Меню
Головна
 
Головна arrow Бухгалтерський облік і аудит arrow Аудит
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Відновлення бухгалтерського обліку

Дана послуга, як правило, носить разовий характер. Запорукою того, що така робота буде виконана вчасно і якісно, є надання замовником усіх первинних та інших необхідних документів, а також використання програмного забезпечення з гнучкою системою налаштувань для виконання всього комплексу робіт по відновленню обліку на персональних комп'ютерах. Гнучка система налаштування дозволяє встановлювати раціональні види облікових рішень на певних етапах відновлюваного періоду. Це відноситься, зокрема, до визначення моменту нарахування виручки, а також до питання про пред'явлення до відрахування ПДВ.

Відновлення обліку - досить складна процедура. Тому методика її проведення кожного конкретного клієнта розробляється найбільш кваліфікованими спеціалістами аудиторських організацій. Крім того, для введення в пам'ять комп'ютера типових господарських операцій залучаються фахівці-оператори.

Складання бухгалтерської (фінансової) звітності

Даний вид робіт може бути або наслідком вже проведеного аудиторською організацією (індивідуальним аудитором) комплексу робіт з ведення бухгалтерських регістрів, або самостійним видом робіт аудиторської організації (індивідуального аудитора), коли складається звітність за даними бухгалтерських регістрів, представлених замовником. Цей вид послуг передбачає також складання звітів у державні позабюджетні соціальні фонди та статистичної звітності, необхідної для кожного конкретного клієнта.

Захист бухгалтерської (фінансової) звітності і податкових декларацій в ИФНС Росії

Здача звітності в ИФНС Росії - процедура, що вимагає відповідної кваліфікації фахівця і витрат часу. Так як бухгалтерська (фінансова) звітність не приймається в ИФНС Росії без відмітки про здачу в органи статистики встановлених статистичних звітних форм, а також звітів у державні позабюджетні фонди, то захист звітності в ИФНС Росії припускає попередньо здачу і захист звітів по всіх державних соціальних позабюджетних фондах та здачу статистичної звітності в органи статистики. Цей вид послуг нерозривно пов'язаний з попереднім і виконується у випадках, якщо звітність попередньо складена для замовника даної аудиторської організацією (індивідуальним аудитором). Успішні здача і захист звітності свідчать про гарну роботу аудиторської організації (індивідуального аудитора) та складання звітності, підвищують її авторитет, що надає процесу співпраці аудиторської організації (індивідуального аудитора) з клієнтом закінченість, а також служить запорукою подальшої спільної роботи. Однак в останні роки дана послуга поступово втрачає свою актуальність і затребуваність, так як багато організації у Російської Федерації зобов'язані подавати звітність в електронному вигляді.

Удосконалення (модернізація) діючої системи обліку

Цей вид аудиторської послуги передбачає ознайомлення з діючою у клієнта системою бухгалтерського обліку. Аудитор вивчає обґрунтованість використовуваної облікової політики, прийнятих облікових рішень щодо її реалізації. У відповідності з цим пропонується її модернізація (у разі необхідності). До подібних послуг вдаються, як правило, дбайливі господарі та кваліфіковані бухгалтери підприємств і організацій, які в умовах калейдоскопічної зміни законодавства відчувають невпевненість. У цьому випадку співробітники аудиторської організації (аудитори-підприємці) після ретельного дослідження організації обліку можуть запропонувати перехід до більш досконалої форми обліку, підібрати систему його автоматизації, впровадити передові і поки маловідомі у вітчизняній обліковій практиці методи обліку.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ
Порядок складання бухгалтерської (фінансової) звітності
Визначення бухгалтерської (фінансової) звітності
Склад та вимоги до зведеної (консолідованої) бухгалтерської звітності, правила її складання та подання
Визначення бухгалтерської (фінансової) звітності
МЕТОДИКА АНАЛІЗУ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ (ФІНАНСОВОЇ) ЗВІТНОСТІ
ФОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ (ФІНАНСОВОЇ) ЗВІТНОСТІ
Процеси модернізації і трансформації соціально-економічних систем після Другої світової війни (1945 - теперішній час)
етап. Ідентифікація небезпек джерел, діючих в досліджуваному життєвому просторі
Удосконалення систем якості
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси