Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 16. Вплив вражаючих факторів на продовольство і харчова сировина

Вплив радіоактивних речовин на харчову сировину і продовольство

Забруднення навколишнього середовища радіоактивними речовинами (РВ), а отже, і зараження продовольства і харчової сировини, можливо не тільки у воєнний, але й у мирний час.

Потенційними джерелами забруднення можуть бути:

• підприємства по видобутку, переробці, одержанню матеріалів, що розщеплюються, і штучних радіоактивних ізотопів;

• установи, підприємства і лабораторії, що використовують РВ в технологічних виробничих процесах.

До підприємств ядерного циклу відносяться уранові рудники і заводи для одержання збагаченого урану, експериментальні та енергетичні реактори, заводи з виробництва ядерного пального. Джерелами забруднення є також рудні відвали, рудникове повітря та відкачані шахтні води. Так, при відкачування шахтних вод в обсязі 2 тис. куб. м на добу в навколишнє середовище можливе надходження понад 1 кг урану і до 0,2 мг радію.

Забруднення навколишнього середовища радіоактивними речовинами впливає іонізуючим випромінюванням на людей, тварин і продовольство, які перебувають в цих умовах.

Потік гамма-променів і нейтронів, володіючи значною проникаючою здатністю, взаємодіє з атомами деяких елементів (натрію, калію, магнію, фосфору та ін), що містяться в окремих матеріалах, харчовому сировину і продовольство. В результаті у сировині та продуктах відбуваються хімічні зміни, які можуть призвести до появи сторонніх смаків і запахів, до зміни хлібопекарських властивостей борошна, цукристості, кислотності і т. п. Нейтронний потік може викликати наведену радіоактивність продуктів і в першу чергу молочних, рибних, бобових, гречаної крупи, різних солінь. Всі продукти, що містять кухонну сіль, стають радіоактивними.

Проникаюча радіація впливає на упаковку і тару для харчових продуктів. Так, скляні та металеві банки з наявністю олова на внутрішніх поверхнях стають радіоактивними, а продукти, що містяться в них, радіоактивними не стають. Причина - в наявності натрію у склі та олова на внутрішніх стінках. Продукти в поліетиленовій упаковці стають радіоактивними, сама ж упаковка радіоактивного не стає.

Забруднення продуктів, харчової сировини, тварин може відбуватися прямим і непрямим шляхом. Прямий шлях - безпосереднє попадання РВ на продовольство, сировину, воду, тварин при випаданні їх з атмосфери. При попаданні радіоактивного пилу на незахищені продукти та сировина для їх забруднення відбувається на різну глибину. Так, забруднення рідких продуктів (масел, жирів, молока) і води відбувається з поверхні, а з плином часу - по всьому об'єму. При надходженні РВ у воду відкритих водойм в першу чергу відбувається їх розведення, поглинання дном і рослинами.

Концентрація РВ в річках може збільшитися в 3-4 рази в період дощів за рахунок змивання їх дощовими опадами з берегів. При попаданні РВ на тварин відбувається їх зовнішнє опромінення, яке викликає у тварин променеву хворобу різного ступеня тяжкості.

В результаті зовнішнього впливу бета-частинок відбувається радіаційне ураження шкірних покривів. Радіаційні ураження часто бувають на морді тварин в результаті бета-опромінення при поїданні забруднених кормів.

Наслідки Чорнобильської катастрофи показали, що максимальне накопичення радіоактивних речовин було виявлено в природних травостоях і багаторічних сіяних травах, а мінімальне - в кукурудзі, ячмені і деяких інших культурах.

Непряме (біологічне) забруднення відбувається в результаті проникнення радіоактивних речовин у рослини з ґрунту і вживання заражених кормів тваринами.

Забруднення рослин відбувається через листя і коріння. При цьому через кореневу систему засвоюється до 80% радіоактивних ізотопів, через листя - до 50% і колос - до 1-3%.

При вживанні забруднених кормів радіоактивні речовини всмоктуються травним трактом. Особливо багато концентрується їх в щитовидній залозі (1-10 тис. разів більше, ніж у тканинах інших органів) і в печінці (в 10-100 разів). Потрапили в кров радіоактивні ізотопи розподіляються по різним органам і тканинам. Стронцій і радій концентруються в скелеті, цезій - у м'язах, йод-у щитовидній залозі, рутеній - в нирках і т. д.

У м'ясі тварин може накопичуватися 50% стронцію, що міститься в кормах. З молоком з організму тварин виводяться йод, стронцій і цезій (3-6% ізотопів йоду, 0,6-0,9% стронцію і барію, 7-13% цезію).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Вплив бактеріальних засобів на харчову сировину і продовольство
Вплив хімічних речовин на харчову сировину і продовольство
Правила проведення сертифікації харчових продуктів і продовольчої сировини
Оцінка вражаючих факторів НС при пожежах
Знезараження харчової сировини, води, напівфабрикатів та готової продукції
Вплив хімічних речовин на харчову сировину і продовольство
Вплив бактеріальних засобів на харчову сировину і продовольство
Правила проведення сертифікації харчових продуктів і продовольчої сировини
Знезараження харчової сировини, води, напівфабрикатів та готової продукції
Способи захисту харчової сировини, води, напівфабрикатів та готової продукції
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси