Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Інформаційний консалтинг
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 2. Характеристика консультанта, клієнта-замовника і їх відносин

Відносини консультанта і клієнта-замовника

Стосунки між консультантом (консультаційною фірмою) і клієнтом можуть мати свій розвиток в одному з нижчезазначених випадків.

1. Клієнт (фізична або юридична особа) зіткнувся з проблемою, яку самостійно вирішити не може, і для її вирішення не вистачає власних знань, досвіду або внутрішніх ресурсів. Він розуміє, що необхідна допомога з боку, і звертається до вже відомого консультанта (консультаційній фірмі), якого він знає по позитивного досвіду попередньої з ним роботи, або за чиєюсь рекомендацією до консультанта, який користується популярністю у сфері діяльності клієнта і має гарну репутацію в ділових колах. І якщо консультант готовий до співпраці, укладає з ним контракт на виконання конкретного завдання, фінансування якого заплановано. Клієнт у такому випадку стає замовником, а консультант виконавцем. Процес консультування проходить у рамках укладеного контракту. Ризик невиконання завдання зводиться в такому випадку до мінімуму. Відносини клієнта і консультанта показано на рис. 2.1.

2. Клієнт (фізична або юридична особа) зіткнувся з проблемою, яку самостійно вирішити не може, і для її вирішення не вистачає власних знань, досвіду або внутрішніх ресурсів. Він розуміє, що необхідна термінова за

Відносини клієнта з відомим або рекомендованим консультантом

Рис. 2.1. Відносини клієнта з відомим або рекомендованим консультантом

міць, але не знає того, хто йому може допомогти. Або він нічого не знає про існування інституту консультантів, або він чув про це від інших. У всякому разі він шукає досвідченого професіонала, здатного допомогти йому вирішити окремі завдання або проблему в цілому. У такій ситуації клієнт звертається за інформацією на ринок консультаційних послуг, де знаходить консультанта (консультаційну фірму), який готовий до співпраці і з яким укладає контракт на виконання конкретного завдання. Фінансування в даному випадку заплановано. Клієнт стає замовником, а консультант виконавцем. Процес консультування проходить у рамках укладеного контракту. В деякому сенсі клієнт ризикує, оскільки не знає консультанта, його професійного досвіду та його спроможності виконати завдання. Ризик невиконання роботи в цьому випадку підвищується в порівнянні з першим випадком. Відносини клієнта і консультанта показано на рис. 2.2.

3. Консультант (консультаційна фірма) в пошуках клієнта широко рекламує і пропонує свої послуги: на ринку консультаційних послуг, на конференціях, нарадах, семінарах, нарадах, виставках тощо, на зустрічах з представниками різних підприємств (організацій, фірм, господарств тощо), при особистих зустрічах. Разом з цим консультант показує: ймовірні шляхи реконструкції організацій з метою підвищення ефективності їх діяльності, впровадження науково

Відносини клієнта з невідомим консультантом

Рис. 2.2. Відносини клієнта з невідомим консультантом

технічні досягнення, можливі "хвороби" організацій і методи їх можливого лікування, досвід попередніх консультацій та ін. Тим самим консультант дає привід задуматися клієнта про стан справ у його організації та можливе залучення консультанта для проведення робіт з поліпшення її діяльності. Консультант виступає в ролі ініціатора можливих робіт. При знаходженні "хвороби" у своїй організації клієнт, можливо, укладе контракт з консультантом, якщо виконуються наступні умови:

- клієнту сподобався консультант своєю манерою спілкування і своїми переконливими доводами на користь поліпшення роботи організації та підвищення ефективності її діяльності;

- клієнт згоден реалізувати ідеї або тільки окремі частини ідей консультанта щодо можливого покращення роботи організації;

- клієнт готовий довіряти консультанту в частині запланованих робіт;

- у клієнта є вільні кошти фінансування на передбачуваний контракт.

Процес консультування проходить у рамках укладеного контракту. Ризик невиконання роботи в цьому випадку максимальним порівняно з вищеописаними іншими ситуаціями. Відносини клієнта і консультанта показано на рис. 2.3.

Відносини консультанта з потенційним клієнтом

Рис. 2.3. Відносини консультанта з потенційним клієнтом

4. Деяка компанія (бюджетна організація, фонд, громадська організація тощо) має деяку затверджену програму надання консультаційних послуг на певному відрізку часу певної частини населення або певної (або невизначеною) частини юридичних клієнтів із забезпеченням фінансування робіт. Наприклад, державна програма перекваліфікації військових, які пішли у відставку, або програма перенавчання фермерів. Компанія знаходить для виконання даної програми відповідну консультаційну фірму і укладає з нею контракт на виконання робіт. Вона може позначити конкретний коло клієнтів, яким консультаційна фірма повинна надати певні послуги, а може цього не робити. В останньому випадку консультаційна фірма сама приваблює клієнтів та надає їм призначені послуги. Таким чином, компанія-ініціатор виступає в ролі замовника, а консультаційна фірма - в ролі виконавця. Причому остання укладає з клієнтами договір про безоплатне надання послуг, які є підставою для звіту перед компанією-замовником. Відносини в даному випадку між компанією, консультаційною фірмою і клієнтом(ами) показано на рис. 2.4.

Відносини між компанією, яка замовляє послуги, консультаційною фірмою і клієнтом(ами)

Рис. 2.4. Відносини між компанією, яка замовляє послуги, консультаційною фірмою і клієнтом(ами)

Необхідно відзначити, що є ситуації, коли організація-клієнт не повинна залучати консультантів для вирішення своїх проблем, а ті, у свою чергу, не повинні братися за їх вирішення.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Фактори, що впливають на відносини "консультант-клієнт"
Фактори, що впливають на відносини "клієнт-консультант"
Консультант-клієнтські відносини. Взаємодія консультанта та клієнта у консультаційному процесі
Встановлення відносин з клієнтом
Цікавий клієнт
Фактори, що впливають на відносини "консультант-клієнт"
Фактори, що впливають на відносини "клієнт-консультант"
Консультант-клієнтські відносини. Взаємодія консультанта та клієнта у консультаційному процесі
Встановлення відносин з клієнтом
Цікавий клієнт
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси