Меню
Головна
 
Головна arrow Політекономія arrow Економічна теорія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Ресурси підприємства. Використання ресурсів у короткостроковому періоді. Закон спадної віддачі

Будь-яке підприємство використовує для свого виробництва необхідні ресурси: працю, капітал, природні ресурси, витрати яких і складають так звані трансформаційні витрати фірми, пов'язані з перетворенням цих ресурсів у готовий продукт або послугу. Динаміка використання ресурсів залежить від тривалості часового періоду діяльності фірми. При аналізі діяльності фірми розрізняють короткостроковий і довгострокові періоди. Період часу, протягом якого фірми не змінюють своїх виробничих потужностей, вважають короткостроковим періодом. У довгостроковому періоді фірма має можливість змінити виробничі потужності.

У короткостроковому періоді часу ресурси фірми поділяються на постійні і змінні. Це пов'язано з тим, що у короткостроковому періоді фірма може змінювати обсяги виробництва лише шляхом використання деяких додаткових ресурсів - найбільш мобільних (сировини і матеріалів, палива і енергії та живої праці) та кількість фірм в галузі не змінюється. Для збільшення кількості машин, устаткування тощо, тобто зміни розміру виробничих потужностей, у рамках короткострокового періоду у фірми недостатньо часу. Тому у короткостроковому періоді використання одних ресурсів (виробничих потужностей) можна вважати фіксованим, постійним, а використання інших (праці, сировини тощо) можна змінювати в цілях збільшення або зменшення обсягу виробництва (тобто вони є змінними).

Довгостроковий період достатній для того, щоб змінити обсяг використання будь-якого ресурсу, в тому числі і розміри виробничих потужностей, а також кількість фірм, що беруть участь в галузі. Тому в довгостроковому періоді всі використовувані ресурси, а отже, і всі витрати є змінними.

Між постійними і змінними ресурсами повинна дотримуватися певна пропорція, наприклад певне число верстатів (постійний ресурс) може оптимальним чином обслуговуватися лише певною кількістю робітників (змінний ресурс). Оптимальне співвідношення між використовуваними ресурсами досягається в так званій точці технологічного оптимуму. До досягнення цієї точки має місце етап зростаючої віддачі від змінного ресурсу (праці), який додається до постійного ресурсу (виробничих потужностей), коли віддача від кожного нового працівника зростає.

Але після досягнення точки технологічного оптимуму додавання кожного нового працівника більше не буде збільшувати віддачу від праці у вигляді зростання продукту, а навпаки, ця віддача почне знижуватися. Тобто на другому етапі починає діяти закон спадної віддачі, або, як його ще називають, закон спадної продуктивності. Він був відкритий французьким економістом Ж. Р. Тюрго ще у XVIII ст.

Закон говорить, що додавання одиниць будь-якого змінного ресурсу при фіксованій величині постійних ресурсів з певного моменту неодмінно призводить до ситуації, коли кожна наступна одиниця даного змінного ресурсу почне додавати до валового продукту менше, ніж його попередня одиниця.

На рис. 7.1 наочно показано, що при зростанні кількості змінного ресурсу, наприклад праці L, обсяг виробництва, що отримується від кожної наступної додаткової одиниці цього ресурсу, в якийсь момент обов'язково почне падати.

Але видно, що віддача від використання ресурсу по-різному проявляється в динаміці валового (загального, сумарного) продукту (TPL), отриманого від усіх використаних одиниць ресурсу, і в динаміці середнього та граничного продуктів. Середній продукт від фактора виробництва АРL. представляє собою загальний (валовий) дохід, поділений на число зайнятих одиниць ресурсу, тобто продуктивність даного ресурсу.

Рис. 7.1. Залежність загального, середнього і граничного продуктів від кількості праці

Граничний продукт від ресурсу МРL - це додатковий випуск товару, пов'язаний зі збільшенням фактора виробництва (праці) на одиницю при незмінності обсягу інших використовуваних факторів виробництва. Простіше кажучи, це додатковий продукт, одержаний від ще однієї додатково зайнятої одиниці ресурсу.

1. На першому етапі із зростанням кількості змінного ресурсу (праці) зростає як валовий, так і середній продукт праці. Граничний продукт праці, досягнувши свого максимуму, вже на першому етапі починає падати, показуючи, що швидкість зростання валового продукту сповільнилася, оскільки приріст випуску від кожного нового працівника стає все менше. Але середній продукт все ще продовжує рости.

2. З певного моменту і середній продукт праці починає падати, хоча загальний продукт все ще продовжує рости, але все більш повільним темпом. Настає етап спадної віддачі.

3. Коли ж валовий продукт досягає максимуму, швидкість його зростання стає рівною 0 (так само як і граничний продукт дорівнює 0). Після цієї точки валовий продукт починає абсолютно зменшуватися, а граничний продукт стає від'ємною величиною.

Закон спадної віддачі діє тільки у короткостроковому періоді.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Зміна обсягу і витрат виробництва в короткостроковому періоді. Закон спадної віддачі. Граничний і середній продукт. Гранична та середня продуктивність. Постійні, змінні та валові витрати. Середні витрати. Граничні витрати
Попит фірми на один змінний ресурс в короткостроковому періоді. Гранична виручка (гранична прибутковість ресурсу і граничні витрати ресурсу. Визначення фірмою оптимального рівня використання змінного ресурсу
Закон зростаючих поставлений витрат та закон спадної віддачі
Рівновагу підприємства в короткостроковому періоді
Закон спадної граничної продуктивності
Ефективність використання інноваційних ресурсів підприємства
Закон рівноваги між ресурсами перераспределяемыми
Закон спадної граничної корисності
Загальна і гранична корисність. Закон спадної граничної корисності. Взаємозв'язок закону спадної граничної корисності і закону попиту. Кардиналістська і ординалістська функції корисності
Планування ресурсів підприємства (ERP)
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси