і свобод людини, законність), на практиці влада партійного вождя була вище закону. Для боротьби з проявами невдоволення і інакомислення часто використовувалися неправові методи: терор, ув'язнення у виправно-трудові табори.

4. Зрощення партійної влади не тільки з законодавчої і виконавчої, і з судовою владою. Тому, якщо Політбюро ВКП(б) приймало рішення про те, які результати повинні мати ті чи інші судові процеси, судові органи лише оформляли ці рішення вироки. Найбільш яскраво це проявилося при проведенні політичних процесів над ідейними противниками більшовизму.

5. Особливістю Радянського держави є одержавлення суспільства, всеохоплюючий контроль держави над всіма сторонами життєдіяльності людини. Влада держави поширювалася на все: економіку, культуру, ідеологію. Волю держави проводив розгалужений бюрократичний апарат. Ідея Леніна "створити державу без бюрократії" на практиці обернулася її пануванням.

6. Надмірне розвиток придбала 'репресивна функція держави. Найбільш виразно вона проявилася в середині 20-х років XX ст., в 1937-1938 рр., 1949-1953 рр., що свідчило про формування тоталітарної держави.

Тим не менш партійна верхівка змушена була реагувати на реальні запити населення, задовольняти їх. Це дозволило перетворити відсталу аграрну країну в одну з найпотужніших індустріальних країн світу, здобути перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 рр ..

Радянський Союз в числі перших у світі реалізував соціальну функцію і став відносити себе до соціальним державам. Успіхи системи охорони здоров'я, освіти і виховання, культури, політики підтримки сім'ї та материнства, зайнятості були визнані в усьому світі. Звичайно, всі ці досягнення були можливі завдяки ентузіазму і мужності радянських людей.

Зайва бюрократизація управління економікою, надмірні витрати на оборону, викликані "холодною війною" з США і їх союзниками по НАТО та іншими військово-політичними блоками, безоплатна допомога країнам, що розвиваються і нееквівалентний торговий обмін з країнами РЕВ та іншими партнерами уповільнили темпи економічного розвитку нашої країни в 1980-е роки і створили ситуацію товарного дефіциту. В умовах, коли елементарні потреби населення перестають задовольнятися, воно перестає довіряти владі і не служить його опорою. У 1991 р. СРСР розпався на суверенні держави, одним з яких стала Росія - правонаступниця СРСР.

В 1993 р. з прийняттям нової Конституції завершився радянський етап розвитку і був проголошений курс на створення правової демократичної держави.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Поняття, ознаки та елементи механізму держави
РАДЯНСЬКА ДЕРЖАВА І ПРАВО В ПЕРІОД ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН (середина 50-х - середина 60-х рр..)
РАДЯНСЬКА ДЕРЖАВА І ПРАВО У ПОВОЄННІ РОКИ (1945 - початок 50-х рр..)
РАДЯНСЬКА ДЕРЖАВА І ПРАВО В ПЕРІОД УПОВІЛЬНЕННЯ ТЕМПІВ СУСПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ (середина 60-х - середина 80-х рр..)
СТВОРЕННЯ РАДЯНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ПРАВА (жовтень 1917 -1918 р.)
Радянська держава
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВИ
РАДЯНСЬКА ДЕРЖАВА І ПРАВО В ПЕРІОД КОРІННОЇ ЛОМКИ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН (1930-1941)
Основні ознаки і типи держави
Походження, сутність та основні ознаки держави
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси