Меню
Головна
 
Головна arrow Маркетинг arrow Маркетинг торговельного підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Методичні вказівки для учасників ділової гри

a. Студентська група ділиться на 4-5 підгруп, у кожній з яких налічується 3-4 чол. Кожна підгрупа імітує діяльність адміністрації одного підприємства торгівлі.

b. На кожному підприємстві обирається (або призначається викладачем) директор, який визначає собі заступників з комерційної роботи, з економіки та з загальних питань.

c. На початку гри кожне підприємство наділяється вихідним капіталом (у розмірі 300 тис. у.е.) і пакетом документів, в який входять: форма розрахунку витрат (форма № 1); основні показники (форма № 2); звіт про роботу підприємства за рік (форма № 3).

d. Підприємства розробляють перший розділ бізнес-плану, в якому вказують специфіку реалізованої продукції (платтів), її колір, розмір, призначення та ціну. Крім того, підприємства розраховують витрати по формі № 1 і при успішному завершенні цих розрахунків виступають в якості покупців засобів і предметів праці, а також роботодавців. При цьому перше підприємство, правильно оформила перший розділ бізнес-плану і рассчитавшее витрати при виході на ринок, може мати деякі переваги (наприклад, пільгові тарифи на перевезення і переваги в реалізації продукції в I півріччі).

тобто Здійснивши необхідні закупівлі, підприємство приступає до реалізації товарів. При цьому вкрай важливо правильно зорієнтувати позиціонування свого товару, а також встановити оптимальну ціну на нього. При визначенні асортименту товарів підприємства доцільно звернутися за консультацією до маркетологу (ведучому ділову гру), який може дати наступні довідки:

1) наймодніша забарвлення;

2) загальна кількість товарів, що мають саму модну забарвлення, яке буде продано;

3) самий ходовий розмір;

4) загальна кількість товарів самого ходового розміру, яке буде продано;

5) найбільш непопулярний забарвлення;

6) загальна кількість товарів, що мають саму непопулярну забарвлення, яке буде продано;

7) самий неходовий розмір;

8) загальна кількість товарів самого неходового розміру, яке буде продано;

9) яка місткість ринку, тобто загальну кількість товарів, яку ринок може прийняти;

10) які види товарів не будуть продані.

Кількість довідок не лімітується, але всі довідки платні. Всі довідки, крім довідки № 10, оцінюються 5 тис. у.е. кожна. Довідка № 10 коштує 10 тис. у.е. Зміст довідок щорічно змінюється в залежності від кон'юнктури ринку. Реалізація товарів здійснюється по півріччях, але завезення товарів здійснюється на рік, і змінити асортимент не можна.

f. Реалізація товарів оцінюється по півріччях. При цьому повинні бути дотримані наступні правила продажу:

1) розрахункова одиниця - 1 тис. у. е.;

2) за півріччя реалізується половина товарів, передбачених до реалізації за рік;

3) підприємство може реалізувати не більше двох товарів, різних за кольором і розміром (або тільки за кольором, або тільки за розміром), на свій розсуд. Причому ці два різних товару продаються за однією ціною;

4) якщо ринок може прийняти всі товари, то вони реалізуються за ціною, встановленою підприємством. Але існує максимальна ціна, яка не може бути перевищена;

5) якщо ринок не може прийняти всю масу товарів, то в першу чергу продаються товари, що раніше надійшли на ринок (у I півріччі) і найдешевші;

6) підприємство, перше вийшло на ринок, має переваги в збуті своєї продукції, а вийшло останнім - знаходиться в несприятливому положенні;

g. Непродані товари або залишаються на підприємстві і можуть бути потім продані за ціною, що дорівнює собівартості в першому півріччі, або за ціною, що в два рази нижче собівартості в кінці року.

h. Директор - головний менеджер підприємства торгівлі, який повинен створити підприємство і зробити його найкращим. Вже з першого року вам належить скласти перший розділ бізнес-плану та заповнити форму № 1, що дасть можливість вашому підприємству закупити необхідні товари, придбати торгові зали, найняти персонал і вийти на ринок. Директор має право консультуватися зі своїми заступниками, але вибір рішення - його прерогатива. На початку гри у вашому розпорядженні невеликий капітал - 300 тис. у.е., але ви можете вдатися до довгостроковим кредитом до 600 тис. у.е. під 10% річних і терміном погашення 3 роки. У разі крайньої необхідності (або помилки в розрахунках) ви можете отримати у банкіра (провідного) ще короткостроковий кредит під 20% річних, який треба буде повернути в кінці року. Загальні витрати на утримання дирекції - 20 тис. у.е. Це фіксована величина, яка не може бути збільшена, ні зменшена. Перший рік існування найсприятливіший. Починаючи з другого року вам доведеться вибирати "картку випадковостей". Серед випадковостей є сприятливі і несприятливі для вашого підприємства. На третьому році існування вашому підприємству доведеться заплатити податок на додану вартість, який складе 10% від її величини. Ви відповідаєте за всі аспекти діяльності підприємства. Якщо воно вийде на ринок останнім, то ви можете бути зміщені зі свого поста і замінено новим директором.

i. Заступник директора по комерційній роботі. На підприємстві ви несете відповідальність за придбання і збут товарів. Щоб закупити 1 тис. од. товарів, вам необхідно зробити транспортні витрати, які стоять 45 тис. у.е. При цьому оптова ціна 1 тис. од. товару - 50 тис. у.е. Ви можете працювати з наступними транспортними організаціями:

А. Нове підприємство, яке надає транспортні послуги по більш низькій ціні (знижка 10%), щоб залучити клієнтів. Однак це невелике підприємство, та його послугами може скористатися лише перше підприємство, яке вийшло на ринок.

Б. Велике стабільне підприємство, але його тарифи на перевезення незмінні (45 тис. у.е. за перевезення 1 тис. од. товарів).

Вам належить спільно з директором вибрати позиціонування виробленої продукції і домовитися з маркетологом про рекламу. Ви відповідаєте за транспортування продукції.

По закінченні третього року ви під керівництвом директора берете участь в управлінському обстеженні діяльності підприємства.

j. Заступник директора по економіці. Ви відповідаєте за витрати підприємства, здійснюєте оренду й експлуатацію торгових приміщень. Оренда одного торгового залу 50 тис. у.е. Термін оренди - 10 років. Річна плата - 5 тис. у.е. Кожен торговельний зал може бути використаний для реалізації 1 тис. од. товарів в рік. Підприємство може реалізувати два типи товарів (різних за кольором і розміром). Оренда торгових залів проводиться тільки на початку року. Якщо підприємство знаходиться в скрутному становищі, воно може розірвати договори оренди, сплативши орендну плату за поточний рік.

Фіксовані витрати на виробництво 20 тис. у.е. у рік (це витрати на обладнання, отримане по лізингу). Ці витрати стабільні незалежно від обсягів реалізації товарів. Упаковка 1 тис. од. товарів коштує 1,5 тис. у.е. у рік. Зберігання 1 тис. од. товарів обходиться в 0,5 тис. у.е. у рік.

По закінченні третього року ви під керівництвом директора берете участь в управлінському обстеженні діяльності підприємства.

k. Заступник директора з загальних питань. Вам підпорядкований відділ кадрів. Ваше головне завдання - забезпечення підприємства робочою силою. Для забезпечення роботи одного торгового залу необхідно п'ять продавців, заробітна плата яких становить 95 тис. у.е. у рік.

При прийомі на роботу вам треба вибрати один з двох варіантів найму продавців:

А. Найняти тимчасових продавців за строковими договорами на 1 рік і розрахувати їх заробітну плату.

Б. Найняти продавців за контрактом на певний період часу. Контракт укладається строком на 2 роки з можливим подальшим його продовженням ще на один рік (за умовою контракту п'ять продавців отримують заробітну плату 95 тис. у.е. у рік).

У разі розірвання договору на оренду торгового залу ви повинні платити продавцям, прийнятим за контрактом, 65 тис. у.е. у рік на п'ять чоловік за те, що вони залишилися без роботи.

Тимчасові працівники, прийняті на умовах строкових договорів на 1 рік, при розірванні договору оренди можуть бути звільнені. Їм виплачується в порядку компенсації 30 тис. у.е. на п'ять чоловік. Однак ви не зможете найняти продавців в наступному році.

Вам слід оформити контракт або договір з продавцями при прийомі їх на роботу.

По закінченні третього року ви під керівництвом директора берете участь в управлінському обстеженні діяльності підприємства.

Зведені дані для розрахунків

1. Фіксовані витрати

1.1. Фіксовані витрати на утримання дирекції

20 тис. у.е.

2. Інформація для комерційної служби

2.1. Вартість транспортування

45 тис. у.е.

2.2. Вартість транспортування для першого підприємства, який вийшов на ринок

40 тис. у.е.

2.3. Оптова ціна на 1 тис. од. товару

50 тис. у.е.

3. Інформація для економічної служби

3.1. Дані про оренду

3.1.1. Оренда одного торгового залу за 10 років

50 тис. у.е.

3.1.2. Термін оренди 10 років

3.1.3. Норма орендної плати в рік

5 тис. у.е.

3.1.4. Реалізація товарів через один торговий зал за рік

1 тис. од. товарів

3.2.Упаковка 1 тис. од. товарів

1,5 тис. у.е.

3.3. Зберігання товарів (1 тис. од.)

0,5 тис. у.е.

4. Інформація про робочій силі

4.1. Один торговий зал обслуговують п'ять продавців

4.2. Заробітна плата п'яти продавців (тис..е.)

- за договором за рік

110

- за контрактом щорічно

95

4.3. У разі, якщо тимчасові працівники, прийняті на роботу за договором, можуть бути звільнені, їм виплачується вихідна допомога (тис..е.)

30

4.4. У разі розірвання договору на оренду одного залу продавці, що працюють за контрактом, отримують в рік (тис..е.)

65

5. Інформація про кредит

Довгостроковий кредит видається на 3 роки з частковим погашенням по роках і з справлянням

10% в рік

Короткостроковий кредит видається на 1 рік під

20% в рік

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Розрахунково-ділова гра "Ринок"
Ділова оцінка працівників
Ділові бесіди
Культура ділових комунікації
Форми ділової комунікації
Ділові переговори
Роль наказів Генерального прокурора РФ і вказівок керівників слідчих органів в організації кримінального процесу
Технологія ділового спілкування
Стрес-менеджмент в діловому спілкуванні
Національні особливості ділового спілкування (етики)
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси