Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Аналіз і оцінка ризику виробничої діяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Навчання безпечної діяльності

Психологами показано, що людина у своїй практичній діяльності керується двома категоріями знань: отриманими від педагога, більш досвідченого колеги або з книг (названі психологами "холодними") і накопиченими у власній практичній діяльності, на власному досвіді (названий - вими "гарячими"). Для використання "холодних" знань в предметній діяльності їх потрібно переводити на мову практики (а вони часом не дуже-то узгоджуються з ним), "гарячі" знання виявляються тісно вплетеними в практику, тому вони ближче і зрозуміліше робочого людині. Отже, при вивченні питань безпеки праці слід підносити "холодні" знання в такій формі, щоб вони якомога легше трансформувалися для вирішення практичних завдань і знаходили практичне підтвердження у "гарячих" знаннях.

Вибір методів навчання здійснюється на основі аналізу помилок. Всі помилки робочих поділяються на дві загальні категорії:

1) помилки психомоторні (автор називає їх помилками фізичного досвіду);

2) помилки прийняття рішення (помилки пізнавального досвіду).

Помилки психомоторної сфери виникають на рівні рухових операцій і проявляються в незручних рухових актах. Незважаючи на те, що робочих спеціально навчають виконання ручних операцій, виробляють у них необхідні для цього навички та вміння, причинами нещасних випадків нерідко є саме помилки такого типу. І виникають вони найчастіше, як показує досвід, не стільки із-за недостатнього розвитку навичок або їх руйнування (в зв'язку з втомою, хворобою тощо), скільки в результаті неповноти сенсорного синтезу. Неврахування окремих зовнішніх умов веде до неправильної оцінки обстановки, завдання, а тому й до вибору неправильного способу дії по її вирішенню. Всі ці взаємопов'язані чинники і породжують помилки психомоторної сфери. Тому для безпечного виконання моторних дій слід насамперед виробити вміння повно і правильно оцінювати ситуацію. При наявності необхідних рухових навичок такі вміння будуть сприяти виключенню психомоторних помилок і нещасних випадків цієї категорії.

Значно складніше навчати робітників вмінню приймати правильні рішення і уникати при цьому небезпечних помилок. Можна виділити два типу таких помилок:

1) помилки, що допускаються в задачах з обмеженим вибором (коли потрібно приймати рішення про вибір одного з кількох можливих дій);

2) помилки у завданнях з відкритим кінцем (де теж є ряд шляхів, але при виборі будь-якого з них виникають нові завдання).

Прийняття доцільного і безпечного рішення в задачах з обмеженим вибором навчити, очевидно, не настільки вже складно. Важче навчити прийняття рішення в задачах з відкритим кінцем. Для спрощення рішення використовують методику, яка встановлює певну ієрархію рівнів мислення у таких завданнях:

- знання - здатність дізнаватися, ідентифікувати окремі явища;

- розуміння - здатність викласти, пояснити дане явище;

- застосування - здатність у певних ситуаціях докладати і використовувати свої знання, розуміння;

- аналіз - здатність розкласти дане явище на його складові;

- синтез - здатність за складовими відтворити дане явище;

- оцінка - здатність критично осмислити це явище.

При навчанні, на думку психологів, потрібно послідовно переводити учня від рівня знання до рівня розуміння і так далі до здатності критично оцінювати сформовану ситуацію.

Для уникнення помилок різних категорій потрібні різні мінімальні рівні пізнання. Так, для виключення помилок психомоторики необхідно навчання щонайменше до рівня "розуміння". Щоб уникнути помилок у прийнятті рішення при обмеженому виборі, учень повинен неодмінно досягти рівня "застосування". Для успішного вирішення задач прийняття рішення з відкритим кінцем потрібна підготовка більш високого рівня, тобто здатності до критичних оцінок ситуацій. Резюмуючи цей висновок автора, слід зауважити, що здатність до критичної оцінки виявляється важливою для уникнення всіх названих категорій помилок і саме до цього рівня навченості слід прагнути для забезпечення безпечної роботи.

Необхідно зазначити, що навчання безпечній праці повинно бути органічно пов'язане з навчанням професії. У той же час вироблення рухових, сенсомоторних та інших навичок праці слід орієнтувати не тільки на економне отримання високих результатів, але і досягнення їх неодмінно безпечним шляхом, тобто з урахуванням міркувань безпеки слід навчати також вирішення розумових завдань і проблемних ситуацій, що виникають в процесі роботи.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Методологічні засади навчання
Стимулювання безпечної діяльності
Навчання в цілісному педагогічному процесі
Діяльність вчителя та учнів у процесі навчання
Діяльність учнів у процесі навчання
Навчання в процесі виробничої діяльності
Зародкові форми навчання та інтелектуально-пристосувальною діяльності тварин
Оцінка ефективності навчання
Забезпечення безпечних умов праці при використанні офісної техніки
Безпечна організація електро - і газозварювальних робіт
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси