Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для подрібнення

Конструкція завантажувальної горловини вовчка (рис. 10.2) повинна запобігати утворенню "склепінь" і зависання оброблюваного продукту. У разі необхідності для проштовхування сировини передбачаються штовхачі, що забезпечують безпеку і зручність в роботі. Привід до виконавчих органів вовчка повинен розташовуватися усередині станини і мати суцільне огородження. Огородження і щитки на монтажні вікна повинні мати кріплення, що виключають їх зняття або відкривання без інструменту, спеціальних ключів і пристосувань.

Вовчки слід обладнати відкидним столом і підніжкою, що забезпечують зручність санітарної обробки і розбирання ріжучого інструменту. Відкидний стіл і підніжка блокуються з пусковим пристроєм, що запобігає пуск в роботу вовчка при відкинутою майданчику або підніжці. Для безпечного розбирання ріжучого механізму при санітарній обробці машини застосовують пристосування для відгвинчування затискної гайки і спеціальний гачок, додаються в комплекті поставки.

Зона обертання ножів куттери та передавальні механізми повинні бути закриті кришками, сблокированными з пусковим пристроєм. При відкритій будь кришок куттери повинна бути виключена можливість пуску його в роботу. Для зручного і безпечного вивантаження з чаші переробленого фаршу куттер слід забезпечувати тарілчастим выгружателем, сблокированным з пусковим пристроєм. При підйомі тарілки выгружателя повинно припинятися обертання самої тарілки і чаші куттера. Дежа куттера-мішалки повинна мати запобіжну планку, сблокированную з приводом, що забезпечує відключення машини при торканні рамки діжі.

Рис. 10.2. Дзига: а - схема вовчка: 1 - підпірна решітка; 2 - ріжучий механізм; 3 - ножовий вал; 4 - робочий шнек; 5 - одновитковая лопать; 6 - бункер; 7 - кліноременная передача робочу шнека; 8 - кліноременная передача ножового валу; 9 - електродвигун; 10 - майданчик для санобробки; 11 - жолоб; 12 - трубчаста насадка; б - ріжучий механізм

У машині для подрібнення блочного замороженого м'яса зона роботи шнеків і зона обертання ножів повинні бути закриті кришкою, зблокованій з пусковим пристроєм. При відкритій кришці пуск машини повинен бути виключений. Подрібнювач обладнується огорожею, не допускає розльоту роздроблених частин в сторони. Козирок подрібнювача, направляючий подрібнене м'ясо в приймальний бункер, оснащують блокуючим пристроєм, що відключає подрібнювач при переповнення бункера.

Ріжучі механізми шпигорезок закривають кожухами або кришками (вертикальні шпигорезки), що мають блокуючі пристрої з кінцевими вимикачами, що відключають привід і ножі при відкриванні кришки або кожуха. Гідравлічні шпигорезки повинні мати манометр і запобіжний клапан, а циліндр закривають кожухом. Для запобігання попадання рук в рухомі ножові рамки вертикальних шпигорезок при відкриванні столу повинно бути передбачено блокувальний пристрій, що автоматично вимикає машину. Завантажувальні камери вертикальних шпигорезок повинні мати зручні ручки, що забезпечують безпечне переміщення камер. Шпик слід подавати в канал шпигорезки штовхачем з обмежувачем.

Подачу кістки в машини для дроблення і вивантаження меленої сировини необхідно механізувати. Верхній люк машини оснащують огорожею, що перешкоджає викиданню кістки. Для обслуговування люка встановлюється майданчик, підлога якої має бути нижче верхньої кромки люка не менше ніж на 0,8 м. Огорожу завантажувальних люків має бути сблокировано з пусковим пристроєм приводу дробильної машини. Пуску дробильної машини повинні передувати попереджувальні звуковий і світловий сигнали тривалістю не менше п'яти секунд. Для зменшення шуму дробильні машини повинні бути виділені в окремі приміщення і встановлені на виброизолирующем фундаменті.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для формування м'ясопродуктів
Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для засолу
Загальні вимоги безпеки, що пред'являються до конструкції технологічного обладнання
Контроль вимог безпеки та екологічності при експлуатації обладнання
Вимоги безпеки при експлуатації будівельних лісів
Безпечна експлуатація технологічного обладнання м'ясної галузі
Заходи пожежної безпеки при експлуатації газовикористовуючого обладнання
Безпечна експлуатація загальнозаводського обладнання
Загальні вимоги безпеки при експлуатації аміачного і фреонового холодильного обладнання
Вимоги безпеки при збиранні та санітарної обробки технологічного обладнання
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси