Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Управління людськими ресурсами
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Використання людських ресурсів

Зайнятість людських ресурсів

Розвиток економіки характеризується ефективністю використання наявних людських ресурсів. Підтримка зайнятості - найважливіша мета економічної політики. Ринковій економіці притаманний певний рівень безробіття, хоча кількість безробітних коливається з року в рік. Дж. М. Кейнс вважав, що при капіталізмі не існує жодного механізму, що характеризує повну зайнятість, що економіка може бути збалансованою при значному рівні безробіття.

Ринок робочої сили - важлива і багатопланова сфера економічного і соціально-політичного життя суспільства. На даному ринку отримує оцінку вартість робочої сили, визначаються умови її найму, в тому числі і величина заробітної плати, умови праці, можливість отримання освіти, професійного зростання, гарантії зайнятості.

Ринок робочої сили відображає деякі тенденції в динаміці зайнятості, її основних структур, тобто в суспільному поділі праці, мобільність робочої сили, масштаби і динаміку безробіття.

Неповна зайнятість - це такий стан, при якому виконується робота не вимагає повного використання кваліфікації і професійної підготовки індивіда, не відповідає його очікуванням і не дозволяє отримувати таку зарплату, яку він міг би мати, виконуючи ту роботу (і в тому обсязі), на яку міг би претендувати.

Повна зайнятість - це забезпеченість професійною працею, що приносить дохід особистості і гідне існування йому і його родині.

Повна зайнятість передбачає створення таких умов життя, за яких кожному працездатному людині надається можливість при його бажанні бути зайнятим або незайнятим. Повна зайнятість не означає, що все працездатне населення в працездатному віці обов'язково має бути зайнятим. В силу ряду обставин окремі працездатні особи можуть і не брати участь у процесі праці (жінки, які доглядають за дітьми; люди, що не працюють тому, що бажають змінити професію, місце проживання та ін)- Повна зайнятість досягається, коли попит на робочу силу збігається з її пропозицією, що є досить рідкісним подією в умовах ринкової економіки.

В економічній та соціальній літературі для визначення поняття безробіття використовуються різні терміни.

Безробіття - частина працездатного населення, яка тимчасово або постійно втратив роботу.

Безробіття - це соціально-економічне явище, при якому частина робочої сили (тобто економічно активного населення) не зайнята у виробництві товарів і послуг.

Існує також і більш широка характеристика даного явища.

Безробіття - це форма порушення макроекономічної рівноваги (невідповідність сукупного попиту на працю та її сукупного пропозиції).

До безробітного, за визначенням МОП (Міжнародна організація праці), ставиться індивід, який:

- не має роботи на даний момент;

- вживає конкретні і активні спроби знайти роботу;

- в даний момент готовий приступити до роботи.

В реальному економічному житті безробіття виступає як перевищення робочої сили над попитом на неї. До безробітним, згідно зі статистикою багатьох розвинутих країн, належать особи, не зайняті на момент проведення опитування про статус їх зайнятості, роблять спроби знайти роботу протягом попередніх чотирьох тижнів і зареєстровані у службі зайнятості населення.

Економічно активне населення (робоча сила) - відношення чисельності економічно активного населення до загальної чисельності населення (у %).

Тривалість безробіття - це показник, що характеризує середню тривалість пошуку роботи серед осіб, які мають статус безробітного на кінець аналізованого періоду.

Безробіття розрізняється по тривалості - тимчасова (до 4 місяців) і хронічна (понад рік).

Рівень безробіття - відношення чисельності безробітних до чисельності економічно активного населення (у %).

Рівень зареєстрованого безробіття - відношення чисельності зареєстрованих безробітних до чисельності економічно активного населення (у %).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Життєвий цикл організації та управління людськими ресурсами
Історія розвитку та концептуальні джерела науки управління людськими ресурсами
Інформаційне забезпечення системи управління людськими ресурсами
Процес планування людських ресурсів
Аудит безпеки людських ресурсів
Життєвий цикл організації та управління людськими ресурсами
Історія розвитку та концептуальні джерела науки управління людськими ресурсами
Інформаційне забезпечення системи управління людськими ресурсами
Процес планування людських ресурсів
Аудит безпеки людських ресурсів
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси