Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Економіка підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Управління конфліктами

Конфлікти на підприємстві виникають в процесі взаємодії та спілкування людей між собою. Конфлікт - зіткнення протилежно спрямованих цілей, інтересів, позицій, думок, поглядів двох чи більше осіб. В основі будь-якого конфлікту лежить ситуація, що включає або суперечливі позиції сторін з якого-небудь приводу, протилежні цілі або засоби їх досягнення, або розбіжність інтересів, бажань опонентів і т. д.

Існує безліч причин для конфліктів. Зазвичай це недоліки в організації виробництва, управління і праці, неправильні дії керівника й підлеглих, психологічна несумісність людей, порушення трудового законодавства і т. д.

По спрямованості конфлікти діляться на горизонтальні, вертикальні, змішані. До горизонтальним відносяться такі конфлікти, у яких не задіяні особи, які перебувають у підпорядкуванні один у одного, до вертикальних - тз них, в яких беруть участь особи, які перебувають у підпорядкуванні один у іншого.

За значенням для організації конфлікти поділяються на конструктивні (творчі) і деструктивні (руйнівні). Перший з них буває тоді, коли опоненти не виходять за рамки етичних норм, ділових відносин, другий - коли порушуються норми поведінки, не враховуються інтереси сторін і т. д. Конфлікти можуть бути діловими і особистісними.

Вирішення конфлікту являє собою усунення цілком чи частково причин, що породили конфлікт, або зміну цілей учасників конфліктів:

(1) постійну роботу щодо поліпшення умов праці, вдосконалення її оплати, поліпшення організації виробництва;

(2) суворе дотримання не тільки духом, але й букві трудового законодавства;

(3) дотримання службової етики;

(4) облік очікувань підлеглих працівників.

Для управління конфліктом також можна використовувати дві стратегії - попередження та вирішення.

Стратегія попередження конфлікту являє собою заходи організаційного і роз'яснювального характеру.

Стратегія вирішення конфлікту спрямована на те, щоб змусити або переконати конфліктуючі сторони припинити ворожі дії і, почавши переговори між собою, знайти рішення, яке не тільки виключає чиє-то поразка, але і вказує напрямки подальших дій. Реалізуючи її, керівник починає з показу неможливості досягнути за допомогою конфлікту бажаних цілей. Потім він визначає причини виникнення конфлікту, його межі, позиції сторін, їх цілі і разом з учасниками намагається знайти шляхи виходу із становища. При необхідності він застосовує адміністративні заходи, якщо сторони не бажають слідувати переконань і аргументів.

Вирішення конфлікту багато в чому залежить від рівня професійної компетенції керівника, його вміння взаємодіяти з людьми, що не в останню чергу визначається його загальною культурою.

7. Кадрове діловодство. Основу управління становить документована інформація. Інформація фіксується в документах, які надають їй організаційну форму й переміщають у часі і просторі. Документи і документована інформація лежать в основі управлінських рішень і є їх матеріальним втіленням, забезпечують юридичною силою.

У діяльності служби управління персоналом діловодство займає значний обсяг, так як пов'язано з рухом персоналу - це одна з базисних категорій управління персоналом, під якою розуміють: прийом на роботу, переведення на іншу роботу, надання відпустки, звільнення. Документальне оформлення кадрових процедур - невід'ємний обов'язок будь-якого роботодавця, незалежно від масштабів його діяльності та організаційно-правової форми (рис. 17.5).

Рис. 17.5. Перелік кадрових документів в організації

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Управління конфліктом
УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ В ОРГАНІЗАЦІЇ
Види конфліктів
Конфліктні ситуації, конфлікти, управління конфліктами
Конфлікти у суспільній та індивідуальній діяльності, національно-етнічні конфлікти, конфлікти у сфері управління
Управління конфліктами в організаціях
Рекомендації з управління конфліктами
Управління конфліктом
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси