Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Теорія комунікації
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Цілі комунікації

Основна мета комунікативного процесу - забезпечення розуміння інформації, що є предметом обміну, тобто повідомлень. Однак сам факт обміну інформацією не гарантує ефективності спілкування брали участь в обміні людей. Щоб краще розуміти процес обміну інформацією й умови його ефективності, варто мати уявлення про стадії процесу, у якому беруть участь двоє або більше число людей.

Незалежно від засобів і каналів комунікації ми передаємо повідомлення для того, щоб:

o попередити інших людей (дорожні знаки або крик);

o інформувати інших людей (телетекст або прес - реліз);

o пояснити що-небудь (підручник або план експерименту);

o розважити (анекдот або художній фільм);

o описати що-небудь (документальний фільм чи усна розповідь);

o переконати кого-небудь (плакат, що закликає: "Зберігайте гроші в ощадній касі!").

Це - мети комунікації. Найчастіше в межах однієї комунікації їх буває кілька (фільм може і розважати та інформувати, описувати, і попереджати, і пояснювати). Базовою причиною, по якій люди потребують комунікації, служать соціальні потреби людини або групи людей. Ми вступаємо в комунікативний процес в цілях задоволення тих або інших своїх нагальних потреб. Таким чином, отже, цілі комунікації обслуговують основні потреби людини:

o виживання;

o співпраця з іншими людьми;

o особисті потреби;

o підтримання стосунків з іншими людьми;

o переконання інших діяти або думати яким-небудь чином;

o здійснення влади над іншими людьми (сюди відноситься і пропаганда);

o об'єднання товариств і організацій в одне ціле;

o отримання і повідомлення інформації;

o усвідомлення світу і нашого досвіду у ньому (у що ми віримо, що думаємо про себе, про стосунки з іншими людьми, про те, що є істинним);

o прояв творчої натури і уяви.

Прийнято розподіляти наші потреби за чотирма групами: 1) особисті, 2) соціальні, 3) економічні; 4) творчі. Для трактування та розуміння теорії комунікації як наукового знання про закони соціальної взаємодії нас, насамперед, цікавлять особисті та соціальні потреби людини.

Функції комунікації

Процес комунікації, як це відзначають вчені вже протягом цілих тисячоліть, починаючи з часів Аристотеля і до наших днів, може набувати різні форми свого прояву в залежності від зовнішніх і внутрішніх умов навколишнього середовища, з числа учасників, справжніх і декларованих цілей взаємодіючих сторін, засобів і стратегій виконання та ін. Безліч чинників впливають на визначення функцій комунікації. В реальному комунікативному процесі, навіть в одному окремо взятому комунікативному акті, можуть поєднуватися кілька функцій, одна або дві з яких будуть основними, визначальними. З точки зору професійно-компетентнісного підходу в інтегративному соціально-комунікативному аспекті можна вести мову про функції комунікації в цілому (про її роль в житті і діяльності людини та суспільства). В такому ж ракурсі можна говорити про функції окремих комунікативних актів і комунікативних подій.

Функції комунікації, як правило, прийнято виділяти тільки в цілях науково-дослідної або науково-прикладного аналізу, необхідного для, наприклад, консультаційної діяльності. Виходячи з того, яка з виявлених функцій є головною (визначальною, основної, головної тощо), а які належать до другорядних, можна грамотно побудувати модель комунікативної взаємодії (модель - аналог реального об'єкта), дати правильну класифікацію комунікативних актів, вибрати верпую тактику комунікативної діяльності і правильну стратегію взаємодії в цілому.

Слід мати на увазі, що інструментальний спосіб моделювання - вивчення об'єкта (оригіналу) шляхом створення і дослідження його копії (моделі) в коммуникологии використовується у двох смислових парадигмах:

1) як дослідницький прийом, концептуальне засіб, основною метою якого є пояснення комунікативних процесів;

2) як планшетна панорама, схематизувало спрощене відображення реального комунікативного процесу, необхідне в якості проектного інструментарію, призначеного для управління модельованим процесом; алгоритм, в рамках якої і здійснюється цей процес.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Переконуюча комунікація
Типи комунікації
ВИДИ І ФОРМИ КОМУНІКАЦІЇ
Роль невербальних комунікацій на міжнародних переговорах
МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ТЕОРІЇ КОМУНІКАЦІЇ
Рекламна комунікація
Основні функції і стратегії маркетингових комунікацій
Переконуюча комунікація
Комунікація як функція управління організацією
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси