Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Податкові системи зарубіжних країн
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Податок на передачу оцінюваної нерухомості

Платниками податків визнаються підприємства, організації, домашні господарства і фізичні особи, які отримують доходи від розпорядження або яких-небудь способів передачі за відшкодування (компенсацію) прав на землю, що перебуває у власності держави (включаючи будівлі і споруди, які невід'ємно пов'язані з цією землею).

Податкова база визначається як різниця між сумою отриманих доходів і витратами, приймаються до відрахуванню. Податкові ставки диференційовані в залежності від рівня рентабельності операції (подорожчання активу) і коливаються в інтервалі від 30% (якщо "рентабельність" не перевищує 50%) до 60% (якщо приріст ціни або "рентабельність" перевищує віднімаються витрати більш ніж на 200%). "Рентабельність" угоди в даному випадку розраховується як відношення чистого доходу до витрат.

Найбільш значною пільгою є виключення з числа об'єктів оподаткування продажу стандартного житла, побудованого платником податків, якщо розміри "рентабельності" операції не перевищують 20% витрат, прийнятих до відрахуванню.

Податок на житло вводиться в містах, столицях провінцій, селищах та поселеннях, а також у промислових і видобувних районах. Платниками цього податку визнаються власники житлових приміщень, організації, які управляють житловими будівлями (управляючі компанії), доглядачі, власники заставних чи користувачі цих житлових приміщень. Виключення складають підприємства та організації з іноземними інвестиціями та іноземні підприємства і організації, які звільняються від сплати податку на міську нерухомість.

Існують дві різні схеми оподаткування цим податком. Перша передбачає використання податкової ставки в розмірі 1,2%, яка застосовується до податкової бази, розрахованої як залишкова вартість будівлі. У свою чергу, ця залишкова вартість має істотні особливості при оцінці.

Друга схема припускає використання податкової ставки 12%. Остання застосовується до розрахункового рентному доходу від даної власності (розрахункової суми орендної плати).

Від сплати податку на міську нерухомість звільняються державні установи, громадські організації, організації культури і мистецтва, організації, що експлуатують будівлі, які являють собою пам'ятки історії та культури, релігійні організації, фізичні особи - по будівлям, які використовуються в якості житла. Також не підлягають оподаткуванню цим податком пошкоджені будівлі, які не можуть використовуватися за своїм призначенням.

Податок на міську нерухомість

В даний час платниками цього податку є тільки підприємства з іноземними інвестиціями, іноземні підприємства і іноземні громадяни, у власності яких знаходяться об'єкти житлової нерухомості, а також орендарі та особи, у яких житлова нерухомість перебуває в заставі. Так само як і при оподаткуванні податком на житло, діють два види податкових ставок - 1,2% (якщо податкова база визначається як залишкова вартість будівлі) та 18% (якщо база визначається як розрахункова сума орендної плати).

Сільськогосподарський податок. Платниками цього податку є підприємства, організації, кооперативи, селяни та інші фізичні особи, які займаються сільськогосподарською діяльністю, отримують доходи від сільськогосподарської діяльності на території Китаю.

Ставки цього податку істотно варіюються по території країни, але Правила сільськогосподарського податку (нормативний акт) встановлюють максимальне значення середньої податкової ставки для країни, яка становить 15,5%. Фактично ж середня ставка становить 8,8%, а реальна (або ефективна) оцінюється фахівцями на рівні 2,5%. Державна Рада КНР встановлює середні ставки в різних провінціях країни, автономних регіонах і муніципальних утвореннях. Ці ставки в даний час диференційовані від 13 до 19% (це номінальні податкові ставки) і варіюються залежно від економічної ситуації в конкретному регіоні. Влада провінцій, автономних районів, муніципалітетів виходячи із середньої ставки, встановленої для них, диференціюють ставки податку між муніципальними утвореннями, що входять до їх складу, відповідно до економічної ситуації в цих регіонах.

У більшості випадків сільськогосподарський податок сплачується натурою (номінально), але в перерахунку на грошове вираження. По даному податку передбачено досить значне число винятків та пільг, які стосуються як окремих видів діяльності, так і окремих категорій земель, видів доходів від діяльності і тому подібних обставин.

Податок на використання автотранспорту та суден

Платниками податку визнаються фізичні і юридичні особи, які володіють і використовують автотранспортні засоби та водні суду на території Китаю (за винятком підприємств з іноземними інвестиціями, іноземних компаній та іноземних громадян).

До числа об'єктів оподаткування відносяться автотранспортні засоби (легкові автомобілі, вантажні автомобілі, мотоцикли, а також безмоторні транспортні засоби) і водні суду (моторні та безмоторні).

Податкові ставки з цього податку встановлені як специфічні. По легковим автомобілям ставки встановлені за одиницю транспортного засобу, а для вантажних - за 1 т вантажопідйомності і диференційовані залежно від виду конкретного автомобіля. Ставки для китайських громадян встановлені виходячи з податкового періоду, що дорівнює року, а для іноземних громадян і компаній - кварталу.

Так, наприклад, ставки для легкових автомобілів для китайських громадян встановлені в інтервалі від 60 до 320 юанів (рік), а для іноземних - від 15 до 80 юанів (за квартал).

Для водних суден ставки встановлені в розрахунку на 1 т вантажопідйомності судна (дедвейт-тоннаж) і також диференційовані. Для китайських компаній і громадян ставки для моторних судів складають 1,2-5 юанів за 1 т (на рік), а для іноземних - 0,3-1,1 (за квартал).

Від сплати податку на використання автотранспорту та суден звільнені наступні категорії транспортних засобів:

- автотранспортні засоби та водні судна, які використовуються урядовими органами, громадськими і військовими організаціями, а також їх представниками (дипломатами, консулами, адміністративним і технічним персоналом, їх подружжям і неповнолітніми дітьми);

- автотранспортні засоби та водні судна, які використовуються підприємствами, що фінансуються з держбюджету;

- рибальські судна, загальна вага яких не перевищує 1 т;

- понтони і плавучі платформи (дебаркадери), які використовуються для навантаження, розвантаження, транспортування і зберігання вантажів, а також для перевезення пасажирів;

- автотранспорт і водні судна, які використовуються поліцією, службами пожежної та швидкої допомоги, департаментами охорони навколишнього середовища та охорони здоров'я;

- автотранспортні засоби, призначені для потреб інвалідів;

- трактори, які використовуються в сільськогосподарському виробництві, та деякі інші категорії транспортних засобів.

Податкова система Китаю, як і більшості інших країн, не залишається незмінною. У неї періодично вносяться корективи, які стосуються перегляду складу податків (скасування одних і введення інших), так і зміни режимів оподаткування окремими податками. Так, в останні роки найбільш значним змінам піддався податок на прибуток, а в даний час плануються заходи щодо суттєвого реформування оподаткування доходів фізичних осіб.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Порядок передачі федеральних об'єктів нерухомості у власність суб'єктів РФ
Податок на об'єкти нерухомості як майно
Податки на нерухомість (земельні ділянки і на житло)
Податок на об'єкти нерухомості як майно
Податки на нерухомість (земельні ділянки і на житло)
Податки на операції з нерухомістю
Податок на споживання
Транспортний податок
Вимоги безпеки при роботі автотранспорту
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси