Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Економіка підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Ступінь і характер державної підтримки

Перехід від політики м'якого бюджетного фінансування до жорсткої системі оподаткування підірвала інвестиційний потенціал підприємств. Реформування податкової системи дозволяє державі акумулювати величезні фінансові ресурси, що відкриває широкі можливості для формування і здійснення державної інвестиційної програми. Політика цільового кредитування та режим державних гарантій по інвестиційним проектам у пріоритетних секторах економіки забезпечать системність реструктуризації, підвищать се ефективність.

Реструктуризація розповсюджується і на ряд підприємств, які мають низьку економічну ефективність, але несуть важливе соціальне значення. Втручання держави в процес реструктуризації таких підприємств вкрай важливий. Наприклад, ряд поправок до Закону про банкрутство розширює можливості підприємств-сервіс реструктурувати свої борги. Треті особи можуть погашати борги підприємств-банкрутів по обов'язкових платежах. З одного боку, виграють дані підприємства, так як погашення податкових боргів за кілька років поширюється і на їх виплату третіми особами. З іншого боку, виграє держава, яка поповнює бюджет за рахунок податкових коштів (хоча і в розстрочку).

Використання державою при здійсненні реструктуризації підприємств як прямих, так і непрямих методів інвестування повинне здійснюватися за допомогою оптимальної комбінації податкової, кредитної та цінової політики. Крім того, в умовах високого конкурентного середовища світового ринку необхідно регулярно проводити протекціоністські заходи (в розумних розмірах і по стратегічних напрямках).

Так, наприклад, в 2010 р. Росія затвердила:

(1) ставку вивізного мита щодо лісоматеріалів необроблених, оброблених фарбою, травителями, креозотом або іншими консервантами, у розмірі, що дорівнює 25% митної вартості товару, не менше 15 євро за 1 м3;

(2) ставку ввізного мита Єдиного митного тарифу Митного союзу на полікарбонати з показником текучості розплаву не менше 9,0 г/10 хв, але не більше 15 г/10 хв при температурі 250 °С і навантаженні 1,2 кг або не менш 55 г/10 хв, але не більш як 70 г/10 хв при температурі 300 С і навантаженні 1,2 кг в розмірі 5% митної вартості.

Розробка довгострокової інвестиційної програми в області реструктуризації підприємств повинна бути спрямована в кінцевому результаті на досягнення макроекономічної рівноваги, відповідного законам ринкової економіки. Тим більше що реформи останнього десятиліття показали, що монетаристські методи розв'язання економічних проблем не завжди спрацьовують в умовах російської дійсності. У цьому випадку альтернативою стає державна інвестиційна програма, спрямована на структурну перебудову.

Система національних пріоритетів

При крайній обмеженості інвестиційних коштів виникає проблема вибору національних пріоритетів у її здійсненні.

Проведення структурних перетворень промисловості ставить питання про нову систему ранжирування секторів економіки за групами:

(1) базові сектори, які ведуть у структурі ВНП і визначають незалежність національної економіки на світовому ринку;

(2) перспективні сектори, визначають базу економічного зростання;

(3) неперспективні сектори, що підлягають часткового згортання або ліквідації.

При цьому на перший план висувається проблема створення механізму доведення інвестиційних ресурсів до пріоритетних секторів та забезпечення відповідальності за ефективне їх використання. Один з елементів механізму - розробка урядом пріоритетних державних програм, фінансування яких може здійснюватися на цільовій основі і на пільгових умовах. Це повинно сприяти зростанню економічної активності та розвитку національної промисловості. Необхідно враховувати, що акцент на розвиток видобувних галузей (які є базовими секторами на сьогоднішній день) повинен розцінюватися лише як тимчасовий засіб накопичення експортних ресурсів.

Довгострокова програма національних пріоритетів повинна орієнтуватися на розвиток наукомісткого виробництва, без якого неможливо досягти рівня промислово розвинених країн. У цій області сьогодні робиться багато.

За підтримки Уряду Росії створені і розвиваються чотири інноваційні особливі економічні зони: Томськ, Санкт-Петербург, Москва, Дубна, основними напрямками діяльності яких є нано - і біотехнології, електроніка та засоби зв'язку, інформаційні технології, точне і аналітичне приладобудування, ядерна фізика.

В рамках пріоритетних напрямів розвитку російської економіки також створені і частково фінансуються державою промислові особливі економічні зони: Алабуга, Липецьк, Тольятті, "Титанова долина", орієнтовані на виробництво автомобілів і автокомплектуючих, будівельних матеріалів, хімічної і нафтохімічної продукції, побутової техніки і торгового устаткування.

Туристичні особливі економічні зони: Бірюзова Катунь (Алтайський край). Байкальська Гавань (Республіка Бурятія), Ворота Байкалу (Іркутська область). Алтайська долина (Республіка Алтай), Гранд Спа Юца (Ставропольський край), Куршська коса (Калінінградська область). Острів Російський (Приморський край) орієнтовані на розвиток нових туристичних напрямів і супутніх послуг.

Портові особливі економічні зони: Ульяновск (Ульяновская область), Радянська Гавань (Хабаровський край), Мурманськ (Мурманська область) спрямовані на формування сучасних багатопрофільних портових, судноремонтних центрів, а також на технічне обслуговування вже існуючих кластерів (наприклад, Ульяновського авіаційного кластера).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Державна підтримка і проблеми малого підприємництва в Росії
Заходи соціальної підтримки, що здійснюються органами державної влади суб'єктів РФ
Державна підтримка лізингової діяльності
Загальні ознаки почерку, що відображають ступінь і характер сформованості письмово-рухового навику
Заходи соціальної підтримки, здійснюються федеральними органами державної влади
Пріоритети і зрілість системи цінностей
Економічні пріоритети нової влади. Перебудова системи центрального та місцевого управління в роки громадянської війни і в умовах непу
Національна інноваційна система
Цивільна оборона (ЦО) у системі національної безпеки
Національна економіка
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси