Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Аналіз і оцінка ризику виробничої діяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

ВИДАЧА МОЛОКА І ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ

Видача молока і лікувально-профілактичного харчування передбачена статтею 222 Трудового кодексу Російської Федерації. Відповідно до цієї статті, на роботах з шкідливими умовами праці працівникам видаються безплатно за встановленими нормами молоко або інші рівноцінні харчові продукти. А на роботах з особливо шкідливими умовами праці працівникам надається безплатно за встановленими нормами лікувально-профілактичне харчування.

Норми і умови безкоштовної видачі молока або інших рівноцінних харчових продуктів працівникам, зайнятим на роботах з шкідливими умовами праці, затверджені постановою Міністерства праці та соціального розвитку Російської Федерації від 31 березня 2003 року № 13.

Згідно з цією постановою норма безкоштовної видачі молока становить 0,5 літра за зміну незалежно від її тривалості. Безкоштовна видача молока або інших рівноцінних харчових продуктів проводиться працівникам у дні фактичної зайнятості на роботах, пов'язаних з наявністю на робочому місці виробничих факторів, передбачених Переліком шкідливих виробничих факторів, під впливом яких в профілактичних цілях рекомендується вживання молока або інших рівноцінних харчових продуктів, затвердженого Міністерством охорони здоров'я Російської Федерації.

Видача та вживання молока повинні здійснюватися в буфетах, їдальнях або в спеціально обладнаних приміщеннях у відповідності з санітарно-гігієнічними вимогами, затвердженими в установленому порядку.

Не допускається заміна молока грошовою компенсацією, заміна його іншими продуктами, крім рівноцінних, передбачених нормами безплатної видачі рівноцінних харчових продуктів, які можуть видаватися працівникам замість молока, перелік яких погоджений з Міністерством охорони здоров'я Російської Федерації, а також видача молока за одну або декілька змін наперед, так само як і за минулі зміни, і залишити його на будинок. Працівникам, які одержують безкоштовне лікувально-профілактичне харчування у зв'язку з особливо шкідливими умовами праці, молоко не видається.

При забезпеченні безпечних умов праці роботодавець може прийняти рішення про припинення безкоштовної видачі молока з урахуванням думки профспілкового органу або іншого уповноваженого працівниками органу.

Нижче наведено норми безплатної видачі рівноцінних харчових продуктів, які можуть видаватися працівникам замість молока.

Харчові продукти (р)

1. Кисломолочні продукти (кефір різних сортів, кефір-біо, простокваша, ацидофілін, ряжанка з низьким вмістом жиру (до 3,5%), йогурти різних сортів з вмістом жиру до 2,5%, у тому числі йогурти з натуральними плодово-ягідними добавками - 500

2. Сир - 100

3. Сирна маса, сирки сирні десерти сиркові - 150

4. Сир 24% жирності - 60

5. Молоко сухе незбиране - 55

6. Молоко згущене стерилізоване без цукру - 200

7. М'ясо яловичина II категорії (сире) - 70

8. Риба нежирних сортів (сира) - 90

9. Яйце куряче, штук - 2

10. Лікувально-профілактичні напої типу "У1ТА", вітамінні препарати типу "Веторон", ундевіт, глутамевит, аеровіт, гексавіт, гептавіт, квадевіт і біфідо - містять кисломолочні продукти.

У Примітці постанови Міністерства праці та соціального розвитку Російської Федерації від 31 березня 2003 р. № 13 зазначено, що заміна молока вищевказаними рівноцінними харчовими продуктами допускається, коли з тих або інших причин неможлива видача працівникам молока, за згодою працівників з урахуванням думки виборного профспілкового органу або іншого уповноваженого працівниками органу даної організації.

Заміна молока на лікувально-профілактичні напої, вітамінні препарати і біфідосодержащіе кисломолочні продукти допускається тільки при позитивному висновку Моз Росії на їх застосування. Працівникам, які контактують з неорганічними сполуками свинцю, додатково до молока видається 2 г пектину у вигляді збагачених ним консервованих рослинних харчових продуктів, напоїв, желе, джемів, мармеладу, фруктових і плодоовочевих соків і консервів (фактичний вміст пектину вказується виробником). Допускається також заміна цих продуктів натуральними фруктовими соками з м'якоттю в кількості 250-300 р.

При постійному контакті з неорганічними сполуками свинцю рекомендується замість молока вживання кисломолочних продуктів.

Видача збагачених пектином консервованих харчових рослинних продуктів, напоїв, желе, джемів, мармеладу, фруктових і плодоовочевих соків і консервів, а також натуральних фруктових соків з м'якоттю повинна бути організована перед розпочатому роботи, а кисломолочних продуктів - протягом робочого дня.

Працівникам, зайнятим виробництвом або переробкою антибіотиків, замість свіжого молока слід видавати кисломолочні продукти, збагачені пробіотиками (біфідобактерії, молочнокислі бактерії), або приготовлений на основі незбираного молока колібактерин.

Працівникам, зайнятим на роботах із застосуванням радіоактивних речовин у відкритому вигляді, що використовуються по першому і другому класам робіт, видаються молоко або інші рівноцінні харчові продукти.

Заміна молока сметаною або вершковим маслом не допускається .

У розвиток цієї 222 ст. Трудового кодексу РФ постановою Міністерства праці та соціального розвитку Російської Федерації від 31 березня 2003 р. за № 14 затверджено перелік виробництв, професій і посад, робота в яких дає право на безкоштовне одержання лікувально-профілактичного харчування в зв'язку з особливо шкідливими умовами праці, а також раціони лікувально-профілактичного харчування, норми безплатної видачі вітамінних препаратів та правил безплатної видачі лікувально-профілактичного харчування.

У додатку до цієї постанови наведено перелік більше трьох тисяч професій, для яких установлено різні раціони лікувально-профілактичного харчування та норми безплатної видачі вітамінних препаратів.

У правилах безплатної видачі лікувально-профілактичного харчування, які є складовою частиною цієї постанови зазначено, що лікувально-профілактичне харчування видається безкоштовно тільки тим працівникам, для яких видача цього живлення передбачена переліком виробництв, професій і посад, робота в яких дає право на безкоштовне одержання лікувально-профілактичного харчування в зв'язку з особливо шкідливими умовами праці.

Лікувально-профілактичне харчування видається працівникам у дні фактичного виконання ними роботи у виробництвах, професіях і посадах, передбачених переліком, за умови зайнятості на зазначеній роботі не менше половини робочого дня, а також у дні хвороби з тимчасовою втратою працездатності, якщо захворювання за своїм характером є професійним і хворий не госпіталізований.

Лікувально-профілактичне харчування видається також:

а) працівникам інших виробництв, організацій і працівникам, зайнятим на будівельних, будівельно-монтажних, ремонтно-будівельних і пусконалагоджувальних роботах, які працюють повний робочий день у діючих виробництвах з особливо шкідливими умовами праці, в яких як для основних працівників, так і для ремонтного персоналу передбачена видача лікувально-профілактичного харчування;

б) робітникам, що виробляють чистку і підготовку обладнання до ремонту або консервації в цеху (на дільниці) організації, для робочих якого передбачена видача лікувально-профілактичного харчування;

в) інвалідам внаслідок професійного захворювання, які користувалися лікувально-профілактичним харчуванням безпосередньо перед настанням інвалідності з причини, викликаної характером їх роботи, - до припинення інвалідності, але не більше одного року з дня встановлення інвалідності;

г) працівникам, які мають право на безкоштовне отримання лікувально-профілактичного харчування і тимчасово переведеним на іншу роботу у зв'язку з початковими ознаками професійного захворювання з причини, викликаної характером їх роботи, - на строк не більше одного року;

д) жінкам, зайнятим до моменту настання відпустки по вагітності та пологах у виробництвах, професіях і посадах, що дають право на безкоштовне отримання лікувально-профілактичного харчування, - на весь час відпустки по вагітності та пологах.

Якщо вагітні жінки відповідно до лікарського висновку переводяться на іншу роботу з метою усунення контакту з шкідливими виробничими факторами до настання відпустки по вагітності та пологах, лікувально-профілактичне харчування видається їм на весь час до і в період відпустки. При перекладі на іншу роботу із зазначених причин жінок, що мають дітей у віці до півтора років, лікувально-профілактичне харчування видається їм до досягнення дитиною віку півтора років.

Видача лікувально-профілактичного харчування виробляється у вигляді гарячих сніданків перед розпочатому роботи. В окремих випадках допускається за погодженням з медико-санітарною службою організації, а за її відсутності - з органами та установами державної санітарно-епідеміологічної служби Російської Федерації видача лікувально-профілактичного харчування в обідню перерву. Які працюють в умовах підвищеного тиску (в кесонах, лікувальних барокамерах, на водолазних роботах) лікувально-профілактичне харчування має видаватися після ви шлюзування.

Лікувально-профілактичне харчування не видається:

а) в неробочі дні;

б) у дні відпустки;

в) у дні службових відряджень;

г) у дні навчання з відривом від виробництва;

д) у дні виконання робіт на інших дільницях, де лікувально-профілактичне харчування не встановлено;

е) у дні виконання державних і громадських обов'язків;

ж) в період тимчасової непрацездатності при загальних захворюваннях;

з) у дні перебування в лікарні або санаторії на лікуванні.

При неможливості отримання за станом здоров'я або

із-за віддаленості місця проживання лікувально-профілактичного харчування в їдальні працівниками в період тимчасової непрацездатності або інвалідами внаслідок професійного захворювання, мають право на отримання цього харчування, допускається видача їм лікувально-профілактичного харчування на будинок у вигляді готових страв за відповідними довідками медико-санітарної служби організації, а при її відсутності - органів та установ державної санітарно-епідеміологічної служби Російської Федерації. Такий порядок видачі лікувально-профілактичного харчування на будинок у вигляді готових страв поширюється також і на жінок, що мають дітей у віці до півтора років, у разі їх переведення на іншу роботу з метою усунення контакту з шкідливими виробничими чинниками. У всіх інших випадках видача додому готових страв лікувально-профілактичного харчування не дозволяється.

Видача лікувально-профілактичного харчування за минуле час і грошових компенсацій за неотримане своєчасно лікувально-профілактичне харчування також не дозволяється.

Організації громадського харчування, де здійснюється видача лікувально-профілактичного харчування і вітамінних препаратів, повинні за своєю будовою і змістом повністю відповідати чинним санітарним нормам і правилам.

Приготування і видача лікувально-профілактичного харчування та вітамінних препаратів виробляються в строгій відповідності з затвердженими раціонами лікувально-профілактичного харчування. У відповідності з переліком продуктів, передбачених раціонами лікувально-профілактичного харчування, складаються меню-розкладки на кожен день.

Ознайомлення працівників, що користуються лікувально-профілактичним харчуванням, з правилами безплатної видачі живлення повинно бути включено в програму обов'язкового вступного інструктажу з охорони праці.

Безкоштовна видача молока або інших рівноцінних харчових продуктів працівникам, які одержують безкоштовне лікувально-профілактичне харчування, не проводиться.

Роботодавець може приймати рішення про припинення безкоштовної видачі лікувально-профілактичного харчування у разі створення безпечних умов праці, підтверджених результатами атестації робочих місць, при позитивному висновку державної експертизи умов праці суб'єкта Російської Федерації та органів і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби Російської Федерації.

ФІНАНСУВАННЯ ЗАХОДІВ ЩОДО ПОЛІПШЕННЯ
УМОВ І ОХОРОНИ ПРАЦІ

Трудовим кодексом Російської Федерації (ст. 226) і Федеральним законом "Про основи охорони праці в Російській Федерації" № 181-ФЗ (ст. 19) передбачено, що фінансування заходів щодо поліпшення умов і охорони праці здійснюється за рахунок коштів федерального бюджету, бюджетів суб'єктів Російської Федерації, місцевих бюджетів, позабюджетних джерел у порядку, встановленому законами, іншими нормативними правовими актами та актами органів місцевого самоврядування.

Фінансування заходів щодо поліпшення умов і охорони праці може здійснюватися також за рахунок:

коштів від штрафів, що стягуються за порушення трудового законодавства, перераховуються і розподіляються у відповідності з федеральним законом, а також у порядку, встановленому Урядом Російської Федерації;

добровільних внесків організацій і фізичних осіб. Фінансування заходів щодо поліпшення умов і охорони праці в організаціях незалежно від організаційно-правових форм (за винятком федеральних казенних підприємств і федеральних установ) здійснюється у розмірі не менше 0,1 відсотка суми витрат на виробництво продукції (робіт, послуг), а в організаціях, що займаються експлуатаційною діяльністю, - у розмірі не менше 0,7 відсотка суми експлуатаційних витрат.

В галузях економіки, суб'єктів Російської Федерації, на територіях, а також в організаціях можуть створюватися фонди охорони праці відповідно до законодавством Російської Федерації і законодавством суб'єктів Російської Федерації.

Працівник не несе витрат на фінансування заходів з поліпшення умов і охорони праці.

Організації щорічно виділяють на охорону праці необхідні кошти в обсягах, що визначаються колективними договорами або угодами.

Крім того, можуть створюватися громадські фонди охорони праці. Кошти, що направляються у фонди охорони праці організацій, витрачаються виключно на оздоровлення працівників та поліпшення умов їх праці. Як правило, в колективних договорах є спеціальні розділи "Охорона праці". Перелік заходів з охорони праці уточнюється в угодах по охороні праці стосовно особливостей виробництва, додаються до колективного договору.

При плануванні заходів з охорони праці можна керуватися Рекомендаціями з планування заходів з охорони праці", затвердженими постановою Мінпраці Росії від 27 лютого 1995 р. № 11.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Видача молока і лікувально-профілактичного харчування
Процесуальний порядок прийняття рішень про видачу
Справи про приміщення неповнолітніх в спеціальні навчально-виховні або лікувально-виховні установи
Транспортування та охолодження молока.
Профілактичні заходи
Фінансування заходів щодо поліпшення умов і охорони праці
Планування заходів з охорони праці
Фінансування заходів у сфері охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів
РОЛЬ ФАХІВЦІВ З БЕЗПЕКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ І ВИРОБНИЦТВ (ОХОРОНИ ПРАЦІ) В УПРАВЛІННІ РИЗИКОМ НА ВИРОБНИЦТВІ
Організація служби охорони праці
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси