Меню
Головна

 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ

ВИСНОВОК

Дисципліна "Безпека життєдіяльності" для напряму "Продукти харчування тваринного походження" вивчає питання збереження життя і здоров'я працівників у процесі трудової діяльності на підприємствах м'ясної, молочної та рибної галузей харчової промисловості.

Дисципліна включає правові питання безпеки життєдіяльності, виробничу санітарію і гігієну праці, забезпечення безпеки при експлуатації виробничого обладнання, систему управління охороною праці, захист працівників, сировини і продуктів у надзвичайних ситуаціях.

Такий підхід до вивчення дисципліни сформувати у майбутніх спеціалістів поняття про те, що будь-яка діяльність потенційно небезпечна, що немає діяльності, в якій ризик ушкодження здоров'я був би дорівнює нулю. Тільки планування заходів з дотриманням законів, правил і норм, контроль, вдосконалення запланованого можуть забезпечити безпеку на робочих місцях до рівня мінімального ризику.

ЛІТЕРАТУРА

1. Анцыпович В. С. Охорона праці на підприємствах м'ясної і молочної промисловості: Підручник / В. С. Анцыпович, Ю. Н. Виноградів, Ст. Н. Горюшкін та ін - М: Колос, 1992.

2. Бектобеков Р. В. Довідкова книга з охорони праці в машинобудуванні / Р. В. Бектобеков, Η. Н. Борисов, в. І. Коротков і ін - Л.: Машинобудування, 1989.

3. Графкин М. В. Безпека життєдіяльності: Підручник / М. В. Графкин, В. А. Михайлов, Б. Н. Нюнин. - М: ТК Велби"; Проспект, 2007.

4. Єфремова О. С. Охорона праці від А до Я / О. С. Єфремова. - 4-е изд., перероб, і дод. - М.: Альфа-Прес, 2007.

5. Єфремова О. С. Атестація робочих місць за умовами праці в організаціях / О. С. Єфремова. - М: Альфа-Прес, 2007.

6. Кукін П. П. Безпека життєдіяльності. Безпека технологічних процесів і виробництв: Підруч. посібник для вузів / П. П. Кукін, Ст. Л. Лапін, М. Л. Пономарьов та ін - 4-е изд., перераб. - М: Вища школа, 2007.

7. Безпека життєдіяльності : Учеб. посібник для вузів / Під ред. проф. Л. А. Мурашки. - 2-е изд., перероб, і дод. - М: ЮНИТИ-ДАНА, 2002.

8. Кусов Р. А. Захист у надзвичайних ситуаціях на підприємствах з переробки сировини тваринного походження: Учеб. посібник / Р. А. Кусов, Л. Л. Никифоров, В. о. Персіянов.- М.: Вид-во МГУПБ, 2007.

 
< Попередня   ЗМІСТ
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси