Меню
Головна
 
Головна arrow Бухгалтерський облік і аудит arrow Внутрішній аудит
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Професіоналізм

Концепція професіоналізму передбачає, що внутрішній аудитор повинен мати певний рівень підготовки, досвіду і кваліфікації, вміти розпізнати і оцінити відхилення, виконувати свої обов'язки згідно з етичним кодексом. Такі основні стандарти внутрішнього аудиту можуть належати до розділу "Професіоналізм".

Компетентність внутрішнього аудитора

Внутрішній аудитор повинен володіти необхідними знаннями, майстерністю, умінням, досвідом) і дисципліною для належного виконання своїх функцій. Головний внутрішній аудитор (начальник відділу) при узгодженні з керівництвом організації повинен встановити критерії освіти та практичних навичок, необхідних для кожної посади, пов'язаної з внутрішнім аудитом. Внутрішній аудитор повинен своєчасно розпізнати та достатньо точно оцінити відхилення (у тому числі потенційні проблеми), вміти успішно застосувати знання в кризових ситуаціях (зіткнення інтересів тощо) та прагне вийти з них без залучення додаткової допомоги. Коли внутрішній аудитор підозрює неправильні дії, відповідні посадові особи організації повинні бути своєчасно поінформовані. Також внутрішній аудитор повинен дотримуватися професійну обережності, тобто уникати помилкових дій, помилок, упущень, неефективності, марнотратства і конфлікту інтересів.

Очевидно, що начальник відділу внутрішнього аудиту - це найбільш кваліфікований фахівець, що володіє різнобічними знаннями та навичками. Серед усіх фахівців організації головний внутрішній аудитор повинен дати вищому керівництву самий компетентний рада. Для оптимального вирішення проблем головному внутрішньому аудитору необхідно об'єднати і собі знання бухгалтера, спеціаліста по податковому праву, економіста, фінансового менеджера, юриста, маркетолога, управлінця, персоналоведа, безпосередньо аудиторські знання (стандарти, прийоми тощо). знання завдань, поставлених вищим керівництвом перед організацією, знання можливостей і потреб колективу, знання зовнішніх зв'язків організації. Він також повинен володіти достатніми знаннями в області комп'ютерної техніки і технології, щоб з'ясувати потребу у відповідних фахівцях, зрозуміти і проконтролювати їх роботу.

Відповідність з кодексом етики

Кожен внутрішній аудитор повинен усвідомлювати, що його індивідуальне рішення, судження, думку повинні відповідати етичним кодексом, - в іншому випадку його професіоналізм, чесність і правдивість можуть бути піддані сумніву.

Спілкування з користувачами послуг та використання засобів комунікації

Внутрішні аудитори повинні підтримувати задовільні відносини як між собою, так і з перевіряється персоналом, керівництвом організації і зовнішніми контролерами (зовнішні і державні аудитори), використовувати ефективні засоби комунікації, вміти спілкуватися і в усній, і в письмовій формі на такому рівні, щоб ясно і ефективно (вміти донести семантично) висловлювати свої думки. Усі формулювання повинні бути ясними для розуміння, точними та лаконічними, логічно правильно побудованими і не допускати подвійного їх тлумачення. Внутрішні аудитори повинні знати відповідні напрямами їх діяльності прикладні галузі психології, розуміти людські відносини, мотивацію перевіряється персоналу, знати бихевиоральные аспекти системи внутрішнього контролю (вплив контролю на поведінку індивідуумів).

Безперервне навчання

Внутрішні аудитори відповідають за продовження своєї освіти з метою підтримки свого професіоналізму. Вони повинні вести безперервну професійну підготовку, складати відповідні кваліфікаційні іспити, постійно підтримувати необхідний рівень знань шляхом проходження різних професійних семінарів, курсів, участі в конференціях, ознайомлення з новітньою літературою, навчання за домашніми програмами, участі у викладацьких проектах. Внутрішнім аудиторам необхідно бути в курсі всіх свіжих новин і актуальних питань, що мають відношення до діяльності організації. У відділі внутрішнього аудиту необхідно налагодити систему обговорення нових законодавчих і нормативних актів.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Професіоналізм особистості фахівця
Документація внутрішнього аудитора
Стандарти внутрішніх аудиторів
Взаємодія аудиторів зі службою внутрішнього аудиту аудируемого особи
Актуальні питання етики
Основні правила ділової етики
Техникологическая етика
Психологія ділового спілкування
Структура спілкування
Невербальні засоби спілкування
Методологічні засади навчання
Навчання в цілісному педагогічному процесі
Оцінка ефективності навчання
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси