Меню
Головна
 
Головна arrow Маркетинг arrow Маркетинг в комерції
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Ресурси

Fujitsu Siemens Computers володіє значними ресурсами для реалізації професійної та довгострокової партнерської програми. На сьогоднішній день:

o оптимізована структура представництва для ефективної роботи в умовах швидко розвивається ринку;

o виділені менеджери по роботі з різними групами партнерів;

o організований термінал підтримки партнерської мережі;

o створені "віртуальні" команди по роботі з регіональними компаніями - фахівці з продуктів, продавці, технічні консультанти, фінансисти, логістики, співробітники сервісного центру, центру тестування обладнання та відділу маркетингу;

o встановлені надійні ділові зв'язки з провідними світовими виробниками обладнання і ПЗ в області побудови мережевої інфраструктури підприємства і пропозиції для комплексних програм з просування ІТ-рішень для всіх сегментів ринку;

o розроблена нова схема роботи з каналом за принципом максимальної настраиваемости, що дозволяє партнерам використовувати ресурси FSC відповідно до індивідуальних потреб;

o підписані угоди з фінансовими структурами, що дозволяють партнерам користуватися пільговими схемами фінансування (можливість кредитування для страхування ризиків участі в крупно-бюджетних конкурсах тощо);

o спільно з різними професійними асоціаціями і діловими співтовариствами FSC активно бере участь в заходах по просуванню нових інформаційних технологій, продуктів і послуг на всіх сегментах ринку.

Опис програми

На додаток до якісних продуктів і сервісу, які доступні всім компаніям, що працюють з Fujitsu Siemens Computers, учасники програми отримують ряд переваг, що включає навчання та сертифікацію персоналу, співпрацю з Fujitsu Siemens Computers в області маркетингу, послуги з технічної підтримки, консультації фахівців, систему стимулювання продажів, а також можливості пільгового кредитування та використання лізингових схем.

Підтримка партнерів Fujitsu Siemens Computers реалізується в рамках системи трьох клубів:

CLUB PC CLUB MOBILE CLUB

Мета клубів - забезпечити сприятливе середовище для ефективної реалізації потенціалу та можливостей партнерів по просуванню продуктів і послуг Fujitsu Siemens Computers в різних сегментах корпоративного і споживчого ринків.

Завдання клубів

Бажаючи об'єднати зусилля всіх учасників партнерського каналу для пошуку нових шляхів і засобів розвитку ринку,

Fujitsu Siemens Computers розглядає клуби в першу чергу як додаткові інструменти для професіоналів ІТ, які дозволять партнерам використовувати ресурси FSC для розвитку бізнесу власних компаній і ринку інформаційних технологій у цілому.

Членом клубу (або кількох клубів) може стати будь-яка компанія, що бажає просувати продукти та рішення FSC на ринку Росії і країн СНД та виконувати умови членства. Членами PRIMERGY CLUB можуть стати компанії, які просувають серверні рішення FSC і активно працюють з корпоративними замовниками; членами PC CLUB - компанії, які пропонують рішення на базі настільних ПК для домашніх і корпоративних користувачів; до членства в MOBILITY CLUB запрошуються компанії, бізнес яких значне місце займає просування нових мобільних продуктів і технологій FCS.

Оскільки Fujitsu Siemens Computers зацікавлена в ефективному просуванні всієї лінійки обладнання, яка розрахована на різні категорії замовників - від домашніх користувачів до великих корпорацій, з якими працюють різні партнери, диференційований підхід до методів просування і підтримки таких компаній можна реалізувати за допомогою надання партнерам можливості вибрати різні рівні членства у клубах прем'єр-партнер, бізнес-партнер і авторизований партнер.

Вибір і визначення задач для кожного рівня засновані на аналізі різних показників діяльності компаній-партнерів, географії та профілю послуг, а також історії співробітництва з FSC.

Кожен член клубу отримує сертифікат, наявність якого свідчить про те, що дана компанія має право:

1) на отримання пакета документів, що підтверджують партнерські відносини з Fujitsu Siemens Computers, знижок на навчання в авторизованих учбових центрах спеціальної інформаційної підтримки;

2) участь у спеціальних маркетингових акціях і програмах стимулювання продажів;

3) використання сервісного центру FSC для гарантійного і післягарантійного ремонту обладнання;

4) розміщення інформації про партнера на корпоративному веб-сайті Fujitsu Siemens Computers.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Програми для ЕОМ
Деталізація описів бізнес-процесів на рівні підрозділів
Програма "Московська якість"
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси