Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для засолу

Тазики, чани, ковші, що використовуються для засолу м'яса, повинні мати гладку, без гострих кромок і задирок поверхню. Під час витримки в засолі сировини в ночвах або на рамах і в ковшах слід дотримуватися допустимі навантаження на шляхові балки підвісних шляхів. Допустима питома навантаження на один погонний метр підвісного шляху повинна бути позначена на трафареті, вивішена на видному місці на початку і в кінці підвісного шляху. На пневматичної лінії установки для засолу свинокопченостей повинні бути встановлені запобіжний клапан, манометр регулятор тиску повітря. Робітник, що обслуговує установку, повинен бути забезпечений захисними окулярами, гумовими рукавичками, непромокальним фартухом.

Посол і укладання шкур в штабелі необхідно виконувати у відповідності з діючою технологічною інструкцією, при цьому відстань штабелів повинна бути не менше: до опалювальних приладів - 1,0 м, до стін - 0,5 м, між штабелями - 0,2 м, висота штабелів - не більше 2 м. Ширина проїздів між штабелями повинна бути не менше максимальної ширини підлогового транспорту з вантажем плюс 0,8 м. Транспортувати шкури до місць їх обробки слід за допомогою різних механізмів або спусків, які повинні бути міцними, легко очищатися, виключати викид сировини і забезпечувати плавне його пересування.

Приготування консервуючих сумішей і тузлучных розчинів слід проводити в окремих приміщеннях, обладнаних ефективною припливно-витяжною вентиляцією. Робітники допускаються до приготування сухих посолочних складів і тузлучных розчинів з застосуванням кремнефтористого натрію тільки після інструктажу про його отруйних властивостях і заходи безпеки при роботі з ним. Їх необхідно забезпечити спецодягом з щільної бавовняної тканини, прогумованими фартухами, рукавицями, захисними окулярами і респіраторами. На робочих місцях приготування посолочних складів і тузлучных розчинів з застосуванням антисептика (кремнефтористого натрію, нафталіну) повинні бути вивішені попереджувальні знаки із смисловим значенням “Обережно! Отруйні речовини!" та інструкції з безпечного ведення робіт.

Кремнефтористий натрій необхідно зберігати на складі і відпускати лише з дозволу начальника цеху консервування шкур. Антисептик слід відпускати лише в кількості, необхідній для приготування добового запасу консервує складу або тузлука. Залишок кремнефтористого натрію повинен бути повернуто на склад. На дверях складів і всередині їх повинні бути вивішені попереджувальні знаки із смисловим значенням “Обережно! Отруйні речовини!", а на зовнішній стороні дверей - також знаки, що забороняють палити, користуватися відкритим вогнем. Зберігання і приймання їжі у робочих приміщеннях, де працюють з кремнефтористым натрієм, забороняються. По закінченні роботи з антисептиками робітники повинні ретельно мити руки, а після роботи обмиватися під душем.

Зберігати сіль для засолу м'яса допускається в спеціально призначених для цієї мети складах. Злежався сіль слід зламувати пневматичними молотками, кирками або ломами, починаючи з верхніх шарів бурту, залишаючи невеликі уступи, до основи. Залишати верхній шар у вигляді козирка забороняється. При кирковке слежавшейся солі необхідно застосовувати захисні окуляри. Переноска солі вручну забороняється.

Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для перемішування

Особи, допущені до роботи на машині, повинні бути ознайомлені з її пристроєм, знати правила технічного обслуговування та експлуатації і пройти інструктаж по техніці безпеки.

Приводи виконавчих органів (лопатів, шнеків) і перекидання корита повинні мати надійне огородження.

Фаршемішалки з перекидним коритом повинні мати пристрій, який надійно фіксує його в будь-якому положенні. У фаршемешалок і фаршесмесителей з торцевої вивантаженням на люках для вивантаження фаршу передбачаються решітки, зблоковані з пусковим пристроєм і виключають можливість попадання в зону обертання шнеків рук працюючого. Кришки на люках повинні мати ущільнювальні гумові прокладки і підтискають до стінки спеціальною ручкою. Вивантажувати фарш із корита фаршемішалки слід тільки обертовими лопатями при вертикальному положенні корита і закритій гратчастої кришці, залишаючи встановлений зазор між коритом і решіткою для вільного проходу фаршу. Категорично забороняється відкривати кришку корита при наявності напруги на машині під час санітарної обробки.

Забороняється відкривати запобіжну решітку, просовуючи крізь неї руки, розвантажувати вручну фарш до повної зупинки лопатей фаршемішалки. Також завантажувати і додавати сировину в фаршозмішувач при обертанні лопатей. Змінювати напрямок лопатей можна тільки після повної їх зупинки.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для формування м'ясопродуктів
Вимоги до розміщення технологічного обладнання
Загальні вимоги безпеки, що пред'являються до конструкції технологічного обладнання
Контроль вимог безпеки та екологічності при експлуатації обладнання
Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для подрібнення
Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для формування м'ясопродуктів
Загальні вимоги безпеки, що пред'являються до конструкції технологічного обладнання
Контроль вимог безпеки та екологічності при експлуатації обладнання
Вимоги безпеки при експлуатації обладнання для подрібнення
Вимоги безпеки при експлуатації будівельних лісів
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси