Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Теорія комунікації
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Етапи комунікації

При обміні інформацією відправник і одержувач проходять кілька взаємозалежних етапів. Їх завдання - скласти повідомлення і використовувати канал для його передачі таким чином, щоб обидві сторони зрозуміли і розділили вихідну ідею. Це важко, бо кожен етап є одночасно крапкою, у якій зміст може бути викривлений чи повністю втрачений. Хоча весь процес комунікацій часто завершується за кілька секунд, що утрудняє виділення його етапів, їх аналіз допоможе виявити проблеми, які можуть виникнути в різних його точках. Взаємозалежні етапи такі: зародження ідеї, кодування і вибір каналу, передача, декодування.

1 етап - зародження ідеї. Обмін інформацією починається з формулювання ідеї або відбору інформації. Багато спроб обміну інформацією обриваються вже тут, на початку комунікації. На цьому етапі необхідно зрозуміти, яке саме повідомлення ви хочете транслювати, а також оцінити адекватність і доречності ваших ідей з урахуванням конкретної ситуації і мети комунікації.

2 етап - кодування і вибір каналу. Перш ніж передати ідею, відправник повинен за допомогою символів і смислових символів закодувати її, використавши для цього слова, інтонації, жести. Таке кодування перетворює ідею в повідомлення. Відправник має також вибрати канал, сумісний з типом символів, використаних для кодування. До деяких загальновідомих каналів відносяться передача мови і письмових матеріалів, а також електронні засоби зв'язку, включаючи комп'ютерні мережі, електронну пошту, відеострічки і відеоконференції. Якщо канат непридатний для фізичного втілення символів, передача неможлива. Так, наприклад, картину або інше візуальне зображення неможливо передати по звичайному телефону. Якщо канал не занадто відповідає ідеї, що зародилася на першому етапі, обмін інформацією буде менш ефективний. Вибір засобу повідомлення не повинен обмежуватися єдиним каналом. Часто бажано використовувати поєднання двох або більше каналів комунікації. Процес при цьому, безумовно, ускладнюється, оскільки відправнику доводиться встановлювати послідовність використання цих засобів комунікації і визначати тимчасові інтервали в послідовності передачі інформації. Проте дослідження показують, що одночасне використання комбінованих засобів обміну візуальної, усною і письмовою інформацією звичайно ефективніше, ніж, скажімо, обмін тільки письмовій або візуальною інформацією (переконатися в справедливості даного твердження досить легко - вимкніть звук працюючого телевізора і ви миттєво відчуєте дискомфорт від браку необхідної інформації).

3 етап - передача. На третьому етапі відправник використовує канал для доставки повідомлення (закодованої ідеї або сукупності ідей) одержувачу. Мова йде про фізичну передачу повідомлення, технічної складової процесу взаємодії, яку багато людей помилково і приймають за сам процес комунікацій. У той же час, як ми бачили, передача є лише одним з етапів, через які необхідно пройти, щоб донести ідею до іншої особи.

4 етап - декодування. Після передачі повідомлення відправником одержувач декодує його. Декодування - це переклад символів відправника в думки одержувача. Якщо символи мають точно таке ж значення для одержувача, як і для відправника, то адресат буде знати, що саме мав на увазі відправник, коли формувалася його ідея. Якщо реакції на ідею не потрібно, процес обміну інформації на цьому повинний завершитися. Проте з ряду причин одержувач може надати дещо інший, ніж в голові відправника, сенс повідомлення. З точки зору ініціатора комунікації, обмін інформацією слід вважати ефективним, якщо одержувач продемонстрував розуміння ідеї, здійснивши дії, яких чекав від нього відправник.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Витоки та основні етапи розвитку теорії комунікації
Переконуюча комунікація
Типи комунікації
Етап виготовлення пробної партії
ВИДИ І ФОРМИ КОМУНІКАЦІЇ
Третій етап
Поняття комунікації: цілі, функції, етапи
Маркетингові комунікації
Перший етап
Роль невербальних комунікацій на міжнародних переговорах
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси