Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Управлінське консультування
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Інтернет-реклама

Цей вид реклами отримує все більшу популярність. Сюди відносяться:

- сайти самих консалтингових фірм;

- сайти друкованих видань - журналів, газет;

- спеціалізовані інформаційні каталоги, довідкові системи;

- електронні дошки оголошень;

- е-мейл розсилка;

- банерна реклама;

- і пошукова контекстна реклама;

- вірусна реклама.

Сайт консалтингової фірми - один з найбільш ефективних інструментів її позиціонування, він є засобом просування послуг і залучення уваги клієнтів.

У зв'язку з цим на головній сторінці сайту доцільно представити вид консалтингових послуг, що надаються фірмою, дати посилання на ті проекти, які були виконані, відобразити свою місію.

При переході до інформації про проекти має сенс більш детально розкрити їх призначення і зміст, той позитивний результат, який вони забезпечують.

Можливий підхід, при якому акцент робиться на ті проблеми клієнтів, які вирішує компанія.

Опис компанії не слід обмежувати її місією, необхідно описати досвід роботи, наявні досягнення, сильні сторони, представити керівників і провідних фахівців.

Щоб підкреслити наукову спрямованість діяльності компанії, знання її сучасних наукових підходів, методологій і технологій, ситуації в економіці та галузі, слід виділити сторінку з публікаціями консультантів по тій тематиці, з якої вони спеціалізуються.

Не слід забувати і про зворотний зв'язок з боку клієнтів, створивши для цього форуми.

При створенні сайту компанії необхідно забезпечити хорошу відвідуваність. Для цього слід зареєструватися в різних пошукових системах - Яндекс, AltaVista, Google, Fast, Yahoo!, Rambler, Апорт!, що забезпечить можливість пошукової реклами.

Доцільно також домовитися з постійними клієнтами про взаємне розміщення посилань на сайти. Підвищити відвідуваність сайту допомагають додаткові елементи, наприклад введення форумів, дошок оголошень, довідників та ін. Можна розмістити свої банери на сторінках з результатами рейтингування.

Банерна реклама в Інтернеті - це один з найефективніших та найпоширеніших способів реклами в Інтернеті. Банер - це зображення рекламного характеру з посиланням на свій сайт (малюнок 9). Особливість банерної реклами в Інтернеті робить рівними як великі, так і середні фірми. Невисока вартість у порівнянні з рекламою в пресі і на телебаченні робить цю рекламу найдемократичнішою.

Приклад банерної інтернет-реклами

Рисунок 9 - Приклад банерної інтернет-реклами

Реклама в інформаційних системах

В даний час існують інформаційні системи різного ступеня спеціалізації.

До широкоуниверсальным систем енциклопедичного характеру можна віднести, наприклад, "Вікіпедію", в якої можна отримати інформацію про консалтингу і деяких провідних зарубіжних консалтингових компаніях.

Інформаційні системи широкого профілю, що спеціалізуються на діловій інформації. Наприклад, Пензенська регіональна "Єдина інформаційна система" так формулює свою місію: "Ми бачимо свою місію в тому, щоб створювати і надавати всім зацікавленим сторонам об'єктивну та актуальну інформацію про пензенському бізнесі і людей, які ним займаються, тим самим розширюючи інформаційний простір нашого регіону і сприяючи розвитку ділового партнерства. Ми виходимо з того, що інформація - це найцінніший і необходимейший ресурс сучасної цивілізації, який забезпечує її розвиток та добробут. Тому ми прагнемо забезпечити об'єктивність, актуальність, відкритість і фінансову доступність інформації про пензенському бізнесі і людей, які нею займаються".

Така система, як правило, включає в себе кілька порталів різної тематичної спрямованості, на яких можна дати інформацію про свою фірму, її товарах і послугах.

Існують вузькоспеціалізовані інформаційні системи, наприклад, інформаційно-правові системи "КонсультантПлюс", "Гарант", "Ваше право". Майже у всіх цих системах, як в офлайн-, так і в онлайн-версіях існує розділ, присвячений інформації про аудиторських і консалтингових компаніях.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Інтернет-реклама як сучасна форма комунікацій
Аналіз ефективності інтернет-реклами
Реклама в системі масових комунікацій
Основні види реклами та рекламних засобів
Зовнішня реклама
Інформаційна система і організація
Принципи побудови інформаційних систем у логістиці
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси