Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Способи захисту харчової сировини, води, напівфабрикатів та готової продукції

Кожна держава має свою систему захисту, розроблену стосовно до відповідних умов його діяльності. Системи захисту узгоджуються між державами. Спільними для всіх держав є цілі, завдання та заходи по захисту рослин, води, тварин, напівфабрикатів, готової продукції та населення.

Захист рослин від зараження їх отруйними речовинами і бактеріальними засобами передбачає сукупність агротехнічних, хімічних, механічних та біологічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню і на знищення шкідників та збудників хвороб рослин. Важливе значення в цьому випадку набуває система заходів, попереджає появу і поширення шкідників, хвороб, бур'янів і речовин, які уражають рослини.

Захист джерел води забезпечується сукупністю заходів, спрямованих на запобігання потрапляння у воду радіоактивних речовин, отруйних речовин і бактеріальних засобів.

Захист тварин передбачає їх збереження, а також зменшення небезпеки зараження і скорочення можливих втрат.

Аналогічно передбачається захист напівфабрикатів і готової продукції для населення і тварин. Головне в заходи по захисту - не допустити або максимально ослабити вплив уражаючих факторів на людей і зберегти їх працездатність і життєдіяльність.

Вирішальне значення у захисті сировини, води, напівфабрикатів і готової продукції набуває герметизація. За способами здійснення герметизація може бути повною і найпростішої.

Повна герметизація здійснюється, як правило, на підприємствах при будівництві або реконструкції виробничих приміщень, коли всі герметизуючі пристрої встановлені капітально і приводяться в дію за допомогою серводвигунів. У всіх інших випадках герметизація досягається найпростішими засобами.

Крім герметизації важливе місце в захисті продукції займають:

• раціональне розміщення органів виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, забезпечення технології та режимів роботи, що виключають зараження води, рослинності, тварин і різного виду продукції;

• забезпечення надійних режимів роботи підприємств, що виробляють і використовують радіоактивні і сильнодіючі отруйні речовини, з метою виключення витоку і потрапляння шкідливих речовин у водоймища, рослинний світ та корм для тварин;

• виділення охоронних зон джерел водопостачання, водопровідних споруд і дотримання встановленого режиму їх функціонування, що виключає попадання у воду отруйних та інших шкідливих речовин;

• раціональне розміщення та будівництво складських приміщень та холодильників, що забезпечують надійний захист продукції від забруднення шкідливими речовинами в місцях її виробництва, зберігання і реалізації;

• створення спеціалізованих засобів і умов, що забезпечують безпеку транспортування сировини, води, напівфабрикатів і готової продукції;

• наявність необхідної кількості захисних матеріалів (плівки, брезенту, прогумованої тканини, целлофаны тощо) у місцях виробництва, зберігання, транспортування та реалізації сировини, напівфабрикатів і готової продукції;

• дотримання нормативних вимог виробництва, зберігання, транспортування та реалізації продукції;

• проведення санітарно-ветеринарних заходів, дотримання пожежної безпеки;

• наявність підготовлених спеціальних формувань позаштатних підрозділів та навчання населення захисту водойм, рослинного і тваринного світу та продукції сільського господарства від забруднення шкідливими речовинами.

Важливе місце в системі заходів щодо захисту сировини, води, напівфабрикатів і готової продукції займає тара. Вона використовується як для зберігання, так і для транспортування продукції.

Залежно від характеру захисних властивостей тара підрозділяється на три категорії: вищу, першу і другу.

Тара вищої категорії забезпечує повний захист продукції від поразки (забруднення) радіоактивними, отруйними речовинами і бактеріальними засобами. До неї відносяться металеві і скляні ємності (банки, пляшки тощо).

Тара першої категорії, що захищає продукцію від забруднення радіоактивними речовинами і бактеріальними засобами, але не забезпечує надійного захисту продукції від парів отруйних речовин. До цієї категорії зазвичай відносяться різного роду дерев'яні бочки, ящики з поліетиленовими вкладишами.

Тара другої категорії забезпечує захист сировини, води, напівфабрикатів і готової продукції тільки від забруднення радіоактивними речовинами.

Для захисту сировини, води, напівфабрикатів і готової продукції при перевезенні готуються відповідні транспортні засоби.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Знезараження харчової сировини, води, напівфабрикатів та готової продукції
Правила проведення сертифікації харчових продуктів і продовольчої сировини
Вплив вражаючих факторів на продовольство і харчова сировина
Документальне оформлення наявності та руху готової продукції
ОБЛІК ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Бухгалтерський облік зберігання готової продукції
Вплив хімічних речовин на харчову сировину і продовольство
Вплив бактеріальних засобів на харчову сировину і продовольство
Порядок проведення обов'язкової сертифікації харчової продукції
Готова продукція
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси