Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Пошук правової інформації
< Попередня   ЗМІСТ

Великобританія

Practical Law Company ( practicallaw.com на ринку Великобританії провідний провайдер правової інформації та рекомендованих шаблонів договорів з англійської праву. Компанія готує і постійно оновлює практичні керівництва, узагальнення та інші матеріали з різних галузей права. База включає документи з детальним аналізом права і практики, стандартні документи, чорнові замітки та статті. В базі, зокрема, є матеріали, детально аналізують питання транскордонних угод (включаючи Росію), підготовлені провідними юристами. Також в базі є розділи з європейського права та деяких галузей американського права.

Justis ( justis.com ) - база, розроблена в 2000 р., містить тексти англійських законів і судових актів в оригінальному форматі.

Bailii bailii.org ) - безкоштовна правова система, створена Британським і Ірландським інститутом правової інформації, в основному містить судові матеріали Великобританії, Ірландії та Європейського Союзу, законодавство в оригінальному форматі та іншу правову інформацію.

i-law ( i-law.com ) - база, створена на основі публікацій видавництва Informa Publishing. Містить матеріали по будівництву, вирішення спорів, страхування і перестрахування, злочинів у фінансовій сфері інтелектуальної власності, комерційного мореплавання, професійної недбалості.

Німеччина

Juris ( juris.de ) - система, розроблена Міністерством юстиції Німеччині в 1980 р. Включає в себе німецьке законодавство, судові акти, анотації журнальних статей, коментарі законодавства.

Beck-Online ( beck-online.de ) - система, підтримувана видавництвом С. Н. Beck, включає судові прецеденти, законодавство, журнали, коментарі законодавства.

Legios ( legios.de ) - спільний проект правової системи Juris і видавництва Verlag Dr. Otto Schmidt. Крім законодавчих актів, судових рішень і журналів, що система містить і правові довідники, підготовлені видавництвом.

Франція

Legifrance ( legifrance.gouv.fr ) - безкоштовна правова база, підтримувана французьким урядом, включає всі французьке законодавство, судові рішення судів різних інстанцій, переклади кодексів на англійську та іспанську мови.

LexisNexis JurisClasseur ( lexisnexis.fr ) - правова система, що виникла на основі публікацій видавництва JurisClasseur, яка тепер містить законодавство, журнали, енциклопедії, новини, бібліографічну інформацію. Ця база залишається дуже популярною, хоча підписка на неї коштує набагато дорожче, ніж на інші системи.

В результаті покупки Wolters Kluwer французького видавництва Lamy була створена база Lamyline Reflex ( lamylinereflex.fr ), яка надає онлайн-доступ до книг і журналів видавництва Lamy, французькому законодавству і судових прецедентів судів вищих інстанцій, в тому числі і Європейського Союзу, архіву законодавчих актів аж до 50-х роках XX ст.

Dalloz ( dalloz.fr ) - база даних одного з найстаріших видавництв Франції, надає доступ до текстів журналів та інших публікацій видавництва, містить кодекси з коментарями, судові прецеденти, матеріали по будівництву та міжнародного права.

 
< Попередня   ЗМІСТ

Схожі тими

Література Великобританії
Германия
Монополістичний капіталізм Німеччини
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси