Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Макроекономіка
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Вплив бюджетно-податкової політики на сукупну пропозицію

Більшість економістів вважають, що короткострокові ефекти бюджетно-податкової політики проявляються насамперед через сукупний попит. Проте заходи бюджетно-податкової політики здатні впливати й на сукупну пропозицію. Теоретичною основою обґрунтування цього впливу є концепція "економіки пропозиції", прихильники якої виявилися в центрі уваги після нафтових шоків 70-х роках XX ст., коли в боротьбі зі стагфляцією політика управління сукупним попитом виявилася неефективною.

Центральне місце в стимулюючому впливі на сукупну пропозицію дана теорія відводить скорочення податків. Під час правління президента Р. Рейгана за рецептами прихильників "економіки пропозиції" - деякі з них увійшли до складу американської адміністрації, податкові ставки в період 1981-1983 рр. були скорочені на 30%. Лідери економічної теорії пропозиції відкидали положення про те, що скорочення податкових ставок призведе до зростання бюджетного дефіциту. Навпаки, згідно з їх твердженнями, зменшення податків матиме такий потужний вплив на обсяг випуску, що загальні податкові надходження до бюджету збільшаться, а рівень інфляції впаде.

Аргументуючи необхідність зниження податкових ставок, прихильники "економіки пропозиції" апелювали до кривої Лаффера і були переконані, що ситуація в Сполучених Штатах відповідає точці цієї кривої на її низхідному ділянці, праворуч від точки максимуму, наприклад в точці С (рис. 5.16). Вони вважали, що зниження податкових ставок володіє сильним мотиваційним ефектом.

Рис. 5.16. Можливий стан економіки на кривій Лаффера

При успішній політиці стимулювання сукупної пропозиції (рис. 5.17) у короткостроковому періоді зростає випуск і знижується інфляція: крива SRAS зміщується вправо, і короткострокова рівновага встановлюється в точці Ст. Найбільший результат досягається при поєднанні політики стимулювання приватних інвестицій (відображається зсувом кривої сукупного попиту AD з положення1 в положення AD2) і політики стимулювання сукупної пропозиції, коли в довгостроковому періоді зростає потенціал (крива LRAS зміщується вправо). У цьому випадку стан нового довгострокового рівноваги відображається точкою В'.

Рис. 5.17. Наслідки успішної політики пропозиції

Критики "економіки пропозиції" погоджуються з тим, що збільшення податкових ставок пригнічує економічну активність, а зниження податкових ставок впливає на стимули до праці, інвестицій, заощаджень, розширення виробництва і веде до збільшення випуску. Однак, як зазначають критики, не існує жодних підтверджень того, що стимули після зниження податків посилюються настільки, що забезпечують зростання державних доходів. Факти свідчать про те, що після зниження податків у США обсяг податкових надходжень до бюджету впав. Що стосується додаткових стимулів до інвестицій, то віддача від них буде отримана не відразу, виявиться, швидше за все, в довгостроковій перспективі і чи дасть ефект у вигляді розширення сукупної пропозиції в короткостроковому періоді. З компонентів сукупного попиту однозначно позитивно на зниження податкових ставок відреагує споживання, і якщо розширення сукупного попиту випередить розширення сукупного пропозиції (а сукупний попит змінюється швидше, ніж сукупна пропозиція), то зниження податків призведе до інфляції та бюджетного дефіциту. Саме такими наслідками завершилася податкова реформа в США, вважають критики "економіки пропозиції": інфляцію довелося "гасити" жорсткою кредитно-грошовою політикою.

Нарешті, на практиці не існує жодних критеріїв, що дозволяють визначити, якій точці на кривій Лаффера відповідає ситуація у системі оподаткування країни. Якщо економіка знаходиться в точці С (див. рис. 5.16), то зниження податкових ставок може дійсно збільшити податкові надходження, але якщо рух починається з точки, то неминуче зростання бюджетного дефіциту з усіма його негативними наслідками.

Разом з тим неможливо не погодитися з положеннями теорії "економіки пропозиції" про те, що вплив на сукупну пропозицію при реалізації програм підтримки зайнятості, перепідготовки працівників, стимулювання конкуренції, фінансування наукових досліджень і розробок, заходів щодо скорочення "податкового клина" через податкову реформу, вдосконалення механізму трансформації заощаджень в інвестиції благотворно позначається на економіці.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Сукупний попит і сукупна пропозиція
Макроекономічна рівновага в моделі сукупного попиту і сукупної пропозиції. Перехід від короткострокового до довгострокового рівноваги
БЮДЖЕТНО-ПОДАТКОВА ПОЛІТИКА
Бюджетно-податкова політика в моделі IS-LM та її вплив на короткострокова рівновага
Модель IS-LM та ефективність бюджетно-податкової і кредитно-грошової політики
Вплив бюджетно-податкової політики на стан державного бюджету
Бюджетно-податкова політика в умовах гнучких цін
Сукупний попит і сукупна пропозиція
Сукупний попит і сукупна пропозиція
Сукупна пропозиція та фактори, що його визначають
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси