Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Податкові системи зарубіжних країн
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Податкові системи країн - членів Митного союзу (Республіки Казахстан і Республіки Білорусь)

Розвиток торговельно-економічних відносин на пострадянському просторі в кінці 90-х рр. XX - початку XXI ст. сформувало потребу в усуненні суттєвих перешкод на шляху руху товарів і послуг у межах Росії, Білорусі і Казахстану. Підсумком тривалого переговорного процесу стало формування Митного союзу трьох країн. Вищим органом Митного союзу є Міждержавні Ради на рівні глав держав і глав урядів. Сторони Митного союзу Договором від 6 жовтня 2007 р. заснували комісію Митного союзу - єдиний постійно діючий регулюючий орган союзу.

Формування Митного союзу передбачає створення єдиної митної території, в межах якої не застосовуються мита та обмеження економічного характеру, за винятком спеціальних захисних, антидемпінгових і компенсаційних заходів. У рамках Митного союзу застосовується єдиний митний тариф та інші єдині заходи регулювання торгівлі товарами з третіми країнами.

В цих умовах відмінності в податкових системах, застосування різних податків до однотипних операцій, різні рівні оподаткування аналогічними податками і інші особливості національних податкових систем будуть провокувати активізацію процесу міжнародної податкової конкуренції. Три країни Митного союзу - Росія, Казахстан і Білорусь мають істотно різні рівні податкового навантаження (рис. 4.3).

Рис. 4.3. Податкова (розширена) навантаження в країнах - членах Митного союзу

Для порівняння на рис. 4.3 наведено дані про доходи розширених консолідованих бюджетів всіх трьох країн, тобто включаючи формально неподаткові платежі, що надходять як у державні і місцеві бюджети, так і в спеціально формуються фонди.

З наведених даних видно, що найбільш високою є сумарна податкове навантаження на економіку в Республіці Білорусь. В середньому за 2006-2010 рр. навантаження тут становила 47,1%, в той час як в Росії вона була майже на 10 відсоткових пунктів нижче (37,7% ВВП), а в Казахстані - ще на 15,6 пунктів нижче (22,1% ВВП).

Розглянемо податкові системи двох країн, які входять разом з Росією в Митний союз, більш докладно.

Податкова система Республіки Казахстан

Податкова система Республіки Казахстан почала формуватися майже одночасно з сучасної російської податковою системою. У 1992 р. була прийнята ціла серія документів, які регулювали питання оподаткування в країні.

Суттєві зміни в податкову систему країни були внесені у 1998 р. з прийняттям і введенням в дію Податкового кодексу Республіки Казахстан (НК РК). Сьогодні саме цей документ є основним нормативним правовим актом, що регулює процеси обчислення і сплати податків, а також питання податкового контролю.

Сучасна податкова система Казахстану формує відносно невисокий рівень податкового тягаря (якщо порівнювати його з рівнем податкового тягаря економічно розвинених країн). Так, протягом другої половини 2000-х рр. доходи державного бюджету країни становили близько 22,0% ВВП. Податкові доходи в цей період становили приблизно 70% всіх надходжень у бюджетну систему країни.

Основними податковими доходами державного бюджету Республіки Казахстан є корпоративний прибутковий податок, на частку якого у 2010 р. припадало 28,53% всіх податкових надходжень, ПДВ - 23,08% всіх доходів, а також митні платежі (12,01% надходжень). Вельми значущими для формування доходів бюджетної системи (рис. 4.4) є також такі податки, як індивідуальний прибутковий податок (10,64% доходів), соціальний податок (8,65%) і надходження за використання природних та інших ресурсів (7,88%).

Республіка Казахстан є унітарною державою і, відповідно, податкова система цієї держави має два рівні - національний (державний) і місцевий. Порядок зарахування тих чи інших податків та платежів у різні ланки бюджетної системи встановлюються Бюджетним кодексом Республіки Казахстан і Законом про республіканському бюджеті.

У Республіці Казахстан діють наступні податки:

- корпоративний прибутковий податок;

- індивідуальний прибутковий податок;

- податок на додану вартість;

- акцизи;

- рентний податок на експорт;

- спеціальні платежі і податки надрокористувачів;

- соціальний податок;

- податок на транспортні засоби;

- земельний податок;

- податок на майно;

- податок на гральний бізнес;

- фіксований податок;

- єдиний земельний податок.

Рис. 4.4. Структура податкових доходів бюджетної системи Республіки Казахстан (2010)

До числа інших обов'язкових платежів у бюджет НК РК відносить державне мито, а також цілий ряд зборів. Це реєстраційні збори; збір за проїзд автотранспортних засобів по території Республіки Казахстан; збір з аукціонів; ліцензійний збір за право заняття окремими видами діяльності та ін) і платежів (плата за користування земельними ділянками; плата за користування водними ресурсами поверхневих джерел і ін).

Роль митних зборів у формуванні доходів бюджетної системи Республіки Казахстан дуже значна - на частку цього джерела у 2010 р. припадало 12% всіх надходжень. Однак у Казахстані, так само як і в Росії, мита регулюються не Податковим кодексом, а Митним і з правової точки зору вони не є елементами податкової системи.

КОМЕНТАРІ

В даний час в рамках Митного союзу діє Митний кодекс. Згідно з цим документом митне регулювання в Митному союзі здійснюється у відповідності з митним законодавством Митного союзу, а в частині, не врегульованій цим законодавством, - згідно із законодавством держав - членів Митного союзу.

Порядок зарахування доходів до бюджету того чи іншого рівня бюджетної системи (республіканський бюджет, обласний бюджет, бюджети міст республіканського значення, столиці, бюджет району (міста обласного значення)) встановлюється Бюджетним кодексом Республіки Казахстан і Законами про республіканському бюджеті на відповідний фінансовий рік.

Розглянемо деякі податки, що діють в Республіці Казахстан, більш докладно.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Гармонізація податкових систем країн - членів Європейського союзу
Податкова система Республіки Білорусь
СУВЕРЕННА РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ СВІТОВИХ ПРОЦЕСІВ
Рада арабського співробітництва (САС) - Митний союз
Податкові системи країн, що розвиваються, і країн з перехідною економікою
Соціальне забезпечення в Республіці Казахстан
Податкова система Республіки Білорусь
Податкова система Чеської Республіки
Податкові системи унітарних держав
Правові основи податкової системи
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси