Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Безпека праці при обробці риби

Перед включенням в роботу рыборазделочное обладнання необхідно оглянути, переконатися у відсутності сторонніх предметів і випробувати на холостому ходу. Не можна залишати працююче обладнання без нагляду, використовувати несправне обладнання, зі знятими огородженнями. Всі працюючі повинні знати способи екстреної зупинки рыборазделочных машин.

Завантаження і вивантаження риби при використанні мийних машин потрібно виконувати тільки при повній їх зупинці. Слід запобігати витоку води на підлогу. Дискові ножі машин для відсікання голів риби і відрізування плавників повинні бути відцентровані, ножі і лотки для подачі риби огороджені.

Рибу до обробним машин (рис. 10.3) слід подавати ритмічно, в необхідному положенні, не підправляти і не виймати рибу перед рухомими ріжучими органами та поблизу їх. Працюючому слід вибрати стійке положення і зберігати його, уникаючи непродуманих, метушливих рухів. Відходи риби при її обробці необхідно скидати в механічні відвідні пристрої або в спеціальні ємності.

При роботах на филетировочных машинах рибу потрібно закладати в направляючі до підходу захоплення. Зйомка філе з машини вручну не допускається. Укладання риби, кальмарів у гнізда транспортера филетировочной машини слід здійснювати не ближче третього гнізда від кожуха ножів. Які-небудь дії з рибою поблизу кожуха ножів забороняються. При роботі на чешуеотделочной машині необхідно використовувати засоби захисту очей.

Рис. 10.3. Принципова схема ріжучого вузла м'ясо - і рыборезательной машини: 1 - приводний вал; 2 - серповидний ніж; 3 - ексцентрик; 4 - вилка; 5 - ножові рамки; 6 - пластинчасті ножі; 7 - вісь; 8 - кутовий важіль; 9 - штовхач; 10 - короб живильника

Будь-які дії з чищення, регулювання, розвантаження рыборазделочных машин дозволяється тільки при повній їх зупинці і відключення від джерела живлення. Рыборазделочные дошки не повинні мати задирок. Обробні ножі повинні бути добре заточені; переносити і зберігати їх потрібно тільки в чохлах.

Враховуючи, що рибна слиз подразнює шкіру рук, під час оброблення риби слід періодично змивати її і обробляти руки дезинфікуючим розчином або іншими захисними дерматологічними засобами - пастами, мазями, кремами, очисниками шкіри. В зоні обробки риби необхідно підтримувати чистоту.

Для захисту пальців рук від порізів доцільно використовувати кольчужні рукавички. При укусі чи уколі отруйною рибою слід негайно звернутися до лікаря. Потрібно враховувати, що специфічних протиотрут для даного випадку немає. Тому запобігання контактів з отруйними рибами є основним профілактичним заходом для виключення отруєнь.

Вимоги безпеки при збиранні та санітарної обробки технологічного обладнання

Всі операції з прибирання та санітарної обробки рыбообрабатывающего технологічного обладнання ледве дме виконувати тільки після повної його зупинки, зняття електроживлення і тиску пари. Мийку рибообробних машин необхідно здійснювати за допомогою спеціальних систем мийки, якими обладнуються деякі машини.

Під час прибирання і санітарної обробки рыбообрабатывающего обладнання на рубильниках машин вивішують в обов'язковому порядку плакат "Не вмикати!". При митті обладнання за допомогою шлангів забороняється направляти струмінь води безпосередньо на електродвигуни, електропроводку та інші електродеталі. Підлогу приміщень, що піддаються швидкому забрудненню жировими речовинами, необхідно періодично змивати гарячою водою.

Санітарна обробка рибообробних приміщень та обладнання полягає в знищенні інфекційного початку (дезінфекція), комах і кліщів (дезінсекція), шкідливих гризунів (дератизація). Застосовуються при всіх видах санітарної обробки препарати (розчини каустичної соди, хлорного вапна, хлорофосу, крысиды, миш'як і ін) є шкідливими і небезпечними для людини. Тому при проведенні робіт необхідно використовувати захисний спецодяг, протигази, захисні окуляри, суворо дотримуватися заходів особистої профілактики. Курити та вживати їжу під час роботи з дезінфекційними засобами, хімічними речовинами і бактеріальними препаратами забороняється. Після роботи обличчя і руки миють теплою водою з милом. Інвентар, що використовувався для приготування дезінфікуючих засобів, промивають 2%-ним розчином соди. Спецодяг після роботи потрібно вичистити і просушити. Зберігати її слід в окремих шафах.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Психофізіологічні основи безпеки праці
Безпека праці у рибоконсервному виробництві
ПСИХОЛОГІЯ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ
Безпека праці в рибній галузі промисловості
РОЛЬ ФАХІВЦІВ З БЕЗПЕКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ І ВИРОБНИЦТВ (ОХОРОНИ ПРАЦІ) В УПРАВЛІННІ РИЗИКОМ НА ВИРОБНИЦТВІ
Загальні вимоги безпеки, що пред'являються до конструкції технологічного обладнання
Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для теплової обробки
Вимоги до розміщення технологічного обладнання
Безпечна експлуатація технологічного обладнання м'ясної галузі
Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для засолу
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси