Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Теорія організації
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Модель ситуаційного лідерства Бланшарда - Херсі

Згідно з цією концепцією ефективність лідерства залежить від зрілості послідовників. Зрілість складається з двох аспектів професійного і психологічного. І саме від того, наскільки послідовники дозріли до виконання розпоряджень лідера і від їхньої готовності працювати під його керівництвом, і залежить його успіх у групі.

П. Херсі і К. Бланшар виділили чотири стадії зрілості підлеглих.

М1 - люди не здатні й не бажають працювати;

М 2 - люди не здатні, але бажають працювати;

М3 - люди спроможні, але не бажають працювати;

М4 - люди здатні і бажають робити те, що пропонує їм керівник.

Ступінь зрілості є не тільки характеристикою підлеглих, але і залежить від виконуваної задачі. При виконанні одного завдання ступінь зрілості може бути високою, в іншого - низькою.

Виділяються також дві характеристики поведінки керівника.

1. Задачецентрическое (керуючий) поведінка - показує, якою мірою керівник використовує односторонню комунікацію при поясненні того, що і яким чином підлеглий зобов'язаний зробити.

2. Антропоцентричне (підтримує) поведінка - якою мірою керівник використовує двосторонню комунікацію при наданні соціально-емоційної підтримки підлеглим

На основі зіставлення цих трьох факторів (ступінь зрілості підлеглих, задачецентрическое і антропоцентричне поведінка) в моделі виділено чотири типи лідерства:

5 1 (вказує) характеризується високою задачецентричностью і низькою антропоцентричностью. Ефективний при роботі з людьми, які мають нижчий рівень зрілості для виконання даної задачі;

5 2 (переконливий) - з помірною орієнтацією на завдання і людей, ефективний при роботі з людьми, які мають рівень зрілості від низького до середнього;

5 3 (бере участь) - з високою антропоцентричностью і низькою задачецентричностью буде найбільш підходящим для людей із середнім і високим рівнем зрілості;

5 4 (делегує) - з низькими антропоцентричностью і задачецентричностью приведе до успіху тоді, коли працюють люди з високим рівнем зрілості.

Існують і інші ситуаційні моделі лідерства.

Континуум лідерської поведінки Танненбаума - Шмідта

Танненбаум і Шмідт виділяють три сили (три фактори), що впливають на стиль керівництва: тип особистості самого лідера; характеристики його послідовників; тип ситуації, в якій вони знаходяться. Під впливом цих трьох сил керівник вибирає один з семи зразків поведінки, крайніми з яких є лідер авторитарного типу і лідер демократичної (кооперативного) типу. Решта займають проміжне положення між зазначеними типами.

Модель ситуаційного лідерства Стинсона - Джонсона

Згідно цієї моделі вибір стилю лідерства визначається такими ситуаційними факторами:

o якість підлеглих (їх потреба в досягненні результатів, знання і досвід);

o структурованість роботи (висока і низька). Також існують два типи орієнтації керівника - орієнтація на результат та орієнтація на стосунки.

Високий інтерес до роботи і низький до відносин з підлеглими з боку лідера ефективний у наступних ситуаціях:

- робота відрізняється високою структурованістю, у послідовників сильна потреба в досягненнях, великі знання і досвід для виконання роботи;

- робота має низьку ступінь структурованості, послідовники не відчувають потреби в досягненні результатів та незалежності, у них низькі знання і досвід.

Низький інтерес до роботи і високий до відносин доцільний у наступних двох ситуаціях:

- робота високо структурована, але послідовники не відчувають потреби в досягненні і незалежності при наявності у них достатніх знань і досвіду;

- робота не структурована, але послідовники мають сильну потребу в досягненні і незалежності при наявності у них великих знань і досвіду.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Модель зрілості виконавців Херсея і Бланшарда
Модель ситуаційного лідерства Фідлера
Ситуаційна модель прийняття рішень Врума - Йеттона - Яго
Континуум лідерської поведінки Танненбаума - Шмідта
Концепція лідерської поведінки. Теорія X і теорія У Д. МакГрегора
Теорія лідерських якостей
Ситуаційна модель Стинсона-Джонсона
Модель ситуаційного лідерства Фідлера
Ситуаційна модель прийняття рішень Врума - Йеттона - Яго
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси