Меню
Головна
 
Головна arrow Психологія arrow Конфліктологія в соціальній роботі
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Об'єкт і предмет конфлікту

Конфлікти розрізняються за змістом, тобто за об'єктом зіткнення. Якщо умовно позначити суб'єкти конфлікту - С1 і С2, а об'єкт їхнього інтересу - О, то формула змісту конфлікту буде виглядати наступним чином: С1 - С2, а доповненням до неї - предметне позначення об'єкта зіткнення.

Об'єкт конфлікту - це матеріальна (ресурс), соціальна (влада) або духовна (ідея, норма, принцип) цінність, до володіння або користування якої прагнуть обидва суб'єкта конфлікту. Об'єкт конфлікту може бути діленим і неподільним. Умовою конфлікту є прагнення хоча б однієї із сторін на неподільність об'єкта, бажання вважати його неподільним, повністю володіти ним. Таке розуміння відкриває більш широкий спектр варіантів вирішення конфлікту, тобто для конструктивного вирішення конфлікту необхідно змінювати не тільки його об'єктивні складові, але й суб'єктивні.

Якщо конфлікт між суб'єктами не має об'єкта зіткнення, то він є хибним. У подібному неправдивому конфлікті немає змістовного компонента. Його основа - несприятливий психологічний стан суб'єкта. Принцип дії таких конфліктів - "Я категорично проти, тому що у мене поганий настрій!" Схематично цю групу конфліктів можна виразити так: С1 - С2. Підставою такого роду зіткнення є особливий стан суб'єкта, а причина, тобто об'єкт інтересу, відсутня, зіткнення формується навколо порожнечі. І як тільки налагоджується психологічний стан одного з суб'єктів, налагоджуються стосунки між опонентами. У конфліктах такого типу необхідно не дозволяти конфлікт, так як його немає, а бути уважним до іншого, помічати його самопочуття, поважати несприятливий стан партнера.

Об'єктом побутових конфліктів є побутове пристрій. Схематично дану групу конфліктів можна позначити так: С1 - Побутове пристрій - С2.

В адміністративних конфліктах об'єктом зіткнення стають повноваження суб'єктів: С1 - Повноваження - С2.

В якості об'єкта професійного конфлікту виступає професійна діяльність: С1 - Професійна діяльність - С2. Такі конфлікти виникають між представниками однієї професійної сфери.

У центрі ідеологічного конфлікту завжди стоїть різне ставлення суб'єктів до одного і того ж явища ціннісного плану. Схематично це можна зобразити так: С1 - Ставлення - С2.

Протиріччя між характеристиками психологічних процесів і властивостей психіки двох суб'єктів породжують психологічний конфлікт. Об'єктом зіткнення в психологічному конфлікті є психологічне властивість, незручне для одного з суб'єктів: С1 - Особливість властивостей і психічних процесів - С2.

Об'єктом етичних конфліктів є норми поведінки: С1 - Норми поведінки - С2.

Також зустрічаються конфлікти зміщеного підстави, коли паралельно присутні два об'єкта: інтереси двох суб'єктів (у кожного свій), і суб'єкти у зіткненні пред'являють один одному різні за характером вимоги. Схематично дану групу конфліктів можна представити так:С1 - О1 - О2 - С2.

Отже, щоб визначити, чим наповнений конфлікт, тобто яке його зміст, слід вичленити об'єкт зіткнення суб'єктів.

Цей структурний параметр характеризує змістовну сторону конфлікту. Для його визначення важливо виявити, з приводу чого суб'єкти протистоять, що робить увага і прагнення кожного з них суперечать один одному, з'ясувавши тим самим їх взаємну готовність протиборство між собою. Це становить власний предмет конфлікту.

Предмет конфлікту - це існуюча або уявна проблема, що служить основою конфлікту; протиріччя, заради якої сторони вступають у протиборство.

Суть протиріччя в більшості випадків не лежить на поверхні. Суб'єкти можуть сприймати конфлікт з різним ступенем відповідності образу конфліктної ситуації реальності. Можна виділити чотири типи конфліктів.

1. Латентний конфлікт. Конфліктна ситуація об'єктивно існує, але не усвідомлюється, не сприймається учасниками. Конфлікту як соціально-психологічного явища немає.

2. Неадекватно сприйнятий конфлікт. Конфліктна ситуація об'єктивно існує і сприймається сторонами як конфліктна, проте з тими чи іншими істотними відхиленнями від дійсності.

Спотворене сприйняття конфліктної ситуації породжує невизначеність результату конфлікту.

3. Помилковий конфлікт. Конфліктна ситуація об'єктивно відсутня, однак сторони помилково сприймають свої відносини як конфліктні.

4. Адекватний конфлікт. Конфліктна ситуація об'єктивно існує і за ключовим характеристикам адекватно сприймається учасниками.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Поняття конфлікту, його об'єкта і суб'єкта, динаміка розвитку
Види конфліктів
Предмет, об'єкт і суб'єкт оцінки
ОБ'ЄКТ І ПРЕДМЕТ ЗЛОЧИННОГО ПОСЯГАННЯ
Співвідношення об'єкта і предмета злочинного посягання
Виникнення і розвиток конфліктів
Предмет та об'єкт теорії комунікації
Об'єкт і предмет судово-психіатричної експертизи
Типологія конфліктів
Конфлікти у діловій сфері
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси