Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Відповідальність за порушення вимог охорони праці

Посадові особи адміністрації, роботодавці несуть дисциплінарну, адміністративну, матеріальну, а в передбачених законодавством випадках і кримінальну відповідальність за порушення законодавства про охорону праці.

Дисциплінарна відповідальність. Керівник підприємства, керівники підрозділів (цеху, відділу, філії) та їх заступники, з вини яких допускаються порушення правил і норм з охорони праці, які не тягнуть за собою тяжких наслідків і не можуть їх спричинити, на вимогу представницького органу працівників можуть бути піддані дисциплінарному стягненню (зауваження, догана, сувора догана) аж до звільнення.

Адміністративна відповідальність. Роботодавець та посадові особи несуть адміністративну відповідальність відповідно до Кодексу РФ про адміністративні правопорушення:

• за порушення законодавства про працю та про охорону праці;

• порушення законодавства про працю та про охорону праці особою, раніше підданим адміністративному покаранню;

• ухилення роботодавця або особи, яка його представляє, від участі в переговорах щодо укладення, зміни або доповнення колективного договору, угоди або порушення встановленого законом строку проведення переговорів, а так само незабезпечення роботи комісії по укладенню колективного договору, угоди у визначені сторонами строки;

• необґрунтована відмова роботодавця або особи, яка його представляє, від укладення колективного договору, угоди;

• порушення або невиконання роботодавцем або особою, яка його представляє, зобов'язань за колективним договором, угодою;

• приховування страхувальником настання страхового випадку при обов'язковому соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань;

• непокора законному розпорядженню або вимозі посадової особи, що здійснює державний нагляд (контроль), а так само перешкоджання здійсненню цією посадовою особою службових обов'язків;

• невиконання у встановлений термін законного припису (постанови, подання) органу (посадової особи), який здійснює державний нагляд (контроль),

про усунення порушень законодавства;

• неподання або несвоєчасне подання до державного органу (посадовій особі) відомостей (інформації), надання яких передбачено законом і необхідно для здійснення цим органом (посадовою особою) його законної діяльності, а так само надання в державний орган (посадовій особі) таких відомостей (інформації) в неповному обсязі або в спотвореному вигляді.

Стягуються кошти використовуються на фінансування заходів щодо поліпшення умов і охорони праці, передбачених федеральними, галузевими, територіальними цільовими програмами поліпшення умов праці.

Матеріальна відповідальність. Роботодавець несе матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну життю або здоров'ю працівників при виконанні ними трудових обов'язків (ст. 1084 Цивільного кодексу РФ).

Кримінальна відповідальність. Підставою кримінальної відповідальності роботодавця, посадових осіб є вчинення діяння, яке містить всі ознаки складу злочину (ст. 8 Кримінального кодексу РФ (далі - КК РФ)).

Порушення особами, на яких лежали обов'язки з дотримання правил охорони праці, що призвели по необережності заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю людини, карається штрафом у розмірі до 200 тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до 18 місяців, або обов'язковими роботами на термін від 180 до 240 годин, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до одного року (ст. 143 КК РФ). За ті самі порушення, що спричинили з необережності смерть людини, - карається позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Приховування або спотворення інформації про події, факти або явища, що створюють небезпеку для життя чи здоров'я людей карається штрафом у розмірі до 300 тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до двох років або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого (ст. 237 КК РФ).

Невиконання або неналежне виконання (халатність) посадовою особою своїх обов'язків унаслідок несумлінного або недбалого ставлення до служби, що спричинило істотне порушення прав і законних інтересів громадян, карається штрафом в розмірі до 100 тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до одного року, або обов'язковими роботами на термін від 120 до 180 годин, або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до трьох місяців (ст. 293 КК РФ).

Невиконання або неналежне виконання (халатність) посадовою особою своїх обов'язків, що призвело з необережності заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю або смерть людини, карається позбавленням волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Згідно ТК РФ у випадках, якщо діяльність організацій або їх структурних підрозділів, експлуатація обладнання здійснюються з небезпечними для життя і здоров'я працівників порушеннями вимог охорони праці, зазначені діяльність та експлуатація можуть бути припинені відповідно до розпоряджень керівників державних інспекцій праці державних інспекторів праці до усунення зазначених порушень.

Рішення, прийняті керівниками державних інспекцій праці та державними інспекторами праці, можуть бути оскаржені в адміністративному порядку або в суді. Оскарження не зупиняє виконання приписів до ухвалення рішення в адміністративному або судовому порядку.

Рішення про ліквідації організації або припинення діяльності її структурного підрозділу приймається судом на вимогу керівника органу виконавчої влади, що відає питаннями охорони праці, або керівників Федеральної інспекції праці та її територіальних органів за наявності висновку державної експертизи умов праці.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ОХОРОНИ ПРАЦІ
Відповідальність за порушення законодавства про охорону і використання лісів
Відповідальність за порушення вимог в області охорони навколишнього середовища при здійсненні господарської та іншої діяльності
Відповідальність за порушення законодавства про охорону та використання надр
Відповідальність за порушення законодавства про охорону і використання об'єктів тваринного світу
Відповідальність за порушення законодавства про охорону та використання земель
РОЛЬ ФАХІВЦІВ З БЕЗПЕКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ І ВИРОБНИЦТВ (ОХОРОНИ ПРАЦІ) В УПРАВЛІННІ РИЗИКОМ НА ВИРОБНИЦТВІ
Права та обов'язки працівників щодо дотримання вимог охорони праці
ДОТРИМАННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ВИРОБНИЧИХ ОБ'ЄКТІВ І ПРОДУКЦІЇ ВИМОГАМ ОХОРОНИ ПРАЦІ
Злочини проти трудових прав і свобод. Порушення правил охорони праці: поняття, склад і види
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси